Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Viszont a családba már bekúszott szépen a gyerekekkel, akik ezzel jönnek haza az iskolából. Nekik van igényük rá. Így hogy elejét vegyem a reklamálásoknak, hogy nálunk miért nincs Valentin napi külön összeborulás, sütöttem tegnap szivecske alakű sütit. :D

A gondos anya már csak ilyen, szóval a gyerekek biztosan örültek neki :) A virágot illetően meg igaz, amit írtál :)

Jobbulást!

 

Szívemből szólottál! Eddigi virányaimat az uraktól sose ekkor kaptam!

Nekem pont ellenkezőek a tapasztalataim, de hát ezerféle pasi van.

 

Úgy gondolom, hogy a "meglepetés infláció" mindig hatásosabb, mint az, amelyik beépül a várakozásokba... :D:P

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három UFO közeledik nagy sebességgel a Föld felé :|

Eddig azt hallottam, hogy 3 bolygó közelít felénk. Viszont ha ezt összevetjük azzal, hogy a maják is 2012-re jósolták a világ végét akkor eléggé érdekes ez a hír :D

 

Pildi: jobbulást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha majd nagy, okos és jóképű leszek...de legfőképp gazdag, akkor én is csináltatok egy ilyen bringát a s*ggem alá. :P Másrészről a tél befejezhetné ezt a kisajátított dolgot és jöhetne a tavasz, mert már viszket a nem létező lábujjbütyköm :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=oHh69ofzzrM&feature

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nekem pont ellenkezőek a tapasztalataim, de hát ezerféle pasi van.

 

Az egyik legfurább virág kapásom története:

Az egyik csokor virágomat, megjegyzem nagyon szép vadvirág csokor volt, akkor kaptam, mikor az ember lánya a legkevésbbé sem számítana rá. Egy egész napos terepmunka estéjén, épp az erdőökológiával foglalkozó barátaimnak segítettem mérni. Finoman fogalmazva a nőiesség minden ismérvét, leszámítva kromoszómáimat és talán megjelenésemet, mellőztem. Tehát úgy néztem ki mint, akit ruhástól bedobtak a zuhany alá, ami a 35 fokban és a rohangászásban érthető, a terep gatyám derékig sáros és leveles volt, sikerült besüllyednem a mocsárba, ráadásul a reggeli parfüm illata is az enyészeté vállt. Nem baj egy szigorúan védett erdőrezervátumban nem olyan fontos a kutatók megjelenése. (A hatást fokoztam az egész napra vonatkozó kellemes megjegyzéseimmel, mint a b.....meg sváb fatolvajok, elásom öket, dolgozzunk, nem piknikelni jöttünk, paripa p.... se lesz, ha így haladunk, sz...ba léptem). Az töltött el boldogsággal, hogy a többiek is hasonlóan jól festettek, így diszkréten beleolvadtam abba a kollektív illat felhőbe, mely miatt később, a buszon rögtön lett ülőhelyünk. No eme csábos, férfiak végzete külsővel és a többiekkel caplattunk hazafele. mikor az egyik srác, aki egy napra jött, a kezembe nyomott egy csokor virányt. Sikerült fülig vörösödnöm, bár ez nem látszott, mert leégett a fejem. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit jelent az, hogy floodolni a szlengben?

Én a flood-ot úgy ismerem, ha egyszerre sok üzenetet küldesz egy fórumba például. Tehát másodpercenként vagy esetleg egymás után ugyanazt az üzenetet írod be változtatás nélkül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, Karrde, Phobos: köszi szépen. :) Egyébként már hatottak is a jókívánságok, jobban vagyok, bár még nem tökéletes a helyzet. :)

Dobj rá egy pálinkát a végére, és attól tuti végleg megjavulsz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látjátok kinek a pap, kinek a papné. Szerintem inkább lelkesedésemet díjazta, mint a lányt. De nagyon jól esett!

Van egy másik töténetem, hogy pasiknak is jól esik a figyelmesség, még akkor is ha nem mutatják vagy szégyenlik, vagy tudja a fene.

Volt egy csoporttársam, mindig rocker cuccokban járt, nemzeti pólók, fekete cuccok, bakancs.

Aztán jött, talán szóbelizni, öltönyben, ingben, nagyon jól állt neki. Közöltem vele, hogy iszonyatosan jól áll neki ez elegáns viselet, hordhatná gyakrabban. Nincs olyan férfi, akit az ing ne szépítene meg, véleményem szerint. Kissé zavarba jött, majd közölte, hogy neki ilyet nem szoktak mondani. Erre mondtam, hogy őszintén így gondolom, és nem azért, mert akarnék tőle valamit. Láttam még a nap folyamán párszor és mosolyogva jött ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.