Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mészöly Kálmán bácsi szavait érzem a háttérben (ergo poén volt):

Igen, és nyilván Ody ennyire örül az ismert körülmények között a körünkből távozott DhenStern születésnapjának. Valahogy nem hiszem, hogy a párhuzam élne, a kontextus valahogy nem adja magát. Ez a poén ebben a formában otromba és ehhez a fórumhoz méltatlan vicc volt, pláne a fórum adminjától. Ilyen poénokat inkább nem kéne erőltetni, véleményem szerint. Bár lehet, hogy csak én vagyok annyira defektes, hogy helytelenítem, hogy valakinek a születésnapján a jókívánság az anyja leku*rvázása legyen, akárkinek a szavai állnak a háttérben. :facepalm:

 

 

 

 

 

Boldog születésnapot, barnez! :yeah::clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, és nyilván Ody ennyire örül az ismert körülmények között a körünkből távozott DhenStern születésnapjának. Valahogy nem hiszem, hogy a párhuzam élne, a kontextus valahogy nem adja magát. Ez a poén ebben a formában otromba és ehhez a fórumhoz méltatlan vicc volt, pláne a fórum adminjától. Ilyen poénokat inkább nem kéne erőltetni, véleményem szerint. Bár lehet, hogy csak én vagyok annyira defektes, hogy helytelenítem, hogy valakinek a születésnapján a jókívánság az anyja leku*rvázása legyen, akárkinek a szavai állnak a háttérben. :facepalm:

Hm... értem, amit mondasz, de mostanában más kicsengése van a GYAKA, SZLAMB, FAF és stb. kifejezések elterjedése óta. Én pl. értettem, mit akart ezzel Ody a smiley-ból kiindulva, ha a fenti kifejezéseket nem ismered, akkor neked ez a Trollfocis vonal kimaradt. :) Ami lehet méltatlan a fórumhoz, stb., de ha nem vagy benne, nem értheted, mit akart ezzel Ody. Mészöly bácsi már elvette ezen szavak súlyát, már ha valaki ismeri ezt a poént. :)

 

Boldog születésnapot Barnez!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, és nyilván Ody ennyire örül az ismert körülmények között a körünkből távozott DhenStern születésnapjának. Valahogy nem hiszem, hogy a párhuzam élne, a kontextus valahogy nem adja magát. Ez a poén ebben a formában otromba és ehhez a fórumhoz méltatlan vicc volt, pláne a fórum adminjától. Ilyen poénokat inkább nem kéne erőltetni, véleményem szerint. Bár lehet, hogy csak én vagyok annyira defektes, hogy helytelenítem, hogy valakinek a születésnapján a jókívánság az anyja leku*rvázása legyen, akárkinek a szavai állnak a háttérben. :facepalm:

 

Szívesen összefoglalom az úriember teljesítményét ha kívánod. Abban az olvasatban az, amit írtam kb . annyit tesz: illatos a mező, virágos a rét. Szóval elnézést de most az egyszer kimondtam amit gondolok erről a féregről. Persze lehet ezt erkölcsi magasságokból vizslatni, csak sok értelmét nem látom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... értem, amit mondasz, de mostanában más kicsengése van a GYAKA, SZLAMB, FAF és stb. kifejezések elterjedése óta. Én pl. értettem, mit akart ezzel Ody a smiley-ból kiindulva, ha a fenti kifejezéseket nem ismered, akkor neked ez a Trollfocis vonal kimaradt. :) Ami lehet méltatlan a fórumhoz, stb., de ha nem vagy benne, nem értheted, mit akart ezzel Ody. Mészöly bácsi már elvette ezen szavak súlyát, már ha valaki ismeri ezt a poént. :)

Lövésem sincs, mit jelentenek ezek a szavak, de őszintén szólva, nem is érdekel. A k*rva anyád kifejezés akkor is az, ami, és egy fikarcnyival sincs semmiféle éle elvéve. Pláne nem az átlagembernek. Tök jó, hogy valami szubkultúra megérti, de érzésem szerint, az emberek többsége nem része annak. Jegyezzen meg ilyeneket olyanok közt, akik értik, ha már trollfoci, mondjuk egy stadionban, vagy focimeccs nézése közben a haverok között. Mindennek megvan a maga helye, ideje és módja, és tudtommal a fórum nem egy focistadion, hogy trollfocis beszólásokkal éljen valaki.

Mészöly bácsi meg megfeszülhet, az ilyet nem igazolja a magasságos atya úr isten sem. De azért tök jó, hogy az ilyet még védik is. Az én időmben ilyenért egy baszott nagy pofont kaptam volna a szülőktől. Ez nem vicces, akárki mondta, akárki akármit próbál lenyomni a torkomon. Ez szimplán bunkóság, és finoman fogalmaztam meg.

Nem utolsó sorban, a linkelt videóban azért kicsit más a kontextus. Éppen örülnek, látható a gesztusokból és hallható a hangokból, ez ugye teljesen más formába helyez egy ilyen kijelentést. Itt a fórumban a pőre, pucér szöveget csak egy kontextusba tudjuk behelyezni: pontosan tudjuk, hogy Ody, ahogy például én is, rühelli DhenSternt. Ezek alapján baromira nehéz elképzelni, hogy ez móka volt és nem egy beszólás - pláne, hogy ezt már igazolta is Ody. Nem poénnak szánta, hanem "most az egyszer kimondta, amit gondol erről a féregről." Amivel mondjuk nem is lenne még gondom, ha nem csak úgy ok nélkül, bele a napvilágba kiáltotta volna bele, hanem miután DhenStern hasonló szavakkal illette most. De DhenStern évek óta nincs itt. És mindezt az adminunk produkálta, akinek viselkedése kéne, hogy mutassa a fórum irányvonalát.

 

Szívesen összefoglalom az úriember teljesítményét ha kívánod. Abban az olvasatban az, amit írtam kb . annyit tesz: illatos a mező, virágos a rét. Szóval elnézést de most az egyszer kimondtam amit gondolok erről a féregről. Persze lehet ezt erkölcsi magasságokból vizslatni, csak sok értelmét nem látom.

Én meg annak nem látom sok értelmét, hogy ezt kimondtad. Most jobb? Ő úgysem olvassa, vagy ha igen, nem veszi fel. Vagy beregel valami más névvel és elkezd itt újra trógerkedni. Nekünk meg nem mondtál újat, mindenkinek megvan róla a véleménye. Szóval, marha jó, hogy kimondtad, csak semmi értelme, már azon kívül, hogy kiállítottál magadról egy szegénységi bizonyítványt. De mint látom, csak én vagyok ilyen elferdült, hogy ezt a megnyilvánulást nem találtam viccesnek, inkább szánalmasnak. De nem is ez a bosszantó, nem is az, hogy semmi értelme - jó, ezek is azok -, hanem az, hogy te vagy az admin, ezzel jellemzed a fórumot is, és innentől aztán bárki előrángathatja ezt a kis szösszenetet. Zééé például teljesen jogosan jöhet azzal, hogy mégis, milyen alapon kezeljük őt le, miközben az adminunk poén alapon bárkinek lek*rvázhatja az anyját. És nem csak Zééé, bárki. Nem kell ide erkölcsiség, csak elég, ha ebben belegondolunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, úgyhogy részemről le is van zárva, de nagyon remélem, hogy több ilyen nem lesz senki részéről.

 

Azt azért még hozzátenném, hogy azért kattantam rá ennyire, mert általános iskolában, mikor összevesztem egy osztálytársammal, ugyanezt mondtam neki. Először megdöbbent, majd zokogva, eszét vesztve nekem esett. Utána tudtam meg, hogy az anyja pár hete halt meg hosszú betegeskedés után. Életemben nem éreztem még magam annyira sz*rul, annyira aljas szemétládának. Senkinek sem kívánom ezt az "élményt", és nem csak az érzelmi oldalára gondolok, de arra is, hogy a srác a szemem láttára semmisült meg. Ezért nem tudom, nem is akarom és nem is fogom elfogadni, hogy valaki poénból vagy különösebb ok nélkül ilyet mondjon másnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.