Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Idén nem volt 24 órás a buli, csak most értem haza :D

Jó volt ez a Szilveszter is, jól mulattunk. :)

Mindenkinek újra Boldog Új évet kívánok! Az Erő legyen mindnyájatokkal! :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, elég durva volt. Először beizzítottam egy kis számvitelt, majd ordenálé nagy SQL duhajkodás következett. Aztán mondom magamnak, öreg vagyok én már ezekhez, megkomolyodtam és sorozatot néztem meg a kutyát nyugtatgattam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mint minden szilveszterkor nem sokkal éjfél után kimentem az udvarra a kutyáinkat nyugtatgatni mert rendesen be szoktak parázni a durrogtatástól. Kinn is voltam szűk másfél órát velük de akár sokkal korábban is bemehettem volna mert a korábbiakhoz képest elég visszafogottan hangoskodtak a népek így a kutyáink nem paráztak annyira mint a korábbi szilvesztereken szoktak.

Ivás tekintetében se eresztettem el magam. Csakis vizet ittam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog új évet, így utólag is! :)

 

Uhh jó volt én sok csaj (és pasi) társaságában 18+os activityztünk. :D Nyertem. :D

Mi is Activity-ztünk, de még a Junior verziót. :P Nagy poén volt, hogy a 7 és fél éves gyerekeim ügyesebbek és találékonyabbak voltak, mint a 13 éves lányom osztálytársai, amikor olyan dolgokat kellett elmagyarázni, mint pl. a vérkeringés. Hihetetlen egyébként ez a játék, nagyon sokat segít a gondolatok gyors és lényegretörő megfogalmazásában. :)

 

 

Jól telt a szilveszter éjszaka :) Meg is ittam az első fél pohár pezsgőmet :D A többi fórumozó meg gondolom még kómázik :lol:

Én kómázok, de csak azért, mert alig 5 órát aludtam. :P

 

 

Nálunk a szülők bezárták Zerot, a házörzőt a szuterénbe, hogy ne ilyedezzen a tüzijátékoktól. Már megszokta azt a helyet, míg nem volt kutyaháza ott lakott. Elég tágas, szóval elvolt :)

A macskák nálunk már sötétedéskor úgy eltűntek, hogy még enni sem jöttek, pedig ez nagy szó. Féltek a petárdázástól. Kicsit izgultam is, hogy ne essen bajuk. Szerencsére reggel hiánytalanul megvolt mind. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg voltunk híva a barátaimmal egy házibuliba a Hungária körúton az egyik barátom feleségének a kolléganője által. Mikor megérkeztünk már méregerős pálinkával vártak. :D Jó fej emberek voltak, bulizósak táncolósak. Először megijedtem mert jazz ment az meg nem bulizene, aztán 10 után már jöttek a jó számok. Viszont a Csókkirály nem volt a listában. :D Valamikor hajnal fél ötkor jöttünk el egy sráccal aki Újpest felé jött és felesben hívtunk egy taxit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kinek milyen volt a szilvesztere? :)

Nálunk nem volt semmi extra, csak az ilyenkor szokásos iszogatás, zenehallgatás, beszélgetés. :) Bár az alkohol szót egy darabig hallani/olvasni sem akarom. :P

Nálunk bajban volt szegény kutya, mert kint durrogtak, bent meg üvöltött a zene. Szerencsétlen nem tudta merre meneküljön. Aránylag nyugodt kutya, így az első megilletődés után bevonult az asztal alá és onnan értékelt ki minket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hírem van: új év = új Ben

 

Ody, törölnéd a titulusomból, vagy akármiből, ami a képem alatt van a "Crazy" szót? Köszi.

Megtörtént. És örülök az elhatározásodnak. :peace:

 

Egyébként én ma ittam sógoroméknál egy kis bali-kólát. Jól esett. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.