Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na megyek dögleni mert holnap meló. DE. Holnap szent gyönyörű péntek napjára ébredünk mely arról nevezetes hogy írdatlan mennyiségü sört guríthatunk le a torkunkon anélkül hogy egy másnapos napot töltsünk el a munkahelyünkön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot :)

 

Majdnem szemben szomszéd már nagyon érzi a pénteket, mert olyan hangosan hallgat zenét, hogy a sajátomat nem hallom :roll: Jó kis 80-as évekbeli slágerdömping, á, nem bírom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Nute, Pildi, Rog, Merr, Karrde, Nabo, Ody, Frenkie, és csoli, köszönöm mindnyájatoknak a köszöntést! Az utóbbi időben kissé passziváltam magam a fórumon, de olvasgatni mindig szoktam, főleg az EpVII-es és Rebelses topikokat, csak lusta vagyok irogatni is, meg az ide-oda mászkálás, amit a nyári gyakorlat eredményez (Székesfehérváron 3 hetet, Esztergomban 1 hetet ástam) sokszor nem teszi lehetővé a gépközelséget.

Valószínűleg a Rebels érkeztével meg fog nőni a fórumos aktivitásom, de addig is figyelem az itteni dolgokat... és mindenkiről jelentést írok a Pártba :D . Még egyszer köszönök mindent számomra ti vagytok, mi vagyunk A magyar Star Wars rajongók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.