Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem is a berúgás része aggaszt különösebben. Mondjuk én ragaszkodom az önkontrollomhoz. Nem is voltam még soha berúgva, de nem tudom mi lehet benne a jó. Inkább az a rossz, amikor Facebookon meg mindenütt azt lehet olvasni, hogy a korombeliek heti rendszerességgel s*ggrészegre isszák magukat, mintha nem is lenne más szórakozásuk és annyira büszkék erre, hogy öröm olvasni...

Olyanról beszélsz amit nem ismersz. Mondjuk meg is látszik. :D az meg, hogy a facebook-on mit ír pár kretén téged miért izgat? Jól mondja Naboo, tudni kell a mértéket. Egy remek Dúzsi Tomi rosé behűtve olyan csemege amit pl. vétek kihagyni. A sok színezett sz*r amit iszol, sokkal ártalmasabb mint bármelyik minőségi ital.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a berúgás része aggaszt különösebben. Mondjuk én ragaszkodom az önkontrollomhoz. Nem is voltam még soha berúgva, de nem tudom mi lehet benne a jó. Inkább az a rossz, amikor Facebookon meg mindenütt azt lehet olvasni, hogy a korombeliek heti rendszerességgel s*ggrészegre isszák magukat, mintha nem is lenne más szórakozásuk és annyira büszkék erre, hogy öröm olvasni...

Ez körülbelül olyan szituáció, mintha én szidnék egy könyvet, amit nem olvastam, de te szereted, csak nem tudod megmondani hogy miért.

 

Mondjuk a mai fiatalság "divat-alkoholizmusát" én se nagyon díjazom, de megpróbálom elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák. Ami nekem szégyen, lehet hogy másnak dicsőség, és az ezen való bosszankodást elég hülyeségnek tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez körülbelül olyan szituáció, mintha én szidnék egy könyvet, amit nem olvastam, de te szereted, csak nem tudod megmondani hogy miért.

 

Mondjuk a mai fiatalság "divat-alkoholizmusát" én se nagyon díjazom, de megpróbálom elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák. Ami nekem szégyen, lehet hogy másnak dicsőség, és az ezen való bosszankodást elég hülyeségnek tartom.

Így van. Nem a divatpiásokat kell nézni mert azok hülyék ebből a szempontból. A kellemes italozás egészen más kávéház.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Nem a divatpiásokat kell nézni mert azok hülyék ebből a szempontból. A kellemes italozás egészen más kávéház.

Ez amúgy teljesen jogos. Kulturált környezetben elfogyasztott egy-két pohárral semmi bajom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is délután 3-4 fele keltem, bár annyira nem volt húzós egy éjszaka. Fél órára kiütöttem magam még éjfél előtt, de hamar visszatántorogtam, és onnantól okés volt. :D

 

Sajnos(?) elég nagyon volt a választék ital-ügyben, 60 doboz sör és 15-féle rövid. Lehetett válogatni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez amúgy teljesen jogos. Kulturált környezetben elfogyasztott egy-két pohárral semmi bajom. :)

 

Tetszik a hozzáállásod. Jómagam is úgy vagyok, hogy inkább "1-2 lépés távolságot" tartok az alkoholtól, sem mint túl jóba legyek vele. :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az alkohol hozzátartozik a bulikhoz. Egyrészt nagyon szeretem a sört(az izét), másodszor málnaszörpöt igyak szilveszterkor? nagyon jó hangulata van a baráti sörözésnek is. Jókat lehet beszélgetni, és minél több sör fogy annál őszintébb az ember. :D Tehát nem berúgni megy az ember ,csak úgy alakul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vizet is kell inni és enni kell berúgás/alkoholizálás közben és akkor nem jön a másnaposság.

Még annyit, hogy ráadásnak zsíros legyen az az étel, ilyen esetben ne saláta legyen a menü magában :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több hónanp álláskeresés után végre adódott egy lehetőség, ráadásul testhezálló.

 

Itt Nyíregyházán a 3 Mérnök Terminál Kft-nél leszek holnaptól szervizes és eladó, vagyis tulajdonképpen egy "mindenes" :P

 

Végre!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uhh, most olvastam el egyben az előző másfél oldalt. Az elején még megpróbáltam "MultiIdézni" az összes antialkoholistát, aztán láttam, hogy fölösleges, olyan sok van. :D

 

Én is az vagyok! Illetve az antialkoholista nem jó szó szerintem, nekem semmi bajom az alkohollal amíg nem én iszom. 17 vagyok, és még soha nem ittam semmilyen alkoholt, és ez asszem így is fog maradni a az esküvőmig. :) (Akkor egy pohár pezsgőt.) Nem nagyon ismerek senkit a környezetemben aki 17 lenne, és még nem ivott soha semmit, pedig elég kultúrtársoság vesz körül. (Pl. Lok :) )

 

Mondjuk tegnap amikor beszélgettünk erről, meg most is ahogy olvastam a hszeiteket, kicsit elgondolkodtam, hogy végülis mértékkel ihatnék valamit. (Mondjuk kiválasztok egy piát és mindig csak azt, és mindig csak egy pohárral, vagy ilyesmi.) De azért sem iszom, mert nekem minden egyes kör amit a többiek megisznak, én meg nem egy győzelmi érzés, hogy kitaláltam, hogy nem iszom, és teljesítem.

 

Rog, Norbi, KisKósa csak így tovább! ;) Én is veletek vagyok! (Amíg valaki nem mond egy 100%-ig csak OLASZ piát, amiből alkalmanként egy pohár lecsusszanhat.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amig tizenévesek vagytok addig teljesen normális ez a hozzáállás. Én is igy nyomtam. Olyat is megfogadtam hogy harminc éves koromig egy kortyot se. Aztán huszonévesen rájöttök, hogy ez az egész alkohol téma, mint minden "felnőtt téma" fiatalként túl lett dimenzionálva. Ég egy adta világon semmi nincs egy kis becsiccsentésben ráadásul a legtöbb alholos pia minőségibb mint azok a borzasztó szénsavas időitalok vagy a gyümölcsléként árult borzalmak. De még egyszer ennyi idősen ez korrekt. Az is hogy azt hiszitek hogy igy lesz ez még nagyon sokáig. A normális ügymenet szerint viszont huszonévesen már gond nélkül leguritotok néhány jó korty bort/sört. Nyilván nem döl össze a világ ha mégsem csak szimplán nincs értelme: nagy mennyiségben minden káros - az alkoholt ignorálni a részegség miatt olyan mintha valaki sose enne csokoládét mert nagy mértékben hizlal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.