Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Erről egy bizonyos fegyver jut eszembe ami sörétet lő ki.

És akkor ezek után ne érezze magát a melós egy rabszolgának? :( Ki fogja megmondani, hogy egy magáncégnél mit jelent a vétség ami után akár fél évig ingyen dolgozhatsz? Totálisan leamortizálják az ember önbecsülését.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak rosszat olvastam az új munka törvényről eddig, lassan ideje lesz rendesen utánanézni, hogy az ember képben legyen. Én ugyan szerencsére nagy cégnél dolgozom, ahol kevésbé valószinűek az ebből fakadó retorziók (még azokkal szemben sem alkalmazták az eddigieket, akik pedig rászolgáltak volna), de jól el tudom képzelni, mit jelenthet kiszolgáltatottnak lenni egy olyan piacon, ahol egyébként is munkaerő túlkínálat van (vagy legalábbis nagy a strukturális munkanélküliség).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick, Frenkie, Sky, NorbiLordi, Kudar, Dzséjt, Phobos, Karrde, Nabopolasszar, Rog, Oldie (nyakon váglak :D ), kolmilan, Obi1, Revan, Bomarr, Pildi, danityu köszönöm szépen a köszöntést és a szép szavakat, ötletes képeket. :) Rendesek vagytok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor ezek után ne érezze magát a melós egy rabszolgának? :( Ki fogja megmondani, hogy egy magáncégnél mit jelent a vétség ami után akár fél évig ingyen dolgozhatsz? Totálisan leamortizálják az ember önbecsülését.

 

 

Végre valamiben egyetértünk ezen a téren. :D Ez tényleg rabszolgát csinál a melósból. Bosszút állnak a melós rétegen mert 2002-ben merték őket leszavazni. Csak azt felejtik el hogy ez a módszer a nem csak az alkalmazottaknál veri ki a biztosítékot. Az előző kormány százszor emberségesebb volt mint ezek, persze azok sem voltak mintapéldányai a becsületnek.

Odyval egyetértve nagyot fognak zúgni a következő választásokon és nem fogják érteni miért. Elképesztő mennyire lenézik az agyonnyúzott dolgozó réteget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zúgni fognak (ha csak nem jön létre a Viktatúra addigra), de mi marad az országból addigra? Meg ki lesz utána? Mert momentán még mindig a "sz*rt sz*rra cserélek" jelszóval lehetne választani, és nem érzem, hogy ez három év múlva másképpen lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha most se lép a nép, akkor tényleg birkák vagyunk és megérdemeljük a sorsunk. Majd a Való Világ meg a Barátok Közt eltart mindenkit.

Igen, Frenkie, sok dologban egyetértünk, tudjuk mi a sz*r az egészben csak én más megoldásokban hiszek mint te. :)

Nagyon kíváncsi leszek pl, hogy augusztus végén nekem mit fognak mondani. Ugyanis visszahívtak a bizottság elé, pedig még van asszem két hónapom a program lejáratáig. Ugye azt nem kell mondanom, hogy totál kudarc lett ez a rehab mizéria. Szóval lehet, hogy januártól én is mehetek mint "hirtelen meggyógyult" ember közmunkára az árok szélére a diplomás szakemberekkel egyetemben. De onnantól nincs visszaút és teljes energiával azon leszek, hogy ott tegyek keresztbe ezeknek a komcsi leszármazottaknak ahol tudok. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az a durva, hogy még ha el is veszitik a következő választást (ami kapcsán nekem még perpill komoly kétségeim vannak), akkoris ki van nyirva a következő kormány, mert egy csomó fontos pozicióban a mostani kormány emberei fognak ülni akik ott tesznek majd keresztbe az újaknak ahol tudnak. Ilyen értelemben még az is hiábavaló lenne ha alulról szervezödve létrejönne egy új párt ami élvezné a többség szimpátiáját. Orbán konkrétan lenyilatkozta az egyik külföldi lapnak (most nem keresem elő melyiknek) hogy kifejezetten cél, hogy megkössék a következő kormányok kezét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a dilettáns Fideszt úgy eltakarítják az útból három év múlva, hogy öröm lesz nézni. :)

Addigra hoznak egy rakat jogszabályt, amit utána nehéz lesz "törölni". Arról nem is beszélve, hogy kik közül lehet majd választani? Most még elég siralmas a helyzet.

Olvasgatom néha a munkaügyi tervezgetéseket, feláll a szőr a hátamon tőlük, a munkáltatóknak mindent, a munkavállalóknak semmit. Eddig se volt rózsás a helyzet, de ha ilyen és hasonló szabályok lépnek élete, akkor még rosszabb lesz, és most már hivatalosan is megtehetnek mindent a munkáltatók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orbán konkrétan lenyilatkozta az egyik külföldi lapnak (most nem keresem elő melyiknek) hogy kifejezetten cél, hogy megkössék a következő kormányok kezét.

Na ez meg a másik, amit az előbb kifelejtettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orbán olyan szinten hatalommániás, hogy semmi más nem érdekli, sem az ország, sem az emberek. Az a csoda, hogy ezt a hívei hogy nem veszik észre.

Narancsköd Pildi. Sok embert meghülyített olyan szólamokkal, hogy nemzeti alkotmány, nemzeti program....holott ők csak nemzeteskednek. Sokan bíztak benne, hogy majd ő így meg úgy...oszt nézd meg hová fajult. A nemzet meg még nagyobb romokban.

Na nem is folytatom, mert leszáll rám is a köd, de akkor meg már villámlani is fog :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha most se lép a nép, akkor tényleg birkák vagyunk és megérdemeljük a sorsunk. Majd a Való Világ meg a Barátok Közt eltart mindenkit.

Igen, Frenkie, sok dologban egyetértünk, tudjuk mi a sz*r az egészben csak én más megoldásokban hiszek mint te. :)

Nagyon kíváncsi leszek pl, hogy augusztus végén nekem mit fognak mondani. Ugyanis visszahívtak a bizottság elé, pedig még van asszem két hónapom a program lejáratáig. Ugye azt nem kell mondanom, hogy totál kudarc lett ez a rehab mizéria. Szóval lehet, hogy januártól én is mehetek mint "hirtelen meggyógyult" ember közmunkára az árok szélére a diplomás szakemberekkel egyetemben. De onnantól nincs visszaút és teljes energiával azon leszek, hogy ott tegyek keresztbe ezeknek a komcsi leszármazottaknak ahol tudok. :evil:

 

 

Ez a másik amitől még beállnék egy forradalomba. :D A közmunka programjuk. Gyakorlatilag nem sokban különbözik Sztálin kényszermunkatáboraitól. Annyira embertelen, hogy nincs is rá szó.

 

A döbbenetes az hogy még mindig 53 % a támogatottságuk. Ez teljesen megvilágítja azt hogyan volt képes Rákosi is kormányozni. Ebben a népben van valami érdekes. Ha nem téged szivatnak és neked jó akkor bárkit elfogadnak. De persze Orbán hivei azt hiszik hogy milyen demokratikus. Azaz amíg a híveket nem érintik a negatív változások addig hinni fognak benne. De van egy olyan gyanúm hogyha az utolsó fillérjüket is elvenné a kormány, akkor is.

Sajnos én is attól tartok hogy nehéz lesz őket kivágni a hatalomból 3 év múlva. Én teljesen elvesztettem ebben az országban minden reményemet, hogy valaha ez a nép kijózanodik és eltakarítja a csúnya elitet. Úgy látszik nekünk ez a jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a másik amitől még beállnék egy forradalomba. :D A közmunka programjuk. Gyakorlatilag nem sokban különbözik Sztálin kényszermunkatáboraitól. Annyira embertelen, hogy nincs is rá szó.

 

A döbbenetes az hogy még mindig 53 % a támogatottságuk. Ez teljesen megvilágítja azt hogyan volt képes Rákosi is kormányozni. Ebben a népben van valami érdekes. Ha nem téged szivatnak és neked jó akkor bárkit elfogadnak. De persze Orbán hivei azt hiszik hogy milyen demokratikus. Azaz amíg a híveket nem érintik a negatív változások addig hinni fognak benne. De van egy olyan gyanúm hogyha az utolsó fillérjüket is elvenné a kormány, akkor is.

Sajnos én is attól tartok hogy nehéz lesz őket kivágni a hatalomból 3 év múlva. Én teljesen elvesztettem ebben az országban minden reményemet, hogy valaha ez a nép kijózanodik és eltakarítja a csúnya elitet. Úgy látszik nekünk ez a jó.

 

Gyucsányt sikerült eltakarítani akkor Orbánt is ellehet. Max megrohanjuk a Parlamentet :evil: 9 millió ember pár száz ellen. Semmi esélyük :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Krugman amerikai mércével mérve erősen balos figurának számít. Valoszinüleg felcseszte az agyát, hogy a republikánusok érvényesiteni tudták az akaratukat, de annyira, hogy képes volt ilyen hülyeséget elkottyintani, hogy ez már a banánköztársaság. Ja persze, de ha minden úgy történik ahogy Obamáék akarják akkor az a demokrácia netovábbja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.