Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Sajnálom, hogy neked nem jött össze.

Hát, nem én nem akartam, ő nem akarta tovább folytatni, pedig még semmiféle találkozás nem volt. Fura dolog a szerelem.:D

 

3 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Majd remélem, idén kiderül, hogy lehet-e belőle valami. Az első vers már készen áll egy képeslapra leírva, már csak oda kell adnom neki.

Na, hajrá!:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Iqvi írta:

Hát nekem ez a távoktatási időszak, érzelmi szempontból nagyon, de naagyon vegyes. Még az elején, mind a kétszer, úgy voltam vele, hogy tök fain, legalább nem kell korán kelni, buszozni/autózni, aztán délután négyre vagy ötre hazacsapódni suliból, és még utánna esetleg tanulni. De aztán jött egyfajta letargia hullám, tavasszal egy nagyon durva, most keg pár kisebb. Kevesebbet is beszélek már a közösségi médián keresztül az emberekkel, igazán hosszú és mély beszélgetéseim csak pár emberrel voltak, és most méginkább nyilvánvalóvá vált, hogy mennyire felszines az életem, igazán nagy dolgok nem történtek benne. Tegnap is, konkrétan egy hülye instasztorin tudtam elszomorodni, amin igazából nem is kellett volna. Meg tartok attól, hogy elvesztem a kapcsolatot egy nagyon régi barátommal, de remélem nem lesz így. Egyszer épp elég volt. 

 

Én is nagyon visszahúzódó vagyok, de nem hittem volna, eddig, hogy meg fog viselni az itthonlét, mivel nagyon egyik osztályomhoz se tudtam igazán kötődni. 

 

Pedig ilyen szempontból úgymond nagyon könnyű dolgunk van, hiszen az internetnek hála ugyanúgy tudunk kapcsolatot tartani. Akikkel sulin kívül nem nagyon beszéltél azokkal valószínűleg most sem fogsz nagyon. Akikkel eddig is jó volt a viszony és sokat beszéltél azokkal érdemes tartani. De néha én is vagyok pár így napig, hogy a fenével sincs kedvem beszélni, szerintem ez normális dolog.

 

Én se kötődtem nagyon se az általános sulis, sem a gimis osztályomhoz, ők minden hülyeségért képesek voltak piszkálni az embert, én meg ennél érettebb voltam általában. OKJ-s osztályomat viszont imádtam, egyetemi társakkal is nagyon jól társaságok alakultak ki akikkel el lehet járni mindenhova.

 

Ennyi idősen még ne várd hogy Obi-wan elhív egy kalandra, nem vagy lemadarva semmivel :D Ezért nem szabad most nagyon bújni a közösségi oldalakat, mert akaratlanul összehasonlítod, hogy másoknak de jobb. Kovács András Péternek van egy nagyon jó mondása, hogy mindenki a saját szintén nyomorog. Hogy nem Miami Beachen töltöd a karantént, attól még érezheted magad jól, hiszen van tető a fejed felett, van meleg víz, fűtés stb. Bármikor letudsz nyomni egy ewok huntot.. 

 

12 perccel korábban, Iqvi írta:

De basszu, ez nagyon szomorú. Nem lehetett így könnyű élni.:(

 

Családunkban elég sok probléma volt mindig is. Én felnőttem egy "rendszerben" amiről azt hittem hogy ez így normális, de legbelül már kb. 12 éves korom óta tudtam, hogy ez k*rvára nincsen így. De mivel nem tudtam mit tenni ellene, ezért önkéntelenül is az volt a megoldás, hogy szépen elnyomtam magamban mindent. Depresszióval gimis korom óta küzdöttem folyamatosan, csak ezt sose vallottam be magamnak, úgy voltam vele mint bármi mással és elnyomtam szépen magamban. Mikor lehetőségem volt rá direkt elköltöztem Budapestre munkára hivatkozva, hogy minél messzebb legyek a családtól. Belevetettem magam a munkába (ezért is tűntem el 1-2 évre a fórumról), csak hogy eltereljem a gondokat magamtól.  De addigra már kb. mindegy volt, mert az elmúlt 10 év sulis bullyingjai, meg az otthoni folyamatos f*szágok annyira felgyűltek bennem, hogy már az öngyilkosságot fontolgattam. Nem tudom másképpen leírni, de mintha két világ csapott volna össze a fejemben. Az egyik oldalon a maradék józan eszem, a másikon pedig a sötét és mély depresszió. Nagyon sokáig az utóbbi volt a domináns, és mikor már fizikailag voltam rosszul akkor döntöttem el, hogy segítséget kérek mielőtt tönkre megyek teljesen. 2 évig jártam pszcihológushoz heti szinten mire azt lehetett mondani, hogy viszonylag helyrejöttem. De azóta is generalizált szorongásom van, csak nem napi szinten vagyok rosszul hanem "csak" néhány havonta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@NorbiLordi, ez szörnyű, sajnálom.:(

Sajnos én is átéltem már a depressziót, főleg az általános iskolai bántalmazások, valamint a gimis első szerelmi csalódás után. Aztán édesanyám halála után is több hullámban az elmúlt két és fél évben. Ami nálam segített az az olvasás. Mikor legutoljára komolyan arra gondoltam, hogy végzek magammal, akkor mindig eszembe jutott, hogy az öcsémet nem lenne jó egyedül hagyni, és van egy rakás könyv és képregény, amit érdemes lenne elolvasni. Ezek mindig helyrerántottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

@NorbiLordi, ez szörnyű, sajnálom.:(

Sajnos én is átéltem már a depressziót, főleg az általános iskolai bántalmazások, valamint a gimis első szerelmi csalódás után. Aztán édesanyám halála után is több hullámban az elmúlt két és fél évben. Ami nálam segített az az olvasás. Mikor legutoljára komolyan arra gondoltam, hogy végzek magammal, akkor mindig eszembe jutott, hogy az öcsémet nem lenne jó egyedül hagyni, és van egy rakás könyv és képregény, amit érdemes lenne elolvasni. Ezek mindig helyrerántottak.

 

Sajnálom... :( Nekem anyukám volt a visszatartó erő, hogy nem tudnám megtenni azt, hogy ekkora fájdalmat okozzak neki. Anélkül ki tudja már hol lennék.

 

Nekem pont a fordítottja az írás segített, én így adtam ki magamból a dolgokat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Bármikor letudsz nyomni egy ewok huntot.. 

My ptsd is back.:shocked:

Amúgy, a viccen túl, én az általános suliban, másodiktól hetedikig folyton zaklatásoknak voltam kitéve, erről nemrég egy ismerősömnek is beszéltem. Akkor erről nagyon nehéz volt beszélni. Utáltam is azt a helyet, alig volt ott normális ember, az osztály nagyja meg követte azokat, akik a nagymenők voltak, és igen, én is úgy éreztem, hogy én náluk komolyabb vagyok. A mostaninak meg hatalmas reményekkel indultam neki, hogy ez majd jobb lesz, végre be tudok majd illeszkedni valahova, de aztán nem úgy sült teljesen, ahogy elterveztem. Úgy igazán egy baráti körbe se tudtam szorosan bekapcsolódni. Nem azt mondom, hogy rossz, de nem is olyan hipper szupper jó. Olyan semmilyen. 

Nagyon szomorú hallani, hogy ilyen rosszak voltak nálad a családi körülmények. Nekem egyik rokonom volt nagyon rossz helyen, konkrétan felkötötte magát az örökbefogadó, alkoholista szülei miatt 19 évesen. Örülök, hogy szerencsére rendeződtek a dolgaid Norbi. Legalább van kivel ewok huntozni. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Iqvi írta:

My ptsd is back.:shocked:

Amúgy, a viccen túl, én az általános suliban, másodiktól hetedikig folyton zaklatásoknak voltam kitéve, erről nemrég egy ismerősömnek is beszéltem. Akkor erről nagyon nehéz volt beszélni. Utáltam is azt a helyet, alig volt ott normális ember, az osztály nagyja meg követte azokat, akik a nagymenők voltak, és igen, én is úgy éreztem, hogy én náluk komolyabb vagyok. A mostaninak meg hatalmas reményekkel indultam neki, hogy ez majd jobb lesz, végre be tudok majd illeszkedni valahova, de aztán nem úgy sült teljesen, ahogy elterveztem. Úgy igazán egy baráti körbe se tudtam szorosan bekapcsolódni. Nem azt mondom, hogy rossz, de nem is olyan hipper szupper jó. Olyan semmilyen.

 

Együtt érzek veled, az a baj tanácsot nem nagyon tudok adni. 1-2 embert mindig találni azért akivel normálisan el lehet lenni. Mondanám menj te is a többiek után, de ha a természeted totál más ugysem fogod tudni ráerőszakolni magad a viselkedésükre. Amit tudok mondani, hogy ha továbbmész akkor talán jobb lesz. Most még muszájból vagytok együtt, ha továbbtanulsz akkor olyanokkal kerülsz össze akik oda akartak menni, másabb már a mentalitás kicsit.

 

Nekem lett volna alkalmam egyszer úgymond példát statuálni, mikor egy bullying alkalmával tiszta erőböl arcon tudtam volna rúgni a széken ülő nyomorultat, csak mivel feje mögött volt a radiátor valószínűleg azon loccsantak volna szét a dolgok. Pedig pár másodpercre nagyon megkísértett a sötét oldal, hogy úgy mondjam.

 

15 perccel korábban, Iqvi írta:

Nagyon szomorú hallani, hogy ilyen rosszak voltak nálad a családi körülmények. Nekem egyik rokonom volt nagyon rossz helyen, konkrétan felkötötte magát az örökbefogadó, alkoholista szülei miatt 19 évesen. Örülök, hogy szerencsére rendeződtek a dolgaid Norbi. Legalább van kivel ewok huntozni.

 

Alkoholisták az én rokona körömben is bőven vannak, szerintem nehezebben találnék józan embert mint azt a  bizonyos tűt a szénakazalban.

 

Ami nálunk ment az sajnos már odáig eszkalálódott, hogy rendőrségi ügyet szerettem volna belőle csinálni, csak sajnos az áldozatok félelem miatt nem mentek bele a dologba. Ha viszont én vettem volna kézbe a dolgokat akkor most gyanítom a Csillagbörtönben haverkodnék. Bármit is mondanak, a magyar jogrendszer k*rvára tojik a családon belül történt akármilyen erőszakra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

tanácsot nem nagyon tudok adni. 1-2 embert mindig találni azért akivel normálisan el lehet lenni.

Ezen dolgozom, és szerencsére van egy pár, pláne harmad unokatesóm. Vele nagyon jóban vagyok, meg Neumannos haverommal is, őt már általános alsó óta ismerem. 

 

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Nekem lett volna alkalmam egyszer úgymond példát statuálni, mikor egy bullying alkalmával tiszta erőböl arcon tudtam volna rúgni a széken ülő nyomorultat, csak mivel feje mögött volt a radiátor valószínűleg azon loccsantak volna szét a dolgok. Pedig pár másodpercre nagyon megkísértett a sötét oldal, hogy úgy mondjam.

Én is hányszor gondolkoztam már el régebben azon, mi lenne ha visszavágnék, és volt is amikor meg is tettem, pont egy olyan emberrel, akivel még akkor, amikor odakerültem péterkére, kezdetben jóban is voltam, de mire felsősök lettünk, és megkeverték az osztályt, ő is olyan zaklató lett mint a többiek, de nem jól jöttem ki belőle. Persze durva személyi sérülés nem történt. Azóta azok, akikkel abból az osztályból találkoztam újra, és az ilyen szekáló alakok voltak, már utólag persze látják, hogy mennyire szemetek voltak velem. Csak hát, szép utólag a bocsánat, de az emlék megmarad. 

 

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

ha a természeted totál más ugysem fogod tudni ráerőszakolni magad a viselkedésükre

Mimdig is kissé kívülálló, a mainstream érdeklődéstől eltérő dolgok érdekeltek, tipus voltam valamelyest. Itt a fórumon szerencsére annyira nem.:)

 

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Alkoholisták az én rokona körömben is bőven vannak, szerintem nehezebben találnék józan embert mint azt a  bizonyos tűt a szénakazalban.

 

Ami nálunk ment az sajnos már odáig eszkalálódott, hogy rendőrségi ügyet szerettem volna belőle csinálni, csak sajnos az áldozatok félelem miatt nem mentek bele a dologba. Ha viszont én vettem volna kézbe a dolgokat akkor most gyanítom a Csillagbörtönben haverkodnék. Bármit is mondanak, a magyar jogrendszer k*rvára tojik a családon belül történt akármilyen erőszakra.

Szerencsés vagy, hogy kijutottál ebből a közegből. Igen sajnálatos, hogy ebben a tekintetben a magyar jog mennyire visszamaradott.:( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 02. 27. - 22:14, Iqvi írta:

Másnak is voltak már a lezárások ideje alatt, mentális problémái mint magányosság, depresszió, kirekesztettség érzet meg hasonlók?

Nekem pont az ellenkezője, kifejezetten bejött ez a lelassult élet. Sokkal több időm van olyan dolgokra, mint a sportolás, olvasás, kirándulás, természetjárás. Home office-ban dolgozni pedig sokkal kényelmesebb, mint személyesen. Soha egy percig nem éreztem magam bezárva.

 

Inkább maga a járvány viselt meg jobban, és a szeretteimért való aggódás. Meg a tudat, hogy mi zajlik a kórházakban ezekben a percekben is.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

10 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Én is hányszor gondolkoztam már el régebben azon, mi lenne ha visszavágnék, és volt is amikor meg is tettem, pont egy olyan emberrel, akivel még akkor, amikor odakerültem péterkére, kezdetben jóban is voltam, de mire felsősök lettünk, és megkeverték az osztályt, ő is olyan zaklató lett mint a többiek, de nem jól jöttem ki belőle. Persze durva személyi sérülés nem történt. Azóta azok, akikkel abból az osztályból találkoztam újra, és az ilyen szekáló alakok voltak, már utólag persze látják, hogy mennyire szemetek voltak velem. Csak hát, szép utólag a bocsánat, de az emlék megmarad. 

 

Utólag hiába sajnálják, ezek a dolgok azok amik nagyon sokáig benne tudnak maradni az emberben. Vagy pedig ha hajlamos rá mint én a depresszióra, akkor simán át tudják lökni a határon ahonnan nehezen van visszaút.

 

10 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Mimdig is kissé kívülálló, a mainstream érdeklődéstől eltérő dolgok érdekeltek, tipus voltam valamelyest. Itt a fórumon szerencsére annyira nem.:)

 

Én is mindig ilyen voltam. Engem gimiben egyszer konkrétan azért röhögtek ki, mert egy akkor népszerű drognak a rövidítését nem tudtam. :hehe: Szerintem gimiben amúgy kb. mindenkit a mainstreamtól eltérő dolgok érdeklik, csak ha a főkolomposok ezért valakit kipécéznek akkor a többi inkább kussol róla nehogy őt is. 

 

Néha kíváncsi lennék amúgy ki mire vitte, de én érettségi után rögtön másnap mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot.

 

10 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerencsés vagy, hogy kijutottál ebből a közegből. Igen sajnálatos, hogy ebben a tekintetben a magyar jog mennyire visszamaradott.:( 

 

Mondhatni kijutottam, csak elég kemény áron. Anyuval ketten belerokkantunk lelkileg a dolgokba, ő azóta is nyugtatókon él mert neki másképp nem ment a megbírkózás. Én sose akartam nyugtatóval élni, valahogyan megoldottam fejben. Nagymamámat ez vitte szó szerint a sírba.

 

Viszont megtanultam értékelni a dolgokat, meglátni a szépet mindenben. Ebből kifolyólag kezdtem el például a villamosokat fotózni, nekem van benne valami megnyugtató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Néha kíváncsi lennék amúgy ki mire vitte, de én érettségi után rögtön másnap mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot.

Én nyolcadik után voltam így, azóta csak kevés abból az osztályból való emberrel tartom a kapcsolatot, kb csak azokkal valamelyest, akikkel ugyanabba a suliba és ugyanabba az osztályba mentünk tovább.

 

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Ebből kifolyólag kezdtem el például a villamosokat fotózni, nekem van benne valami megnyugtató.

Érdekes. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Iqvi írta:

Én nyolcadik után voltam így, azóta csak kevés abból az osztályból való emberrel tartom a kapcsolatot, kb csak azokkal valamelyest, akikkel ugyanabba a suliba és ugyanabba az osztályba mentünk tovább.

 

Én velük is eljátszottam ugyanezt, poén hogy egy városban lakunk de egyiküket se láttam azóta pedig eltelt 10 év :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez tényleg a vicc kategória. Átestek sokan a ló túlsó oldalára. Pedig maga a fekete költőnő választotta ki a holland költőnőt a versei lefordítására.

https://24.hu/kultura/2021/03/01/amanda-gorman-fordito-botrany-kolteszet-politikai-korrektseg/

  • Dühítő 2
  • Zavaros 1
  • Vicces 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Na ez tényleg a vicc kategória. Átestek sokan a ló túlsó oldalára. Pedig maga a fekete költőnő választotta ki a holland költőnőt a versei lefordítására.

https://24.hu/kultura/2021/03/01/amanda-gorman-fordito-botrany-kolteszet-politikai-korrektseg/

 

Most nem hót mindegy ki fordítja? Jóhogynemmár belekötnek a grönlandi fordításba is, hogy miért nem egy fekete grönlandit találtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Totál érthetetlen ez a felháborodás számomra. Egy műfordításnak baromira nem a nemi, illetve faji reprezentáció a feladata, hanem az, hogy az a munka minőségi legyen. Mert nem biztos, hogy egy fekete nő jobban tudja majd átadni a szöveget, attól, hogy ő nő és fekete. Viszont se a költőnek, sem pedigba fordítónak nem szabadott volna engednie, az internet népének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Iqvi írta:

Totál érthetetlen ez a felháborodás számomra. Egy műfordításnak baromira nem a nemi, illetve faji reprezentáció a feladata, hanem az, hogy az a munka minőségi legyen. Mert nem biztos, hogy egy fekete nő jobban tudja majd átadni a szöveget, attól, hogy ő nő és fekete. Viszont se a költőnek, sem pedigba fordítónak nem szabadott volna engednie, az internet népének.

 

Hát meg ha éppen nincsen egy feka aki tud hollandul akkor ne fordítsák le vagy hogyé van ez? Internetet is IQ alapján kellene osztani néha

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Internetet is IQ alapján kellene osztani néha

Az kellene... Meg elérni, hogy az emberek ne legyenek túlérzékenyek, meg azt is megoldani, hogy ne fossa mindenki össze a gatyáját, ha picit ellene fordulnak. Ha jól értem, itt pont az író választotta a fordítót. Ebben az esetben miért nem állt ki a fordító mellett és szólt oda a tömegnek, hogy kapjanak az agyukhoz?

Amúgy már tervezem, hogy az új regényemben csak egy bizonyos ember lesz a következő indokokkal:

- Nem lesznek gyerekek, mert felnőtt ember vagyok, így nem írhatok gyerekekről, mert nem tudom, milyen az.

- Nem lesznek nők, mert férfi vagyok, így nem írhatok nőkről, mert nem tudom, milyen az.

- Nem lesznek homoszexuálisak, mert heteroszexuális vagyok, így nem tudom, milyen homoszexuálisnak lenni.

- Nem lesznek biszexuálisak sem a fenti okból.

- Nem lesznek nembináris, tanszszexuális, transzfesztita, stb. karakterek, szintén azért, mert heteroszexuális férfi vagyok, annak vallom magam és annak is születtem.

- Nem lesz benne egészséges szemű ember, mert születésem óta rossz a szemem, kétéves korom óta szemüveges vagyok, ergo nem tudhatom, milyen egészséges szemmel élni.

- Nem lesz benne semmilyen tetsi vagy szellemi fogyatékkal élő ember, mert a szememet leszámítva nincs más fogyatékom (bármit is mondanak mások az elmeállapotomról :P ).

- Bár űrben játszódó sci-fi, nem lesznek benne földönkívüliek, mert földi ember vagyok, így nem tudhatom, milyen idegenként élni.

- Perzse űrhajósok sem lesznek benne, mert nem vagyok űrhajós sem.

- Nem lesznek benne orvosok, pilóták, szakácsok, ügyvédek, festők, költők, politikusok, pincérek, sörfőzők, utaskísérők, gyári munkások, programozók, webdesignerek, sajtóreferensek, szerkesztők, katonák, operatőrök, rendezők, szobrászok, kis- és nagykereskedők, portások, postások, futárok, autóversenyzők, gazdagok, lakástulajdonosok, csavargók, szegények, bélyeggyűjtők, bármiféle párkapcsolatban élő emberek, szülők, nagyszülők, dédszülők, árvák, özvegyek, autótulajdonosok, Xbox tulajdonosok, a magyaron és az angolon kívül bármilyen más nyelvet értő emberek, állatok, napi szinten borotválkozók, kertészek, birtoktulajdonosok, bortermelők, vegánok, vegetáriánusok, a karfiolt szeretők, a tojástól nem rosszúl levők, tőzsdeügynökök, stb. Mivel egyik sem vagyok, nyilván egyiket sem értem meg, így nem is írhatok ilyen szereplőkről.

- Összesen egy szereplő lesz, aki 35 éves, 85 kilós, fehér, heteroszexuális férfi (annak született és annak is vallja magát), barna, de őszülő hajjal és szakállal, barna szemmel, aki online újságírással és játékfejlesztéssel foglalkozik, nem is kicsit introvertált és "enyhe" szakrasztikus humorral bír. A címe: A Valyon Tamás támadása (klónok nem lehetnek, mert klón sem vagyok, és több Valyon Tamás sem lehet, mert nem tudom, milyen másik Valyon Tamásnak lenni). :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már, hekkelésből élő inteligens macska se lesz a következő regényedben?:o Hát bennem most egy világ omlott össze.:cry:

28 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ha jól értem, itt pont az író választotta a fordítót. Ebben az esetben miért nem állt ki a fordító mellett és szólt oda a tömegnek, hogy kapjanak az agyukhoz?

Így volt, és igenis kötelessége lett volna kiállni mellette, hisz ő adta neki eztva munkát. Nagy baj lesz, ha minden híres ember úton útfélen meghajlik majd minden internetes jóskapistának. 

 

29 perccel korábban, Dzséjt írta:

Összesen egy szereplő lesz, aki 35 éves, 85 kilós, fehér, heteroszexuális férfi (annak született és annak is vallja magát), barna, de őszülő hajjal és szakállal, barna szemmel, aki online újságírással és játékfejlesztéssel foglalkozik, nem is kicsit introvertált és "enyhe" szakrasztikus humorral bír.

De nem grafomán?:hmm: Ez kicsit ellentmond a tapasztalataimnak.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

 

- Összesen egy szereplő lesz, aki 35 éves, 85 kilós, fehér, heteroszexuális férfi (annak született és annak is vallja magát), barna, de őszülő hajjal és szakállal, barna szemmel, aki online újságírással és játékfejlesztéssel foglalkozik, nem is kicsit introvertált és "enyhe" szakrasztikus humorral bír. A címe: A Valyon Tamás támadása (klónok nem lehetnek, mert klón sem vagyok, és több Valyon Tamás sem lehet, mert nem tudom, milyen másik Valyon Tamásnak lenni). :D 

 

Jó de ezzel meg a fehér felsőbbrendűséget hirdeted, meg előtérbe helyezed a heterókat, hát mivan a diverzitással? Meg miért férfi a főszereplő, miért nem nő vagy LMBTQ karakter? Én bojkottot hirdetek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, NorbiLordi írta:

 

Jó de ezzel meg a fehér felsőbbrendűséget hirdeted, meg előtérbe helyezed a heterókat, hát mivan a diverzitással? Meg miért férfi a főszereplő, miért nem nő vagy LMBTQ karakter? Én bojkottot hirdetek!

Ez elfogadhatatlan! Ez veszélyes. A Valyon tervet meg kell állítani!:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komoly szigorításokról értesült az Index

 

"Az Index információi szerint a teljes országot lezárják húsvétig a járvány terjedése miatt. Ez azt jelenti, hogy a bezárhatnak az iskolák, óvodák és az üzletek. A cikk szerint mindezt Gulyás Gergely fogja bejelenteni a csütörtöki Kormányinfón, ami 11 órakor kezdődik.

A portál úgy tudja, hogy a szlovákiaihoz hasonló intézkedések is várhatóak, vagyis az FFP2-es maszk viselése a boltokban, amit később kiterjeszthenek minden egyéb zárt területre is. A kormányzati lapokban ilyen információnak egyelőre nincs nyoma, megkerestük a Kormányzati Tájékoztatási Központot, hogy valóban ezt tervezik-e, amit válaszolnak, a cikket frissítjük."

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.