Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gratula a lakáshoz, no meg jó bulizást  :)

Köszönöm szépen.

 

 

Lenne egy kérdésem is.Válogatom a zeneszámokat a szombati bulira, de mindegyik más bitrátával lett kódolva és más a hangerejük is.A Nero-ban tudom, hogy van olyan lehetőség, hogy hangfile-ok normalizálása, de az tracket csinál belőle.Van-e olyan progi amelyik egy szintre tudja hozni az mp3 file-ok minőségét, vagy hangerejét, mert az nagyon zavaró ha az egyik szám hangosabb a másiknál.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van-e olyan progi amelyik egy szintre tudja hozni az mp3 file-ok minőségét, vagy hangerejét, mert az nagyon zavaró ha az egyik szám hangosabb a másiknál.

Én mp3 alakítgatásra az "AltoMP3 Gold"-ot használom amivel még audio CD-ről mp3-at lehet csinálni. Bitrátából több közül is lehet benne válogatni és 44,1 KHz-esre alakít.

Hangerőkiegyensúlyozásra meg az MP3Gain-t használom ami miután kielemezte a számok hangerejét kicsi eltéréssel az előre megadott hangerőre hozza a számokat. Én mondjuk nem veszek észre különbséget utána a hangerők között.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Index

Megsasolom én is, du még nem láttam.

Pont azt mondtam kolléganőnek egyik nap, hogy ha egy picit is tisztességesek akarnak maradni az utasokkal, éjjel kezdik, mikor nincsen számottevő vonat úton. Legalább ez bejött.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megsasolom én is, du még nem láttam.

Pont azt mondtam kolléganőnek egyik nap, hogy ha egy picit is tisztességesek akarnak maradni az utasokkal, éjjel kezdik, mikor nincsen számottevő vonat úton. Legalább ez bejött.

Legalább előre jelezték. :S Sok vígaszt nem nyújt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VÉGE? VÉGE? VÉGE? VÉGE? VÉGE! :D A vizsgaidőszaknak! Rájöttem, hogy a pte-ttk-biológia a legnehezebb szak, de szeretem és csinálom. :D Begyűjtöttem két uv-t és négy testes lajost, vagyis KO-1. :D Boldogít, hogy szervezettanból, elsőre átlimbóztam Éljen a lándzsahalandzsa és az amorphophallus! :) De nem érdekel, pihi, írás, ló és haverok! ;)

 

 

KÖSZÖNÖM ISTENEM? HOGY NEM BŐCSÉSZ LETTEM! :D:clap:

 

Pillanatnyi elmebajom a stressz miatt van, kb egy hete kávén és csokin élek. :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.