Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát túl vagyok rajta.

Először is: k*rva anyj*t a Microsoftnak!

1) folyton lefagyott a Word, pedig szűz gépek voltak, múlt héten jöttek meg.

2) nem jelenítette meg a hátteret

3) A Frontend pedig össze-vissza sz*rta a weblapomat

 

Figyelmeztetés: Aki info-ból akar majd érettségizni, tanulja meg az OpenOffice-t és a tanárnak is mondja meg, hogy azon is lehessen érettségizni (lehet, csak előtte szólni kell az OM-nek)

 

(Elnézést Ody, hogy használtam csúnya szavakat, de így tudtam kifejezni az érzésemeimet eme remek cég, remek programcsomagja iránt)

 

Így nem hiszem, hogy túl jó százalékot kapok rá, s mivel ez a felvételi tantárgyam, szerintem a továbbtanulásomnak befellegzett.

Ne vedd ennyire tragikusan! Én az emelt biosz írásbelijéről jöttem ki sírva, majd a szóbelin remekeltem........és oda vettek fel ahová akartam. Egyébként is, mikor úgy érzem, hogy sza.....tehát rosszul sikerül a vizsga vagy zh, akkor lesz a legjobb, ha pedig úgy gondolom, hogy ez most jó lesz, akkor szoktam buktázni.

 

A másik tárgyad mi? Matek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mina, ne keseredj el, várd meg a végeredményt, akkor lesz biztos minden. És ez persze nem azt jelenti, hogy lőttek a továbbtanulásodnak. Ha mégis rosszul sikerült, hát nagy ügy, leteszed jövőre is, és max egy évet csúszol.

Egyébként lehet, hogy a Wordnek pont az volt a baja, hogy újak voltak a gépek, és még nem volt kiforrva rajta a szoftverek egymással szembeni viselkedése :) Bár, lehet, hogy most hülyeséget írtam, nem értek az infóhoz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mina, szóbelin még simán ki lehet javítani. Én annak idején az adatbázishoz semmit se szóltam hozzá, és még a html se ment annyira, mint most :) De aztán négyest kaptam :D Szóbelin kihúztam az operációs rendszereket.... :D

Szóbeli? viccelsz?

Inkább megcsinálnám az emeltszintűt is, csak hogy ne kelljen menjek szóbelire. De sajnos menni kell, én meg nagyon félek tőle. Elég szörnyűek a szóbeli tételek. :D

Bár ha szerencsém van a számrendszereket kapom ki vagy valami internetet, de nincs akkora szerencsém. Max bízok majd az Erőben. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülj hogy túlvagy rajtza és tanulj a szóbelire mert az nem fog lefagyni. Amúgy meg a lekalmálás nem tudom hogy mennyire számít az eredménybe, de ha új az egész géppark akkor bizonyára az egész egyszerre produkálja a lefagyós "tüneteket" és van egy rendszergazda aki igazolni tudja nektek hogy a technika hátráltatott. Na ez most így túltekert mondat lett de talán az értelme megvan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ilyen Donátos köszönőbeszéd most nincs a tarsolyomban :) , de köszönöm szépen mindenkinek.

 

Köszönöm Rog, frenkie, Dzséjt, Karrde, kudar, Ody! :)

 

Tegnap kicsaptak egy vizsgáról, szóval már tegnap kacsintgattam az üveg felé. De nem engedtem a Sötét oldalnak, majd csak ma leszek gyenge. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, én már hamarosan a harmincasok táborát gyarapítom :D Bár nem tudom, Szívem miféle vénnek (kikérem magamnak a vént :P) fog titulálni  :)

Én meg a negyvenesekét :) . De az az igazság, hogy még soha nem éreztem ilyen jól magam a bőrömben, úgyhogy kit érdekel? :D Már nem kell a jövőbe néznem, és várnom a messiást, mivel gyakorlatilag minden fontos vágyam teljesült mostanra. Most már megengedhetem magamnak, hogy jobbára a mának éljek, és kiélvezzem annak minden pillanatát, és ez nagyon felemelő és felszabadító érzés :)

Carpe Diem!

 

És ahogy tudom, vannak itt szép számmal harmincon felüliek, úgyhogy ne csüggedj, Karrde! :), ráadásul a természet törvényeinél fogva az a kör is csak bővülni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ilyen Donátos köszönőbeszéd most nincs a tarsolyomban :) , de köszönöm szépen mindenkinek.

 

Köszönöm Rog, frenkie, Dzséjt, Karrde, kudar, Ody! :)

 

Tegnap kicsaptak egy vizsgáról, szóval már tegnap kacsintgattam az üveg felé. De nem engedtem a Sötét oldalnak, majd csak ma leszek gyenge. :)

Boldog szülinapot. Ja szóbeli előtt kell az üveg felé kacsintgatni egy feles elejéij. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm Pildi, orki, Donát kolléga, Szafina, Lara, original Oceanic 1 és persze neked is Zoli. :)

 

Ha tudtam volna, hogy ilyen búhullámot índit el a korom, tegnap még módosítottam volna, hogy 14 éves legyek ma. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.