Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem semmi történet. Azért én sajnálom az eredeti tulajt, akár ilyen az élet Mo-n, akár nem :oops:

Nem értem miért kell sajnálni, ő úgy érezte, hogy jó vásárt csinált, és mint Phobos is írta, nem hitte volna, hogy ennyit kaphat a könyvért.

Áldott tudatlanság, ugye... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis üzletember vagy Phobos, bár kicsit én is sajnálom az ürgét. Ámbár ha alaposabb, biztos nem jár így. Szóval valamilyen szinten magára vethet. Nekem is van egy pár régi könyvem, majd megkeresem őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, mert ez manapság már természetes dolog, hogy az egyik ott vágja át a másikat ahol csak tudja.

Ilyen már (vagy még csak errefelé mutat) a hétköznapi élet is sajnos.

Nem feltétlenül. Én pl. soha senkit nem szoktam átvágni. Még ismeretleneket sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, mert ez manapság már természetes dolog, hogy az egyik ott vágja át a másikat ahol csak tudja.

Ilyen már (vagy még csak errefelé mutat) a hétköznapi élet is sajnos.

 

 

Hát látod koma ez a szomorú hogy te ezt természetesnek veszed. Amig hozzád hasonló üzletet kötnek az is lesz. Hidd el hogy nem mindenki ilyen tisztességtelen. És még büszke is vagy rá. Komolyan megérdemelnéd hogy a lakásod bukd el így és amikor kint állsz a híd alatt akkor azt mondják: Ja ez természetes

Nekem pofám nem lenne ahhoz amit csináltál mert azért van lelkiismeretem. És ez a jó világ mi? Tehettél volna ma róla hogy ne ez legyen. Rettenetesen csalódtam ma benned már bocs. Ez iszonyú.

Bomarr jól írta. Remélem ezt visszakapod. Mert bele kéne gondolnod abba hogy ő is ember, mint te is. Gondold el ha veled ezt csinánák. Ja és ha esetleg már átvertek akkor sincs jogod ilyet mással csinálni mert eszedbe kéne jusson neked milyen sz*rul esett.

Csak az önzés. nekem jó a másik rohadjon meg.

Hidd el hogy hosszú távon a tisztesség százszor többet ér. Soha nem vertem át egy haveromat, se idegent. Nem is gazdagodtam meg de nyugodtan alszom mert helyesen cselekedtem.

Dolgoztam anno Call Centerben. Mamit hívom Szabolcsból üdülési jogok, előadást kell meghallgatni. És akkor megkérdezte hogy mondja meg őszintén érdemes nekik feljönni Pestre mert drága az út. Mondtam nem ne tessék jönni, pedig jutalékot kaptam vona. És büszke vagyok rá hogy megtettem, mertha a te fajtád lesz többségben akkor innen el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én sem vertem még át senkit, és ha csak nem politikusról van szó, nem is tervezem, de azért nem is sajnálom a fickót. Egyrészt, valószínűleg sosem tudja meg, hogy mi lett volna, ha... Boldog volt azzal a húszezerrel. Jó, nyilván boldogabb lett volna háromszázezerrel, de hát ez rajta is múlt. Ha nem csak egy sz*rnak nézi, akkor jobban is járhatott volna. De hát, ő még annyira sem becsülte, mint amennyit kapott érte. Innentől kezdve a szememben megérdemelte, és ennek ellenére még jól is járt. Persze azért csúnya dolog volt, ezt én is vallom, de egyben azért szép is. És na, nem Phobos gazdagodott meg belőle, viszont erős a gyanúm, hogy azt a harminc ezred nem piára és cigire, meg bulikra fogja elszórni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos gazdagodott meg belőle, viszont erős a gyanúm, hogy azt a harminc ezred nem piára és cigire, meg bulikra fogja elszórni.

Hát nem. Elteszem, a jövőbe bármi jöhet vagy visszaforgatom valami maradandóba vagy jótékonykodok belőle, merthogy azt is szoktam :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezerszer inkább okésabb elinni vagy elbulizni a pénzedet, legalább is a szememben.

Csak hát tudod, inni nem iszok, eddigi életemben összesen ha 3 liter alkohol lefolyt a torkomon, sokat mondok.

Buliba meg soha nem voltam, max. házibuliba, de ahhoz meg nem kell pénz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, ez bevallom erős volt. Ha majd legközelebb jön (szokott) akkor majd kedvesebben bánok majd vele.

Mondjuk az érdekes szitu lenne, ha többedmagával jelenne meg. :D Lehet, hogy szépen elújságolta egy fröccs mellett, hogy micsoda üzletet is csinált, mire a "támogatója" felvilágosítja, hogy neki van internetje, meg e-baye és ott azt látta, hogy.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az érdekes szitu lenne, ha többedmagával jelenne meg. :D Lehet, hogy szépen elújságolta egy fröccs mellett, hogy micsoda üzletet is csinált, mire a "támogatója" felvilágosítja, hogy neki van internetje, meg e-baye és ott azt látta, hogy.... :D

Ja, vagy olvasta a sagaforumot, ahol azt írta egy gyerek, hogy.... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy fröccsözik, az a szegény ember itala ;)

Másik meg az, hogy rákerestem és nincs fent a neten. Mint mondtam magyar kiadású, így ebayen nem valószínű, hogy feltünne és nem is gyakori példány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én sem vertem még át senkit, és ha csak nem politikusról van szó, nem is tervezem, de azért nem is sajnálom a fickót. Egyrészt, valószínűleg sosem tudja meg, hogy mi lett volna, ha... Boldog volt azzal a húszezerrel. Jó, nyilván boldogabb lett volna háromszázezerrel, de hát ez rajta is múlt. Ha nem csak egy sz*rnak nézi, akkor jobban is járhatott volna. De hát, ő még annyira sem becsülte, mint amennyit kapott érte. Innentől kezdve a szememben megérdemelte, és ennek ellenére még jól is járt. Persze azért csúnya dolog volt, ezt én is vallom, de egyben azért szép is. És na, nem Phobos gazdagodott meg belőle, viszont erős a gyanúm, hogy azt a harminc ezred nem piára és cigire, meg bulikra fogja elszórni.

 

Baromira nem érdemelte meg. Phobosnak az lett volna a dolga hogy megmondja neki hogy a könyv 300 rongyot ér. Miért ha te nem nézel utána megérdemelnéd hogy 6 milkáért megvegyél egy Wartburg-ot? Ha valaki valamihez nem ért azt nem kötelező átverni. Jóhogy nem értékelte mert nem értett hozzá.

Mondok egy neked való példát. Vírusírtásért elkérnek néha 6000 ft-ot. Holott mindketten tudjuk hogy 2-3 kattintás effektív munka nincs mögötte a gép elvégzi mi csak ülnénk egy székben. Nemhogy 6000-et nem ér hanem 600-at sem.

De mondhatok olyat hogy computerhez semmit nem értő egyénnek árultam a régi alkatrészeit. Mondhattam volna neki kevesebbet mint amit kaptam érte(halvány lila gőze nincs mennyi egy akármilyen számítógép alkatrrész), mégis leszurkoltam neki a pénzt. Nem bírtam volna a szemébe nézni másnap.

Tökmindegy mire költi Phobos a pénzt becstelenül szerezte.

Gondolom jön hogy naív vagyok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ha te nem nézel utána megérdemelnéd hogy 6 milkáért megvegyél egy Wartburg-ot?

Meg! Ha ennyire hülye lennék, bizony meg. És már meg is esett. Elcseréltem valamit, amiért szép pénzt kaptam volna, valamire, amiért szép pénzt kaptam volna, ha nincs vele egy apró pici gond. De mivel volt, így a tizedét sem érte annak, amit adtam érte. És csak magamra vagyok mérges amiatt, mert én voltam a hülye. Engem is csak akkor világosítottak fel, hogy valójában értéktelen az a vacak, amikor el akartam passzolni. Szívás, de én voltam az idióta, hogy nem jártam utána a dolognak. Pedig került volna fél órámba, ami ugye rengeteg idő. Megérdemeltem.

Viszont a példád ráébresztett, hogy én is vertem már át embert. Egyszer egy ismerősöm elhívott egy nem működő géphez. Csak a konnektorból esett ki a dugó, de azért elkértem ötezer forintot (cserébe kapott vírusellenőrzést, töredezettségmentesítést és szemétpucolást azért, mert jószívű vagyok). És ezt is csak azért, mert aki annyira sem veszi a fáradtságot, hogy megnézze, hogy az árammal működő gép kap-e áramot a legalapvetőbb áramforrásból, azt szívesen rövidítem meg. Mert én sem értek a TV-hez, de ha nem tudom bekapcsolni, először a távirányító elemeit nézem meg, aztán meg a konnektort, mert hátha az a nyüves dugó csúszott ki a helyéről, és csak aztán hívok szerelőt (na jó, ez így nem igaz, az apámat hívom, mert ő ért a TV-hez, és ha már ő sem tudja megoldani, akkor jön a szerelő).

Szóval, én azt vallom, amíg lehetősége van a jóembernek önerőből, csekély idő ráfordításával meggátolni, hogy átverjék, addig fordítsa is rá azt az időt (és ha kell, pénzt). Ha nem képes rá, akkor meg vessen magára.

Az egészben viszont az a poén, hogy Phobos "áldozata" még csak magára sem vethet, mert örült a pénzének, hiszen az elmondottak alapján ő fele ennyire sem számított :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Osztom Frenkie álláspontját. Ha van aki utálja vagy nem szereti a könyveket azaz ő dolga. Ettől még egyrészt nem rosszabb ember bárkinél, másrészt nem érdemli meg, hogy ha betér valahová, ahol értenek hozzá akkor ott átcsesszék a palánkon, függetlenül attól, hogy ő erről tudomást szerez utólag vagy sem. Én mondjuk a könyvekhez igen, de egy rakás dologhoz nem értek és elvárom, hogy ha egy szakembert kikérdezek, akinek ráadásul ez a munkája, akkor ne azt nézze hogy én kellően hülye vagyok-e a témához ahhoz, hogy lehúzzon rólam x Ft-ot, hanem mondja az igazat.

 

Ez persze nem jelenti azt, hogy nem fontos az utánanézés és a tájékozodás. De, irtó fontos. De a fontossága nem abban nyilvánul meg, hogy aki mégse néz utána azt le kell húzni x Ft-al. Hanem megmondjuk neki, hogy öreg, lehet hogy nem tudod, de ez ennyit meg ennyit ér. Kapj már a kobakodhoz. Az én értelmezésemben igy kellett volna véget érjen a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg! Ha ennyire hülye lennék, bizony meg. És már meg is esett. Elcseréltem valamit, amiért szép pénzt kaptam volna, valamire, amiért szép pénzt kaptam volna, ha nincs vele egy apró pici gond. De mivel volt, így a tizedét sem érte annak, amit adtam érte. És csak magamra vagyok mérges amiatt, mert én voltam a hülye. Engem is csak akkor világosítottak fel, hogy valójában értéktelen az a vacak, amikor el akartam passzolni. Szívás, de én voltam az idióta, hogy nem jártam utána a dolognak. Pedig került volna fél órámba, ami ugye rengeteg idő. Megérdemeltem.

Viszont a példád ráébresztett, hogy én is vertem már át embert. Egyszer egy ismerősöm elhívott egy nem működő géphez. Csak a konnektorból esett ki a dugó, de azért elkértem ötezer forintot (cserébe kapott vírusellenőrzést, töredezettségmentesítést és szemétpucolást azért, mert jószívű vagyok). És ezt is csak azért, mert aki annyira sem veszi a fáradtságot, hogy megnézze, hogy az árammal működő gép kap-e áramot a legalapvetőbb áramforrásból, azt szívesen rövidítem meg. Mert én sem értek a TV-hez, de ha nem tudom bekapcsolni, először a távirányító elemeit nézem meg, aztán meg a konnektort, mert hátha az a nyüves dugó csúszott ki a helyéről, és csak aztán hívok szerelőt (na jó, ez így nem igaz, az apámat hívom, mert ő ért a TV-hez, és ha már ő sem tudja megoldani, akkor jön a szerelő).

Szóval, én azt vallom, amíg lehetősége van a jóembernek önerőből, csekély idő ráfordításával meggátolni, hogy átverjék, addig fordítsa is rá azt az időt (és ha kell, pénzt). Ha nem képes rá, akkor meg vessen magára.

Az egészben viszont az a poén, hogy Phobos "áldozata" még csak magára sem vethet, mert örült a pénzének, hiszen az elmondottak alapján ő fele ennyire sem számított :)

 

Hellyel közzel azt mondom ok, de csak a te logikád alapján. Mivel a te agyad rááll arra hogy megnézd a dugót el nem tudod képzelni hogy másnak nem. Biztos van nálad is olyan hogy valami pitiáner dolog de mivel nem gondolsz rá eszedbe sem jut és mikor megmondják vered a fejed a falba hogy milyen hülye voltál. Ezt kell felfogni szerintem. Emberek vagyunk valaki a dugó kihúzását nem veszi észre, van aki az aksiról lecsúszott sarut.

De ezt kihasználni és anyagi előnyhöz jutni szerimntem csúnya dolog. Mert marha jó kárörvendőnek lenni és elmesélni haveroknak hogy hogy leheet valaki akkora hülye.....bla-bla. De amikor te is(vagy én) leszünk ekkora hülyék akkor csendben maradunk.

Ez a világ nerm az enyém ezért is nem fogok meggazdagodni.

Egy durva példát engedj meg.

Kolléga aki tulajdonképpen jó barátom is elhozott egy laptopot hogy a vásárolt hangszóró nem szól hanem továbbra is a laptopé megy. Ideért elkezdtem gondolkodni. Végigdugtam minden dugaljban és az utolsónál megszólalt a hangszóró. Az ember tátott szájjal nézett hogy csak egy másik helyre kellett volna bedugnia a hangszótót és megy. Átkozta magát hogy lehet ilyen hülye.

Ezért egy szervíz elkér pár ezrest én meg adtam neki egy jótanácsot.

Mindig mondom hogy számítógépet először ne szervízbe vigyenek mert rohadt sokat legombolnak(2500 ft/óra) a semmiért. Én pontosan tudom mi mennyi ideig tart és mennyi munka jár vele.

Egyszer valaki azt mondta hogy azt kell megfizetni hogy én tudom ő nem. De ez akkor is erkölcstelen. Most őszintén a Win-telepítés is mi? Kattingatások sorozata. Ez munka? Nem.

De nézzük az autót. Olajcseréért ami egy pitiáner művelet 20 rongyot elkérnek.

Én olyan rendet raknék itt az ár/érték arány szinten hogy lenne ám nemulass.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hellyel közzel azt mondom ok, de csak a te logikád alapján. Mivel a te agyad rááll arra hogy megnézd a dugót el nem tudod képzelni hogy másnak nem. Biztos van nálad is olyan hogy valami pitiáner dolog de mivel nem gondolsz rá eszedbe sem jut és mikor megmondják vered a fejed a falba hogy milyen hülye voltál.

Persze, hogy volt. Legutóbb az új tápommal. Egy csatlakozót nem dugtam rá rendesen az alapra, csak nem vettem észre. A gép nem indult el. Bedurrant az agyam, így elvittem a gépet szervizbe. Én, aki értek hozzá, akinek mindig első dolga a csatlakozók ellenőrzése. De már baromira elegem volt a dologból, így mérgemben a megszokott rutint sem vittem végig. És a szervizben közölték, hogy mekkora hülye vagyok, hisz csak nem dugtam rá a tápot rendesen a gépre. Csak az az egy szerencsém volt, hogy jóban vagyok az ottani főnökkel, így nem kellett leperkálnom a munkadíjat, ami testvérek között is hatezer forint lett volna (náluk 2000 Ft az óradíj, de nem hiszem, hogy egy csatlakozó visszadugása három órába telne :)). Két dolog leszűrhető: hasznot lehetett volna belőlem húzni, és csak én lettem volna a felelős. És tudom, hogy megcsinálják idegenekkel, sőt, olyanokkal is, akik rendszeresen hozzájuk járnak. Kettő: a kapcsolataimnak hála jobban jártam, mint az utcáról betévedt idegen, ami ugye elvben ugyanúgy nem szép dolog. De ennyi önzés szerintem még nem árt meg.

Persze, mint írtam, én sem tartom jó dolognak, hogy átverik az embert, de csak akkor ítélem el, ha nagyban csinálja. Például, ha Phobos megtette volna, amit korábban leírt, hogy ő veszi meg húszezerért és adja aztán el háromszázért, na akkor már megkapta volna tőlem a magáét (attól függetlenül, hogy üzletileg ezt a húzását is elismerném, csak emberileg zuhant volna a szememben). Tudom, a hiba az én gépezetemben van, a világnézeteim normái igencsak szélsőségesek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú... akkor én meg nagyon durván a másik véglet vagyok.

 

Legtöbb esetben informatikai analfabéták hívnak magukhoz, mert tudják, hogy értek hozzá. Ám elég sokszor tudom az adott illetőről, vagy családról, hogy anyagilag igen csehül állnak, a gépük is már matuzsálem de nincs pénzük jobbra, de azért jó lenne ha a meglévő gép még működne valamennyire. Amikor elkészülök a géppel és kérdik mennyivel tartoznak nincs képem még 2000 Ft-ot sem elkérni. Igen a saját időmből és energiámból áldoztam, hogy ingyen segítsek valakinek. És ez legtöbbször így megy. Van, amikor dugja a kétezrest vagy az ötezrest a zsebembe és ragaszkodik hozzá, akkor nem utasítom vissza. Más dolog, amikor tehetős emberről van szó... de akkor sem mondok többet annál, mint amennyit az elvégzett munka valójában ért.

 

Komplett gépek eladása. Már nem tudom követni hány gépet adtam el, de azokkal eddig mindig jól jártak, mert jól összerakott és kedvező árú gépek voltak.

Nagyon sok esetben ismerősök, rokonok vásároltak/vásárolnak tőlem. Itt nálam evidens, hogy bejátszik a képbe a baráti ár. De amikor full ismeretlennek adok el gépet, akkor sem fejem meg az illetőt.

Nem tudom... lehet abból fakad ez, hogy keresztyén vagyok, de Frenkiehez hasonlóan sohasem tudnék átverni anyagilag senkit... nem hagyna nyugodni a lelkiismeretem. Az meg nem érdekel, hogy Magyarországon ez hogy megy. Magasról teszek rá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom jön hogy naív vagyok. :D

Vagyunk néhányan ilyenek :D

 

És ezt is csak azért, mert aki annyira sem veszi a fáradtságot, hogy megnézze, hogy az árammal működő gép kap-e áramot a legalapvetőbb áramforrásból, azt szívesen rövidítem meg.

Kb. a nettel vagyok így, ha nem megy, akkor minden madzagot és társait megnézem, hogy rendben van-e, végső esetben hívom a szomszédot (aki amúgy a szerelő a városban) :) Bár pár hónapja úgy jártam, hogy minden oké volt, végül felhívtam, és kérdezte, hogy a vonalas telefon megy-e, mire mondtam, hogy igen, nohát ha az megy, akkor nem a vonallal van a hiba, szóval magamtól eszembe sem jutott, hogy megnézzem a telefont (IP-alapú ugyanazon kábeles szolgáltatótól). Mindenesetre végül kiderült, hogy az első ötletem volt a jó, amire öcsém, az informatikához többet értő egyén azt mondta, hogy lehetetlen: a router mondta be az unalmast :) De annyira bennem volt, hogy az lesz a baj, az ilyen ötleteim folyton bejönnek. Szóval jobb, ha magamra hallgatok :D

 

Ez a világ nerm az enyém ezért is nem fogok meggazdagodni.

Mi is mindig ezt mondjuk a kolléganőmmel, hasonló téma: pont pár hete volt róla szó, hogy biztosan minket is nagyobb becsben tartana a főnök, ha folyton mennénk nyalni és beárulni másokat, de valahogy egyikünk sem az a fajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly nyáron engem is lehúzott a MATCH pénztárosa, amikor Bomarrékhoz menet 10 üveg sört vettünk. :D Sokat vettünk, aztán egy ezrest rászámolt, gondolván hátha nem veszik észre. Bejött neki. De én azt mondom, az ilyen költse gyógyszerre a "hasznát". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kína létrehozná a világ legnagyobb városát :shocked:

 

A dél-kínai várostervezők ambiciózus tervvel álltak elő: egyesítenék a Gyöngy folyó deltája körül elterülő városokat, ezzel 41000 négyzetkilométer városias területet hoznának létre, mely földrajzilag 26-szor nagyobb, mint Nagy-London. Az új mega-város lefedné Kína gyáripari hátországának nagy részét, tizedét adná a teljes kínai gazdaságnak.

 

http://index.hu/tech/2011/02/01/kina_letrehozna_a_vilag_legnagyobb_varosat/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút Frenkie-vel értek egyet. Frenkie, te egy jó, tisztességes ember vagy. Phobos, rólad inkább nem nyilatkoznék. Túl sok jó ezek után nem sülne ki belőle.

 

Azért ez túlzás. :D De köszi. Nekem is vannak hülye dolgaim. Inkább úgy fogalmazok hogy én meg szélsőségesen figyelek arra hogy másnak kára ne essen akár az én kontómra sem. Pl csináltam olyat hogy kiírtam valakinek valamit de elszúrta a dvd-t az író. És a sajátomból vettem egyet ki és arra írtam, majd nem kértem érte lóvét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú... akkor én meg nagyon durván a másik véglet vagyok.

 

Legtöbb esetben informatikai analfabéták hívnak magukhoz, mert tudják, hogy értek hozzá. Ám elég sokszor tudom az adott illetőről, vagy családról, hogy anyagilag igen csehül állnak, a gépük is már matuzsálem de nincs pénzük jobbra, de azért jó lenne ha a meglévő gép még működne valamennyire. Amikor elkészülök a géppel és kérdik mennyivel tartoznak nincs képem még 2000 Ft-ot sem elkérni. Igen a saját időmből és energiámból áldoztam, hogy ingyen segítsek valakinek. És ez legtöbbször így megy. Van, amikor dugja a kétezrest vagy az ötezrest a zsebembe és ragaszkodik hozzá, akkor nem utasítom vissza. Más dolog, amikor tehetős emberről van szó... de akkor sem mondok többet annál, mint amennyit az elvégzett munka valójában ért.

 

Komplett gépek eladása. Már nem tudom követni hány gépet adtam el, de azokkal eddig mindig jól jártak, mert jól összerakott és kedvező árú gépek voltak.

Nagyon sok esetben ismerősök, rokonok vásároltak/vásárolnak tőlem. Itt nálam evidens, hogy bejátszik a képbe a baráti ár. De amikor full ismeretlennek adok el gépet, akkor sem fejem meg az illetőt.

Nem tudom... lehet abból fakad ez, hogy keresztyén vagyok, de Frenkiehez hasonlóan sohasem tudnék átverni anyagilag senkit... nem hagyna nyugodni a lelkiismeretem. Az meg nem érdekel, hogy Magyarországon ez hogy megy. Magasról teszek rá!

 

 

Ugyanígy vagyok vele én is. A lelkiismeret nagy úr.

 

Dzséjt: Biztos emlékszel mikor bejöttek az olyan alaplapok ahol már nemcsak a tápcsatit kellett rányomni hanem van egy négylukó csati is még. Na én ezt akkor nem tudtam. Az egész délután ráment ,izzadtam de csak nem indult a gép. Már nem tudom hogy jöttem rá hogy be kell dugni de sikerült. Azóta minden alaplapon be kell ezt dugni. Namost nemrég is voltak olyanok akik azért hívtak hogy nem indul a gép(tudod majd ő ősszeszereli nem kell segítség). Az első kérdésem ilyenkor mindig az hogy a négylukút bedugta-e?

Szóval nagyon meg lehet szívni pitiáner hibákkal.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep, emlékszem, beletelt némi időbe, mire megszoktam a létezésüket. Most ilyenek a videókártya hűtői, amiket már rá kell dugni az alapra. De az legalább kiabál, ha nincs bedugva :)

 

 

Ez nekem is új. Videókártyát az alaplapra? Tavaly raktam össze egy gépet és egy amd hd 5770-et raktunk a gépbe. Ott még csak a tápra kellett kötni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vanity Fair összeállította az előző évben legjobban kereső filmsztárok, rendezők és producerek negyvenes toplistáját.

Az első helyezett senkit sem fog meglepetésként érni: James Cameron, elsősorban az Avatar-nak köszönhetően 257 millió dollárt keresett tavaly, és ebben nincs benne az az 50 millió, amit már 2009-ben hozott neki a film.

 

Cameron kicsit kilóg a mezőnyből :lol:

 

1. James Cameron - 257 millió dollár

2. Johnny Depp - 100 millió dollár

3. Steven Spielberg - 80 millió dollár

4. Christopher Nolan - 71 millió dollár

5. Leonardo DiCaprio - 62 millió dollár

6. Tim Burton - 53 millió dollár

7. Adam Sandler - 50 millió dollár

8. Todd Phillips - 34 millió dollár

9. Taylor Lautner - 33,5 millió dollár

10. Robert Downey Jr. - 31,5 millió dollár

11. Will Smith - 29 millió dollár

12. Joe Roth - 28,5 millió dollár

13. Kristen Stewart - 28,5 millió dollár

14. Jerry Bruckheimer - 27,5 millió dollár

15. Robert Pattinson - 27,5 millió dollár

16. Jason Blum and Oren Peli - 26,5 millió dollár

17. Tyler Perry - 25 millió dollár

18. Jennifer Aniston - 24,5 millió dollár

19. Jon Favreau - 24 millió dollár

20. Nicolas Cage - 23,5 millió doll

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.