Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hű, kemény buli volt. :D 5ig tartott, 4 órát aludtam. :D Asszem a mai NFL meccsek alatt ki leszek. :D

 

Nocsak, te is szereted? :D

 

Elméletileg málnás volt, gyakorlatilag az ízének köze nem volt hozzá. >.<

 

Na ja, ez így szokott lenni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a szülők bezárták Zerot, a házörzőt a szuterénbe, hogy ne ilyedezzen a tüzijátékoktól. Már megszokta azt a helyet, míg nem volt kutyaháza ott lakott. Elég tágas, szóval elvolt :)

Mi bezárnánk az ebeinket csak sajna nincs olyan hely a ház táján ahol jól ellehetnének.

 

 

Antialkoholista vagyok, csak egy meglehetősen agresszív kölyökpezsgőt ittam. :lol:

Végre más is aki antialkoholista :D

Szerintem már én is az vagyok. Legutóbb kábé másfél éve iszogattam pár pohár alkoholos itókát. Azóta viszont semmi olyasmi nem csúszott le a torkomon. Nem mondhatnám hogy hiányzik. Azt nem tudom még hogy innék-e ha kínálnák. Valószínűneg nem kérnék.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már én is az vagyok. Legutóbb kábé másfél éve iszogattam pár pohár alkoholos itókát. Azóta viszont semmi olyasmi nem csúszott le a torkomon. Nem mondhatnám hogy hiányzik. Azt nem tudom még hogy innék-e ha kínálnák. Valószínűneg nem kérnék.

 

Kezdek megnyudni hogy más is így van ahogy én :) Mondjuk én alapból nem is ihatok alkoholt gyomrom miatt (mondhatnám hogy papírom van róla hogy nem ihatok :P ) meg magát az alkoholt is utálom, szagát se bírom egyszerűen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdek megnyudni hogy más is így van ahogy én :) Mondjuk én alapból nem is ihatok alkoholt gyomrom miatt (mondhatnám hogy papírom van róla hogy nem ihatok :P ) meg magát az alkoholt is utálom, szagát se bírom egyszerűen.

Ne lányoskodj már öregem. :D Úgy leszel mint Donát. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdek megnyudni hogy más is így van ahogy én :) Mondjuk én alapból nem is ihatok alkoholt gyomrom miatt (mondhatnám hogy papírom van róla hogy nem ihatok :P ) meg magát az alkoholt is utálom, szagát se bírom egyszerűen.

A szagát meg az ízét én is utálom, de ezeket nem is azért szokták inni. :P Csodálkoznék, ha valaki finomnak találna egy vodkát vagy egy whiskeyt (natúrban)... de szerintem egy évben egyszer bőven belefér, hogy az ember elengedje magát ezen a téren. Persze különbözőek vagyunk, nem mindenkinek kell ahhoz feltétlenül alkohol, hogy teljesen feloldódjon és jól érezze magát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szagát meg az ízét én is utálom, de ezeket nem is azért szokták inni. :P Csodálkoznék, ha valaki finomnak találna egy vodkát vagy egy whiskeyt (natúrban)... de szerintem egy évben egyszer bőven belefér, hogy az ember elengedje magát ezen a téren. Persze különbözőek vagyunk, nem mindenkinek kell ahhoz feltétlenül alkohol, hogy teljesen feloldódjon és jól érezze magát. :)

 

Na igen, nekem nem kell az alkohol hozzá, de környezetemben nehezen értik meg hogy hogyan is lehetséges ez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdek megnyudni hogy más is így van ahogy én :) Mondjuk én alapból nem is ihatok alkoholt gyomrom miatt (mondhatnám hogy papírom van róla hogy nem ihatok :P ) meg magát az alkoholt is utálom, szagát se bírom egyszerűen.

Úgy 12 éves koromig nekem is volt gond a gyomrommal. Elég sűrűn jártunk dokikhoz mert sok volt a gyomorsavam. Később úgy döntöttem nem viszem túlzásba az alkoholizálást nehogy mégis betegyenek a piák a gyomromnak. Nem egyszer éreztem már piázgatás után hogy marni kezdtek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy 12 éves koromig nekem is volt gond a gyomrommal. Elég sűrűn jártunk dokikhoz mert sok volt a gyomorsavam. Később úgy döntöttem nem viszem túlzásba az alkoholizálást nehogy mégis betegyenek a piák a gyomromnak. Nem egyszer éreztem már piázgatás után hogy marni kezdtek.

 

Hát nekem speckó egy pohár tejtől is kitud úgy készülni hogy szó szerint hányingerem van, most is azzal küzdök...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem speckó egy pohár tejtől is kitud úgy készülni hogy szó szerint hányingerem van, most is azzal küzdök...

Bizony elég kellemetlen egy helyzet. Jobbulást! :peace:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán mi abban a jó, ha valaki berúg? Egy-két épkézláb érvre tényleg kíváncsi lennék...

 

Nekem erre azt szokták mondani: Há' mer' be kell, meg hogy jól érezd magad. De nem épp nyomós érv :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán mi abban a jó, ha valaki berúg? Egy-két épkézláb érvre tényleg kíváncsi lennék...

Hidd el, ha rossz dolog lenne ez az alkohol fogyasztás, nem maradt volna fenn évezredekéig. Tipikusan olyan dolog ez, hogy leírni nem tudod az élményt csak átélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Antialkoholista vagyok, csak egy meglehetősen agresszív kölyökpezsgőt ittam. :lol:

Lehet, hogy abban több a káros anyag, színezék meg miegymás, mint némely alkoholos italokban. :D

 

Egyébként nincs az alkohollal semmi baj, csak nem kell nagyon keverni, és tudni kell a mértéket. A berúgás meg biztos jó lehet akkor, amikor megtörténik, viszont keményen megadja az ember az árát másnap. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán mi abban a jó, ha valaki berúg? Egy-két épkézláb érvre tényleg kíváncsi lennék...

Én is csak ismételni tudom a többieket: át kell élni.

Szerintem jó érzés (persze nem az, amikor már semmit nem tudsz magadról és a hányásodban fetrengsz - ezért is számít, hogy mindenki a saját határain belül maradjon) és akármilyen hihetetlen, még sosem voltam másnapos, így nálam ez a tényező nem játszik.

Hogy egy példát mondjak, tegnap, szilveszterkor haverom első berúgása történt (pedig fele annyit sem ivott, mint én). Egyfolytában röhögött és azt ecsetelte, hogy milyen jó érzés és mennyire jól érzi magát. De ahogy mondtam, ahhoz, hogy valakinek jó kedve legyen, nem kell feltétlenül a pia. Viszont az is igaz, hogy soha nem éri el ugyanazt a hatást, mint ittasan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a berúgás része aggaszt különösebben. Mondjuk én ragaszkodom az önkontrollomhoz. Nem is voltam még soha berúgva, de nem tudom mi lehet benne a jó. Inkább az a rossz, amikor Facebookon meg mindenütt azt lehet olvasni, hogy a korombeliek heti rendszerességgel s*ggrészegre isszák magukat, mintha nem is lenne más szórakozásuk és annyira büszkék erre, hogy öröm olvasni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok vitatkozni mert ugye nincs tapasztalatom ebben de abban hogy másnaposan sz*rul vagy nem tudom mi a jó.

Csak az a gond, hogy ez a két dolog nincs feltétlen kapcsolatban. Ha tudod hol a határ, elkerülheted - természetesen csak ha akarod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.