Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Oldie, egyrészt mit kerestél nálunk?

Másrészt, hogy merészelted lefotózni a karácsonyi ajándékaimat? :D

Phobos, csak hogy tud kiket zártál ki akik végül nálam találtak vigaszt. :D

 

http://www.nextdoormania.com/only-tease-christmas-babes.php

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek :) :) :)

 

Nálunk is jó hangulatban telik a karácsony,bár most nem érzem olyan "kiemelkedőnek",mint tavaly.... :( Lehet,hogy az a karácsonyfa a kakuktojás... :hmm: Bár mókás volt a feldíszítése :D Volt jó sok beigli,diós is és mákos is :)

A Jézuska hozott nekem egy La Rive parfümöt (isteni az illata :D),öt pár zoknit,jó sok mandarint annál is több szaloncukorral és csak úgy nyolcezer forintot a számlámra :rock: és még jönnek a rokonok :D

 

Neked azért nem javasolnám(még) hogy igyál valamit. :D

 

Én egyébként nem vagyok oda az alkoholért,még nem is ittam nagy mennyiséget,de az én koromban már ciki,ha nem iszok semmit pl. ünnepkor. Nekem ez jött le az új oszt.társaimtól...lesz*rom.Na,de ma egy jó kis barack pálinka áll a házhoz.... :D

 

Te jó ég....Ennyire jó az a Doctor Who? :D :D :D :D

Szerkesztve: - Ágki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyébként nem vagyok oda az alkoholért,még nem is ittam nagy mennyiséget,de az én koromban már ciki,ha nem iszok semmit pl. ünnepkor. Nekem ez jött le az új oszt.társaimtól...lesz*rom.

 

Sz*rd is le, tojj a fejükre... nem kell beállni a sorba, tök mindegy mit mondanak az osztálytársak.

 

Te jó ég....Ennyire jó az a Doctor Who? :D :D :D :D

 

Még annál is jobb!! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jézuska hozott nekem egy La Rive parfümöt (isteni az illata :D)

Csak óvatosan Ágki kedves az ilyen kijelentésekkel, mert oldie pedofil és majd a végén érezni akarja az illatodat. :D De majd megvédünk ne félj. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak óvatosan Ágki kedves az ilyen kijelentésekkel, mert oldie pedofil és majd a végén érezni akarja az illatodat. :D De majd megvédünk ne félj. :P

Ne is mond öregem. Suliban már tizenkét naprend....ízé, tizenkét osztályteremben mondták ki rám a halálos ítéletet. :D :D :D

 

Mocskosul sz*r dolog csitrik közé keveredni vén f*szként. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mond öregem. Suliban már tizenkét naprend....ízé, tizenkét osztályteremben mondták ki rám a halálos ítéletet. :D :D :D

 

Mocskosul sz*r dolog csitrik közé keveredni vén f*szként. :D

A kékfényben is téged keresnek már. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot, Ágki! Remélem, nem összevonva tartjátok a karácsonnyal. :D

 

Nekem talán ez volt a legvidámabb karácsonyom. Sikerült betegre röhögnöm magam. :D Hogy egy példát említsek, Jézuska-várás közben énekeltük volna a Pásztorok, pásztorokat... csakhogy senki nem tudta a szövegét. Viszont ez nem okozott nagyobb fennakadást, valami ilyesmit sikerült összehoznunk:

 

Pásztorok, pásztorok, páhásztorok

Pásztorok, pásztorok, páhásztorok

Pásztorok, pásztorok, páhásztorok

Pásztorok, pásztorok, páhásztorok

 

Képzelhetitek, milyen volt a hangulat. :D

 

Jobbulást, Donát! :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karácsonykor a legszebb ajándék a jó hangulat. :) Nálunk most mentek el a vendégek (szűk család kb. huszan), és nem volt hiány semmiben, nevetésben meg pláne. :D

 

Donát: jobbulást! Mindig vacak dolog betegnek lenni, de ilyenkor különösképpen. :(

 

Nos és végül, de nem utolsósorban: Boldog szülinapot, Ágki! :) Rólad mindig az jut eszembe, hogy milyen jó lett volna, ha nekem ennyi idősen lett volna egy ilyen fórumom, ahol kidumálhattam volna mindent, ami érdekelt, olyan emberekkel, akik rokonlelkek ilyen vagy olyan szempontból... :) Irígyellek. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, nekem sikerült egy frankó hörghurut szerűséget is összeszednem a rokonoktól, úgy köhögök, hogy rossz hallgatni... remek. Remélem, emiatt szilveszterezni se tudok majd... :angry:

 

Jobbulást Donát :) Nem vagy egyedül, nekem is sikerült megfáznom, bár nem értem hogyan, de lényeg hogy most szenvedek :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek köszi!

 

Phobos: Múltkor alaposan kivizsgáltak, de nem volt semmi gáz. Meg az egy vírus volt, egy nap alatt lement, aztán semmi gond. A légúti betegségekre valahogy fogékony vagyok, szinte bármikor beteg vagyok, az köhögésbe torkollik...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A légúti betegségekre valahogy fogékony vagyok, szinte bármikor beteg vagyok, az köhögésbe torkollik...

Sajnos én is így vagyok, nálam ráadásul arcüregre húzódik, ha nem kezelem időben. A meleg teák és a infralámpa viszont sokat segít.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rólad mindig az jut eszembe, hogy milyen jó lett volna, ha nekem ennyi idősen lett volna egy ilyen fórumom, ahol kidumálhattam volna mindent, ami érdekelt, olyan emberekkel, akik rokonlelkek ilyen vagy olyan szempontból... :) Irígyellek. :)

 

Hát,akkor jó nekem :)

 

Donát: jobbulást :)

 

Még egyszer köszi mindenkinek :D

 

Remélem, nem összevonva tartjátok a karácsonnyal. :D

 

Dehogynem :D

 

 

Csak óvatosan Ágki kedves az ilyen kijelentésekkel, mert oldie pedofil és majd a végén érezni akarja az illatodat. :D

 

:o Tényleg? Ezt nem tudtam :P

 

Még annál is jobb!! ;)

 

Azért sem fogom nézni :D

 

Mocskosul sz*r dolog csitrik közé keveredni vén f*szként. :D

 

Sssssssssssssssszívás :D

 

Szerk: idézetekhez nevet még mindig nem tudok csatolni :D

Szerkesztve: - Ágki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem :D

 

Ne már! Én tennék valamit a helyedben.

 

Szerk: idézetekhez nevet még mindig nem tudok csatolni :D

 

A hsz-ek jobb alsó oldalán találsz egy kis gombot, „MultiIdézés”. Azokat megnyomod minden olyan hsz-nél, amiből idézni szeretnél, és csak azután kattintasz legfölül a „válasz” gombra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.