Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Megérkezett Szegedre a Szputnyik vakcina. Állítólag már a háziorvosok elkezdték felhívni a regisztráltakat és tájékoztatni, hogy melyik oltópontra menjenek, ahol a Szputnyikkal oltanak.  A Szputnyikkal kapcsolatban bizonytalan vagyok. A kínaival biztos nem oltatnám be magam. De nem tudom, hogy a Szputnyikkal mi legyen? Még 2005 körül egy kardiológiai vizsgálatnál jelezték nálam, hogy van valami apró szív rendellenességem, vagy problémám. Már nem emlékeszem, hogy micsoda. De az elmúlt években ezzel a szív dologgal egyáltalán nem foglalkoztam. Nem tudom, hogy a háziorvosom tud-e róla, mert még nem voltam 18, mikor ezeket a vizsgálatokat elvégezték (az akkoriban eltörölt sorkatonasággal kapcsolatos kötelező orvosi vizsgálatok egyike volt)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszélj a háziorvossal, hogy neked emiatt javasolja-e. De ha jól tudom értesíteni fognak, hogy mi áll majd rendelkezésre az oltóponton ahova menned kell, és majd azokból választhatsz. Ezzel a két keletivel mondjuk annyira én se oltatbám be magam. Inkább valamelyik nyugati.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Megérkezett Szegedre a Szputnyik vakcina. Állítólag már a háziorvosok elkezdték felhívni a regisztráltakat és tájékoztatni, hogy melyik oltópontra menjenek, ahol a Szputnyikkal oltanak.  A Szputnyikkal kapcsolatban bizonytalan vagyok. A kínaival biztos nem oltatnám be magam. De nem tudom, hogy a Szputnyikkal mi legyen? Még 2005 körül egy kardiológiai vizsgálatnál jelezték nálam, hogy van valami apró szív rendellenességem, vagy problémám. Már nem emlékeszem, hogy micsoda. De az elmúlt években ezzel a szív dologgal egyáltalán nem foglalkoztam. Nem tudom, hogy a háziorvosom tud-e róla, mert még nem voltam 18, mikor ezeket a vizsgálatokat elvégezték (az akkoriban eltörölt sorkatonasággal kapcsolatos kötelező orvosi vizsgálatok egyike volt)

 

Szerintem is le kell tisztázni ezt a problémát már akkor, amikor felhív az orvos. A telefonban azt is megmondják, hogy melyik vakcinát kapod, ha tudsz menni az oltásra. Amelyik oltásnál 6 embernek össze kell jönnie az egy ampullához, ott előre tudniuk kell, hogy egyáltalán aki megy, azt biztosan be tudják oltani, mert annyi embert hívnak be, amennyit szükséges, vagy talán még plusz egy-két főt, ilyenről is olvastam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.