Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egyetértk. A Kuruczinfosok meg még kirakták az iwiwes lapjukat is.

Először ott láttam meg a hírt. Érdekes a tv, rádió hót kussban van. Bezzeg ha ez a szerencsétlen magyar gyerek visszaütött és a cigányok leszúrták volna, rögtön jogos önvédelemnek titulálták volna az esetet a "rasszista" magyarral szemben. Ez Magyarország!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ez a paródia még erőltetettebb, mint maga a reklám.

Így van. Az eredeti legalább próbál valami pozitív gondolatot közvetíteni, persze az más kérdés milyen stílusban teszi. A fokozatos hangerő emelkedés ami engem is bosszant, de semmiképp se a koncepció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az avi-t és a feliratot milyen progival lehet összevonni?

 

Az a DVD-irós téma is érdekelne amiről ezekben a HSz-ekben olvastam. Talán az is hasznos lenne.

A múltkori segítségeddel sikerült a DVD írás, ahogy a lentiekből is látszik
Pildi! A CW DVD írással lesz valami? Tudod amiről beszéltünk. :)
Az egyik unokaöcsém, Benedek (legutóbb ő volt velünk klubnapon), szintén szereti az SW-t, így karácsonyra megleptem a TCW első 10 részének DVD-re írt verziójával, feliratozva
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha gépen nézed vagy DivX-es lejátszón néznéd a sorozatot/filmet akkor nevezd el ugyanúgy a feliratot, mint a filmet és így a legtöbb lejátszó lejátsza. Vagy van olyan menüpont is, hogy load subtitles.

 

Viszont ha lejátszón akarod nézni, akkor rá kell égetni a filmre a feliratot. Egy kis info róla.

 

Más: Megkaptam büntetésemet a múltkori beszólás miatt :) Meg kell néznem az álom.net-et moziban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha gépen nézed vagy DivX-es lejátszón néznéd a sorozatot/filmet akkor nevezd el ugyanúgy a feliratot, mint a filmet és így a legtöbb lejátszó lejátsza. Vagy van olyan menüpont is, hogy load subtitles.
Ezt már nagyon régóta tudom. Alap dolog.

 

Egy kis info róla.
Ilyennel már találkoztam de valami kevésbé macerásabb megoldás jobb lenne. Azért köszi.

 

---------

 

Ody, milyen tippet adtál Pildinek?

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.