Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

 

"Pintér Róbert: Azt tudjátok, hogy a Google-nek van a Gmailben egy kifejezetten olyan szolgáltatása, hogy hogyan kerüljük el, hogy később megbánjuk, hogy részegen kommunikáltunk? Be lehet kapcsolni ezt a szolgáltatást. A lényege: matematikai kérdéseket tesz fel a levél elküldése előtt és ha azt helyesen meg tudjuk oldani, akkor elküldi a levelet, egyébként pedig nem… "

 

Ody, javaslom, Frenkie-nek építsünk be egy ilyet. :D

 

Boldog névnapot, Dzséjt! Borzalmasok vagytok, ti, Tamások, sosem lehet tudni, mikor ünneplitek a névnapotokat. :P Lakótársam is Tamás, ő márciusban tartja.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy kérdésem gyerekek. A lenti képen látható füllhallgatókat hogy lehet kitisztítani? Kezd eltömődni a füles, a jobb oldali már alig szól.

 

Elvileg a kis műanyag rácsot le lehet róla szedni. Amúgy rakj rá ilyen szivacsot, sokat segít.

 

Boldog névnapot, Dzséjt!

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg a kis műanyag rácsot le lehet róla szedni. Amúgy rakj rá ilyen szivacsot, sokat segít.

 

És visszarakni hogy lehet? Gondolom valamiféle ragasztóval van odaragasztva. Szivacs asszem van valamerre, majd körülnézek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Borzalmasok vagytok, ti, Tamások, sosem lehet tudni, mikor ünneplitek a névnapotokat. :P Lakótársam is Tamás, ő márciusban tartja.

Dzséjt az egyedüli szerintem a világon, aki December 29-én tartja és nem Márciusban :D Nekem is egy rahedli Tamás ismerősöm van, akik Márciusban ünneplik :D

 

Bár van egy Csaba nevű ismerősöm, aki Július helyett December 5-én ünnepli, mert az anyukáját Vilmának hívják és neki is akkor van, így egyszerűbb az ajándékozás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt az egyedüli szerintem a világon, aki December 29-én tartja és nem Márciusban :D

Ez azért van, kérlek, mert csak nekem van az fenntartva. Mikor megszülettem, bevezették december 29-re is, csak a kedvemért, hogy ne kelljen márciusig várnom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldogat, Dzséjt!

 

Nem hittem, hogy egyszer ezt fogom mondani, de a Google Króm 1 nap alatt jobb böngészővé nőtte ki magát, mint a Tűzróka. :D Ráadásul eddig fagyásmentes, vagyis úgy néz ki, tényleg nem a táppal volt a gáz. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért van, kérlek, mert csak nekem van az fenntartva. Mikor megszülettem, bevezették december 29-re is, csak a kedvemért, hogy ne kelljen márciusig várnom. :D

:D

:lol: Az orosz nyelv mindig röhögésre késztet :)

Pedig ha tudnád, mennyivel könnyebb tanulni, mint az angolt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ha tudnád, mennyivel könnyebb tanulni, mint az angolt :P

Ebben lehet valami. Az angol nagyon nehéz, el is ment a kedvem más nyelvtől emiatt, de ez lehet, hogy a jövőben változni fog, mert nem akarok csak angolul tudni, mint idegen nyelv. :)

Viszont nem tehetek róla, az oroszt vicces hallgatni. A Sith-ek bosszúja orosz szinkronja miatt van ez leginkább így, ha összejön a haveri társaság mindig nézünk belőle részleteket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmilan: A füles rácsos részét hogyan lehet lepattintani? Valahogy nem sikerült :D

 

Sajnos ebben nem tudok segíteni, csak akkor, ha a kezembe adnád. :P De ha rávágsz egyet samukalapáccsal, szerintem szétjön.¹

 

¹A tanácsom következményeiért felelősséget nem vállalok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.