Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, MissKarrde írta:

Az értesítésről annyit, hogy nekem küldött postán a NEAK egy levelet, miszerint hamarosan élhetek az oltás lehetőségével. Egy héttel az oltás után érkezett meg :hehe: Gondolom, kedden jelezte a hd a megfelelő szervek felé, hogy csütörtökön megyek, csütörtökön feladták, utána egy hétig tartott, hogy ide érjen a levél. Nem tudom, mit erőlködnek az ilyen levelekkel, ha egyértelmű, hogy nem kapjuk meg időben. Kár a papírért és a postaköltségért. 

Hát, egy e-mail ahol csak megoldható, jobb és gyorsabb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Iqvi írta:

Hát, egy e-mail ahol csak megoldható, jobb és gyorsabb lenne.

 

Vagy az ügyfélkapu, ha nagyon hivatalosak szeretnének lenni. Már sok embernek van, szerintem nekik látniuk kellene erre vonatkozó adatokat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Amúgy 2 hét és ünnepelhetjük a lezárások 1 éves jubileumát :D (Most ha eltekintünk a nyári lazítástól)

Majd összedobunk egy össznépi online, fórumos ünneplést eme jeles alkalomra. Mondjuk, egy kis lightos ewok hunntal.:evil:return of the jedi episode 6 GIF by Star Wars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Rengetegen vannak az utcákon, szinte tömeg. ;) 

Látnád ilyenkor milyen kihalt a falu, mint mindig.:lol: De a napsütés napközbrn már jó, persze reggel egy kicsit még hideg van, de hamar bemelegszik az ember a kabátban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szó van arról is, hogy akiket beoltottak vagy átestek a fertőzésen azoknak fel lesz oldva a karantén.

 

Ezért lenne jó minél előbb túlesni rajta, és akkor lehetne flangálni végre. Ezért van néha dilemmám, hogy jöhetne a kínai is csak legyen már vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Ezért van néha dilemmám, hogy jöhetne a kínai is csak legyen már vége.

Nálunk már azzal is kezd oltani a háziorvos. Csak hát az emberek bizonytalanok. :para: Tényleg az lenne a legjobb, ha azt mondanák, srácok, kötelező az oltás, azért mert így ledz a leggyorsabban vége ennek az egésznek. Aztán menne minden úgy ahogy még előtte volt. 

 

33 perccel korábban, NorbiLordi írta:

lehetne kint is flangálni

Én most azt csinálom, hogy elmegyek biciklizni, azt még lehet. Amúgy, pont ma ahogy visszaért egy körről, kb 45 perc volt, oda vissza a két falu közt, meg egy gyors kör a központban, találtam egy 2009-es Világjáró magazint behajtva a postaláda és a kerítés közé.:D Fogalmam sincs, hogy került oda, de érdekes dolgok vannak benne.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Iqvi írta:

Nálunk már azzal is kezd oltani a háziorvos. Csak hát az emberek bizonytalanok. :para: Tényleg az lenne a legjobb, ha azt mondanák, srácok, kötelező az oltás, azért mert így ledz a leggyorsabban vége ennek az egésznek. Aztán menne minden úgy ahogy még előtte volt. 

 

Én kíváncsi vagyok mikor szólnak, mert én az állandó vidéki lakcímmel regisztráltam be, nem az ideiglenes Budapestivel. Kíváncsi vagyok nézik e ezt hogy van ideiglenes is. Vidéken vagyunk 12.000-en a városban, csak előbb sorra kerülnék. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Budapest szomszédságában lakok egy kb. ezer fős faluban: már nálunk is oltanak a kínaival. Egyik ismerősünket ma fogják beoltani vele. A háziorvos jelezte hogy mivel én átestem rajta ezért eléggé a lista végén vagyok. A következő egy hónapban szinte biztos nem kapok vakcinát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mennyire ismeritek Willie Gevertz youtube csatornáját, róla annyit kell tudni, hogy egy amerikai srác, aki magyarországon él, már egy pár éve, és a magyar történelemről és a kultúráról vlogol, hihetetlen lelkesen. Érdemes vetni egy pillantást a csatornájára. Be is linkelem ide a legutóbbi videóját. 

https://youtu.be/6dSJV3XIlJ0

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bírom ahogy keveredik az angol a magyarral :D De elég jó a kiejtése. "Our boy Jókai" :lol:

 

Nekem olyan kollégám van aki brit, de ide járt egyetemre aztán itt maradt, brit-magyar kettős állampolgár. Már vagy 20-30 éve itt él, meg nem mondanád a magyarjáról hogy nem itt született. De mikor a teakonyhában leejt valami akkor zsigerből angolul káromkodik, hogy F*ck that sh*t :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Bírom ahogy keveredik az angol a magyarral :D De elég jó a kiejtése. "Our boy Jókai" :lol:

Tud szövegelni az tuti.:D De még instán is el lehet bedzélgetni privátban, jófej srác. Amúgy még a tiszás videója is jó. A fentebbi alá be is kommenteltem, hogy mennyire jó lett a legutóbbi videója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.