Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Erről az jutott eszembe amikor a Vaklármában a vak megjátsza hogy vak és a süket azt mondja hogy azért van mert a jobb és a bal agyfélteke összebalhézott egymással. :P

- Hány ujjamat mutatom?

- Hármat!

- Most mondja ki az első szót ami éppen az eszébe jut!

- P*na!

- Fantasztikus, a páciens meggyógyult!

:P

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nálam úgy indult, hogy gőzöm sem volt mi célja ennek a tesztnek és a "Merre forog?" kérdére rögtön az ugrott be: jobbra, mivel az a teremtő irány (minden politikai mellékzönge nélkül). :P

Az agy az eseményeket jobbról balra haladó dolgokként kezeli. :P Csak hogy én is mondjak valami okosat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, én kétkezes vagyok. És nekem ÁLL!!! :P :P

 

Na jó, az óramutató járásával ellentétesen forog, és cseszik ez a másik irányba piruettezni. Három dolgot szűrtem le:

1. Valószínűleg a haverjaimnak igaza van: félig agyhalott vagyok.

2. Ha sokat bámulok meredten egy forgó alakot, elszédülök.

3. Elfelejtettem, ez igazolja az 1. pontot :P

 

Amúgy én is úgy tudom, hogy a jobb-bal kezesség az egyik agyfélteke dominanciáját jelenti.

 

Na, most teszteltem a húgommal. Egy perc alatt kétszer is megfordította csak azzal, hogy beszélt velem. Befulladok, én fordíthatok, dumálhatok, gépelhetek, számolhatok, bambulhatok, ez nekem nem fordul meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Merre forog?

 

Nem tom hányan ismeritek ezt a képet. Nekem nagyon érdekes volt, mikor körbekérdeztem ki mit lát...

Nekem ellentétesen forgott, de utána elkezdtem nézni a mellette lévő szöveget,és nem rá fókuszáltam, de mégis rá figyeltem(ezt azért tettem, hogy megfordítsam), megfordult.

 

(Érti ezt valaki) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam mindkét irányba tud menni. Először óramutatóval ellentétesen forgott, de ha a lábfejét nézem, akkor fel-le mozgással az óramutatóval egyező irányba megy.

 

Itt leírják, hogy azért ez így kevés a dominancia meghatározásához...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs ebben semmi trükk.Az óramutató járásával megegyező irányban mozog.Jobbkezes vagyok.

 

Donát:Nem vagy semmi.A winfost 4 évig hagytad rajta???????????Csoda hogy megy a géped.Illik fél évente de legalább évente újra rakni azt a rakás szemetet amit a Microsoft operációs rendszernek hív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát hogy kifelé, vagy befelé álltak-e a hasábok.

 

egyszerűbben: a fekete lap a hasáb alja, vagy a teteje?

Azért számít optikai csalódásnak ez a kép, mert a szem 3d-sen látja ezt a padlót, arról szó sincs hogy most merre állnak a hasábok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, én sem szoktam újra telepítgetni a Wint, mivel utálom utána az összes többi progit is megint telepíteni és beállítani. Amíg nincs valami gond a Winnel, addig marad :) Ha az ember nem csinál nagy hülyeséget, nem szórakozik vele sokat a Win. Legalább is én úgy látom.

Amúgy nekem átváltott balra is a figura, de nem vagyok kétkezes, szóval ebből a tesztből azért nem lehet biztosra menni. Egy érdekesség, semmi több.

 

Ody, megoldódott a vírus gondod? Tesóm tegnap mesélte, hogy két haverja is bekapott most egy ilyet. Nekem is mondta, ha vírus üzit ír ki a gépem, húzzam ki a 220-ból, majd átrakja a vinyómat az ő gépébe, és megoldja a gondomat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs ebben semmi trükk.Az óramutató járásával megegyező irányban mozog.Jobbkezes vagyok.

 

Donát:Nem vagy semmi.A winfost 4 évig hagytad rajta???????????Csoda hogy megy a géped.Illik fél évente de legalább évente újra rakni azt a rakás szemetet amit a Microsoft operációs rendszernek hív.

Dzséjt: Ugye tisztába vagy vele, hogy az előző mondatodból pontosan 4 szóval kevesebbet értettem meg, mint amennyit szerettem volna? :D (Ghost, beizzít, visszahúz, DVD-ről)

 

Frenkie: Nem látom szükségesnek. Egyszerűen nincs semmi gigszer a gépemmel. Úgy látszik vagy én vagyok rendszer-, vagy a gépem felhasználó-barát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.