Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem érzem túlzónak a banánköztársaság megnevezést, pláne Krugman szájából. Amire utalt, nem más, minthogy a plafonok tologatása és a rosszul időzített és átgondolatlan fiskális politika az egykori banánköztársaságok jellemzője, pláne ha idevesszük az általa említett nyílt zsarolás felvállalhatóságát. Persze, balos, de érdemes odafigyelni arra, amit mond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öcsém tiszta állatkert a szobám.

Előbb egy méhecske repkedett a szobámban, rá 10 percre egy tücsköt találtam a szekrényben, az ablakon pedig egy katica mászott :D

Nekem pár napja mi ugrálgatott a gitárerősítőmön? Egy hülye kis veréb. :D Pofátlan egy népség.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem pár napja mi ugrálgatott a gitárerősítőmön? Egy hülye kis veréb. :D Pofátlan egy népség.

 

Jaja. Mindig bent érzik jobban magukat, holott kívül tágasabb. :D

 

 

Ez kész :lol: Ha nem megrendezett akkor grat a polgármesternek :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=V-fWN0FmcIU&feature

 

Az nagyon komoly :lol:

Egyszer parkol valaki szar helyen, többé már nem fog :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki aki ért hozzá segítsen.

 

Windows Feladatkezelőben kiírja nekem 2x a csrss.exe-t ami valami Ügyfélkiszolgáló cucc. Viszont ma vettem észre, hogy ezen felül van még egy gép indulásánál ami 116 KB-ot eszik, majd ahogy fut a gép, egyre több jelenik meg belőle. Ez gond vagy sem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Windows Feladatkezelőben kiírja nekem 2x a csrss.exe-t ami valami Ügyfélkiszolgáló cucc. Viszont ma vettem észre, hogy ezen felül van még egy gép indulásánál ami 116 KB-ot eszik, majd ahogy fut a gép, egyre több jelenik meg belőle. Ez gond vagy sem?

Az normális ha több van belőle, de ha nagyon sok az már nem hiszem. És van is ilyen vírus ahogy olvasom, szerintem szedj le valami vírusirtót.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 kórházban töltött nap és 5 műtét után ma délután az intenzív osztályon 13:24-kor keresztanyukám elhunyt. :(

 

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat és az imákat, de valamiért ennek úgy tűnik, így kellett történnie. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 kórházban töltött nap és 5 műtét után ma délután az intenzív osztályon 13:24-kor keresztanyukám elhunyt. :(

 

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat és az imákat, de valamiért ennek úgy tűnik, így kellett történnie. :(

 

Fogadd őszinte részvétem. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot Ody! :)

Köszi szépen!

 

Krugman amerikai mércével mérve erősen balos figurának számít. Valoszinüleg felcseszte az agyát, hogy a republikánusok érvényesiteni tudták az akaratukat, de annyira, hogy képes volt ilyen hülyeséget elkottyintani, hogy ez már a banánköztársaság. Ja persze, de ha minden úgy történik ahogy Obamáék akarják akkor az a demokrácia netovábbja.

Sajnos rengetegen vannak ilyenek akik elég ha csak megszólalnak, és reagál rá a piac. Sajnos legtöbbször a saját zsebük szerint beszélnek attól függően, hogy shortolnak/longolnak éppen. Még akkor is igaz ez, ha van is ráció abban amit mondanak. Én momentán longolok, szóval ne károgjon a pali. :D

 

Öcsém tiszta állatkert a szobám.

Előbb egy méhecske repkedett a szobámban, rá 10 percre egy tücsköt találtam a szekrényben, az ablakon pedig egy katica mászott :D

Mezőn laksz? :D

 

47 kórházban töltött nap és 5 műtét után ma délután az intenzív osztályon 13:24-kor keresztanyukám elhunyt. :(

 

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat és az imákat, de valamiért ennek úgy tűnik, így kellett történnie. :(

Részvétem Riddick. Sajnos vannak ilyenek, ez ellen semmit nem lehet tenni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos rengetegen vannak ilyenek akik elég ha csak megszólalnak, és reagál rá a piac. Sajnos legtöbbször a saját zsebük szerint beszélnek attól függően, hogy shortolnak/longolnak éppen. Még akkor is igaz ez, ha van is ráció abban amit mondanak. Én momentán longolok, szóval ne károgjon a pali. :D

Egy Nobel díjas közgazdászról van szó. Aligha a sortoláson töri a fejét jelenleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Nobel díjas közgazdászról van szó. Aligha a sortoláson töri a fejét jelenleg.

Persze. Csak adja a lovat a spekák alá a Nobel díjas közgazdász. Most mitől 250 Ft a CHF/HUF kurzus? Mi változott múlt hét óta ami ekkora gyengülést eredményezett? Semmi. Csak rácuppantak erre a mesterségesen gerjesztett pánikhangulatra és nyomják ész nélkül a CHF longot, mert most abban van a haszon. Sajnos a tömegpszicho a pénz és a tőzsde világában a legnagyobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze. Csak adja a lovat a spekák alá a Nobel díjas közgazdász. Most mitől 250 Ft a CHF/HUF kurzus? Mi változott múlt hét óta ami ekkora gyengülést eredményezett? Semmi. Csak rácuppantak erre a mesterségesen gerjesztett pánikhangulatra és nyomják ész nélkül a CHF longot, mert most abban van a haszon. Sajnos a tömegpszicho a pénz és a tőzsde világában a legnagyobb.

Valószínűleg nem azért nyilatkozta ezt, mert a tőzsdén bármelyik félnek kíván kedvezni. Csupán lefestette a helyzetet. Az adósságplafon emelgetése és társai nem a megoldás, hanem idestova lassan a probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg nem azért nyilatkozta ezt, mert a tőzsdén bármelyik félnek kíván kedvezni. Csupán lefestette a helyzetet. Az adósságplafon emelgetése és társai nem a megoldás, hanem idestova lassan a probléma.

Lehet megoldás is, ha van mögötte megfelelő fiskális csomag. De valahogy csökkenteni is kellene, nem csak szinten tartani. De ezt nyilván jobban tudják odaát. :) Az biztos, hogy mostanában nem fogok ránézni a long poziaimra, mert nem akarok szívrohamban kimúlni... Kivárom az újabb felfelé kört.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.