Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Oldi! A jobb front hangszoróm nem ad ki hangot. Átkötöttem a bal csatornára, ott minden ok. Szerinted mi lehet a baj?

 

 

Gondolom az erősítő szekciónál hagytad a jobb front kimeneten. Nos ha így szólt a bal oldali, hogy oda kötötted át, akkor valszeg a jobb hangfaladdal van valami baj. :S Hogy pontosan mi, azt láthatatlanba nem tudom megmondani, lehet, hogy valami kontakt hiba a csatlakozási felületen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom az erősítő szekciónál hagytad a jobb front kimeneten. Nos ha így szólt a bal oldali, hogy oda kötötted át, akkor valszeg a jobb hangfaladdal van valami baj. :S Hogy pontosan mi, azt láthatatlanba nem tudom megmondani, lehet, hogy valami kontakt hiba a csatlakozási felületen.

 

A hangszóróm jó, ugyanis ha átrakom a bal csatorna kábelét, akkor tökéleetsen szól. Ellenben az erősítő hátulján megkocogtattam a csatlakozókat, és akkor adott ki némi hangot. Szerinted ott lent lehet akkor kontakt hibás? Mit javasolsz mit csináljak vele? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hangszóróm jó, ugyanis ha átrakom a bal csatorna kábelét, akkor tökéleetsen szól. Ellenben az erősítő hátulján megkocogtattam a csatlakozókat, és akkor adott ki némi hangot. Szerinted ott lent lehet akkor kontakt hibás? Mit javasolsz mit csináljak vele? :)

 

 

Vidd el szervízbe. Valszeg ez tényleg kontakhiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor részemről, tömören megy a nagy kalap kaki mindenkinek akinek szüksége van rá. :( Holnap többet is kaphat, tudniillik csatornahálózat átépítése miatt délig TILOS folyóvizet engedni, csapból, tartályból egyaránt. Szóval lesz muníció. :P:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, Pildi: köszönöm nektek is!

 

 

A kórbonctan drukkolást is köszönöm mindenkinek! Hármas lett, jól drukkoltatok!

Donát, neked sok sikert!

Miss: elvileg még másfél év. Egy ötödév, meg utána még a nyáron gyakorlatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, ne légy szégyenlős, írd be nyugodtan a neved a párbeszéd szereplői közé :P:clap:

Másrészről meg nem értem a problémádat. Két csajjal a moziban....egyik jobbról, másik balról. :(

Ettől még mázlista is lehetsz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, de egy rossz nap ez a mai.

Nekem is jól sikerült. Most olvastam, hogy a PC Guru megszűnteti a DVD rovatokat, így természetesen az enyémet is, mert a kiadó b*szott fizetni már az íróknak (olyan indokokkal, hogy az emberek már nem szeretnek olvasni, ezért csökken a példányszám)... most, amikor már végre volt munkám (még ha nem is főállás, de legalább valami), kvázi ki lettem rúgva... négy hónap... k*rva jóóóóóóó... és még egyik hónapért sem kaptam meg a pénzem... űűűűűűűbeeeeer áááááááleeeeeeeeeesssssssssssz :(:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.