Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az ilyen hírek nem tesznek jót az oltási kedvnek, az biztos. Olyan vakcinával nem fognak beoltani, amit elutasítasz, kérdés, hogy akkor minek kell több millió oltást beszerezni, amikor kezdettől fogva világos, hogy ezt alig valaki, 1-2% szeretné megkapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomszédom már hosszú évekkel ezelőtt feltalálta a vakcinát a koronavírus ellen úgy, hogy nincs is orvosi végzettsége. És sokkal hatásosabb az ő ellenszere ennél a kínai vacaknál.

Vörös színű, és meg kell inni. Ennyi az egész. Ráadásul finom is. Van átlátszó fajta is, az mondjuk kicsit jobban marja a torkunkat, miközben isszuk, de hatékonysága a Covid ellen ugyanolyan. 

Szomszédommal én már beoltattam magam kétszer is az utóbbi időben, úgyhogy én már tuti, hogy védve vagyok. 

  • Zavaros 1
  • Vicces 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Esetleg ott jön el az a pont, hogy lehet választani: Beadatják az emberek a kínai vakcikát, vagy még tovább tűrjük a korlátozásokat ki tudja meddit?

Pont erre céloztam fentebb én is.

Mert én attól tartok, hogy ha lesz kínai, akkor nem rendelik majd meg a nyugatit, így azt nem választhatjuk. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Pildi írta:

Pont erre céloztam fentebb én is.

Mert én attól tartok, hogy ha lesz kínai, akkor nem rendelik majd meg a nyugatit, így azt nem választhatjuk. :(

A nyugati az közös, EU-s beszerzés, akkor jön, amikor küldik. Nincs mit rendelni rajta.

 

Amúgy tesóm is azt mondta, inkább óvakodna a kínai vakcinától. Mondjuk ő az AstraZenecát se választaná, mert a Pfizer és a Moderna modernebbek, és hatékonyabbnak tűnnek egyelőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Pfizer és a Moderna

Én csak ezekkel fogom beoltatni magam. A kormány meg elmehet a sunyiba, hogy egy olyan vakcinát erőltet, amivel alapvető problémák vannak. Így is alacsony az oltási kedv, hát még ha a normális vakcinát összemossák a sz*rral. Nyomják a politikusokba a kínait, ha annyira nyomatni akarják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.