Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ma már működik a visszaállító program. Ki is próbálom mindjárt. :D

 

Eredményre kiváncsi lennék.

 

 

Orki:Gratula az eredményhez.Inkább vegyél belőle sört.Folyékony kenyér. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reszkessen a rutinpálya, nem tudok egyenesen menni! :P

Na jó, egyenesen még csak-csak, de hogy a kanyar azon az íven legyen ahol kéne, az még nagyon nem megy. Belerázódás folyamatban.

Így megy ez az elején. :P Három szabályt sose felejts el:

1. A bólyáknál erősebb az autó, de a házak, oszlopok, fák, és a többi autó esetében nem biztos. :D

2. Akármilyen perverz ötlet vett rá egy embert, hogy ott tartózkodjon, ahol te menni akarsz, érte is annyit adnak, mint egy rendes emberért. (Másként: tudom, hogy az állatokat többre becsülöd a legtöbb embernél, de a törvény mégis az utóbbiak rongálását bünteti jobban.) :D

3. Amíg az oktató nem izzad jobban nálad, addig nagyon nagy bakit nem követtél el. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reszkessen a rutinpálya, nem tudok egyenesen menni! :D

Na jó, egyenesen még csak-csak, de hogy a kanyar azon az íven legyen ahol kéne, az még nagyon nem megy. Belerázódás folyamatban.

Ilyenkor örülök, hogy Pécs jó messze van :D (Veszprémben már cikisebb lenne, a rutinpálya alig kétszáz méterre van tőlünk.)

 

A legjobb átlagom lett az idei, melyhez a legkevesebb ösztöndíj párosul! Megéri tanulni! Végülis zsiroskenyéren és hagymán sokiáig elélek.

Gratula! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb átlagom lett az idei, melyhez a legkevesebb ösztöndíj párosul! Megéri tanulni! Végülis zsiroskenyéren és hagymán sokiáig elélek.

Gratula :D Ilyenkor gondolj arra, hogy magadnak és az életnek tanulsz, nem az ösztöndíjért :D

 

3. Amíg az oktató nem izzad jobban nálad, addig nagyon nagy bakit nem követtél el. :D

Ez a legjobb :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. A bólyáknál erősebb az autó, de a házak, oszlopok, fák, és a többi autó esetében nem biztos. :D

A rutinpálya körbe van rakva jó vaskos fákkal.

2. Akármilyen perverz ötlet vett rá egy embert, hogy ott tartózkodjon, ahol te menni akarsz, érte is annyit adnak, mint egy rendes emberért. (Másként: tudom, hogy az állatokat többre becsülöd a legtöbb embernél, de a törvény mégis az utóbbiak rongálását bünteti jobban.) :D

Ráadásul a kerítés túlfelén egy németjuhász szunyókált naiv békességben. Nem tudta, hogy ott sincs biztonságban. Amúgy volt rajta gallér, lehet, hogy egy korábbi autóbalesetből eredő sérülés miatt.

3. Amíg az oktató nem izzad jobban nálad, addig nagyon nagy bakit nem követtél el. :D

Nem izzadt. Gondolom, edzésben van már a féknyomó lába :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, gratulálok én is! :D Az ösztöndíj meg mindig lehetne több, mint amennyi. Lényeg, hogy kapsz valamennyit. :D Karrdénak igaza van, hosszú távon úgysem az számít, hanem hogy amit tanultál, azt hogy tudod használni. Reméljük, jól. :D

 

Ha jössz jövő szombaton talizni, koccintunk majd erre. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy emlékszem akad pár házi állatka is a szobátok környékén. Azt még tedd rá a kenyérre és nem csak táplálót, hanem még finomat is ehetsz :)

Amúgy grat. az ösztöndíjhoz :)

Köszi a gratulációt mindenkinek! Jövőhéten már csak ezért is megéri elmenni, egyébként a sima átlagom 4,1 a korrigált meg 3,8 lett, ami itt jónak számít. A csótány viszont rántottába isteni, ad egy kis pikantériát a szalonna mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bajok vannak. :) A gépem elkezdett érdekesen viselkedni. Van olyan program ami nem indul el, pedig elvileg minden a helyén van. Az avast meg nem tudom leszedni a gépről, nem reagál semmire. Ráadásul néhány programot telepíteni se tudok, szóval nem tudom mi van, de kicsit aggasztó a helyzet. Szerintem a rendszerállítgatások miatt zavarodott össze. Van valami ötlet, hogy lehetne egyenesbe tenni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítsd vissza a rendszert a visszaállítás előtti állapotig.

 

 

Csak vicc volt. :)

 

Nem tudom, én még sosem állítottam vissza a rendszert, de ezek után hajlok arra, hogy nem is fogom. Szerintem is windows újrarakással fogod tudni megoldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, én még sosem állítottam vissza a rendszert, de ezek után hajlok arra, hogy nem is fogom. Szerintem is windows újrarakással fogod tudni megoldani.
Elég volt a programokat újra rakni, már működik a dolog. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.