Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Tud valaki egy fasza DVD kreáló progit ajánlani amivel avi-ba srt-t lehet égetni és úgy is lehet menüket csinálni hogy egy menüpont a sorozatok egy-egy epizódjára mutat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig itt volt a Sci-fi Napon. Azt bírom, hogy bár e hónapban új Indy film lesz, és bár az SFN is ennek jegyében telt, az RTL arról mélyen kussolt (na jó, egy mondat erejéig megemlítette, hogy játszott Harrison Forddal, de a cím már elmaradt), hogy ő játszotta a főgonoszt a Keresztes lovagban... no comment.

Amúgy egyéb baromságokat is mondtak a fókusban... ezt viszont nem olvastam, bár a Darth Wader rész a fókuksból van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy izélné meg a BKV :) 27-től lesz több napos sztrájk, nekem meg 29-én kell dokihoz mennem, és ez a hely most messze van minden vonattól. Ráadásul most kibukott bajok vannak az inzulinommal, amit s.o.s. le kell rendeznem a dokival :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Elegem van, azt hittem, hogy az ember azért megy biológusnak, mert szereti az állatokat, érdekli a természet. Meg akarja ismerni az élő működését, na nem. Ma egész gyakon azt hallgattam az erdőben a madarak helyett, hogy:

-Fúj sikló, bogarak, ide ne hozzd, sokat kell még menni, büdös van., ez olyan sz*r sötöbö. :)

Szinte én érzem magam nem normálisnak, hogy az unalmas részek ellenére élveztem aaz erdei sétát, hogy megkostoltam az egyik páfrány gyökerét, pár gumót, lábatlan gyíkot fogtam, medve hagymát szagoltam.

Ilyenkor annyira elbizonytalanodok, hogy nem itt van a helyem, ja ráadásul én hülye mindent megakarok tanulni és saját főböl tudni. Így szenvedek a hármasért vagy a belem lóg a négyesért, míg kik más módszereket használnak, azok vígadnak a jó jegyeikkel.................Utálom, hogy ilyen becsületes vagyok. K*rvaélet...... :)

 

SIMONZ ÍRJÁL VALAMI VIGASZTALÓT! :) ( Na jó nem olyat, hogy nyugi kapsz nobel díjat vagy valami ilyesmit, adj tanácsot a túlélésre :o )

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.