Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Csak jó fej haverjaim vannak, meg ugye a Balaton part... Amikor ott dolgoztam, sok dolgot láttam és tapasztaltam, aztán később alkalmaztam is. Sajnos az utolsó évfolyam diplomázik, akiket még ismerek, később már valamivel nehezebb lesz beilleszkedni. Keszthely tipikusan az a hely, ahol a helyi arcok 2% normális, a jó fejek mindig más városokból, falvakból jönnek és utána már necces velük összefutni. Én is akartam évfolyamtalit, mert 2 fiú volt és a végén 9 lány, de nagyon nehezen jön össze...pedig az aztán.... :peace::love::hehe:

Amúgy van itthon fél rekesz sör, hétvégén húgom is bulizott, gondoltam megiszom, szóval már nem fáj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na,elkezdődött a 10.-es élet... Hú,de vártam már...Eddig minden rendben van,leszámítva az új tanárokat :/ Hát hiába,most már többet várnak el az embertől...Kéthetes ideiglenes órarendet kaptunk nem sok meglepetéssel. Szerencsére csak heti két tesnevelés óránk van,ellentétben az idei gólyákkal,akiknek minden nap van,vagy egy nap egymás után három és másik nap + kettő :D Nem sajnálom őket :D Szavamra,van olyan kilencedikes osztály,akinek kilenc órája van egy héten :o Na az szép...nekünk tavaly csak max. hat volt... :)

Az osztálytársak még mindig bunkók,de már visszavettek egy kicsit :) A tanárok jófejek maradtak,de az angol még mindig egy f*sz :D

Új igazgatója is lett a sulinak...valami változtatást is tesz majd....valami olyasmit,hogy 7:30 helyett 7:40-kor kezdődjön a tanítás...ennek örülnék :) Egy órával többet aludnék...

Valami felújítás is lesz a suliba,"szétverik" az aulát vagy mi...ezért két szombatot be kell járni,utána viszont egy hét szünetet kapunk október elején :) Két nap ötért cserébe...áll az alku! Utána már nem kell olyan sokat várni az ősziszünetre... Szóval nem lesz ez olyan szörnyű,mint gondoltam....A f*nébe,csak el ne kiabáljam... Addig is fighting-olok :)

Szerkesztve: - Ágki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos boldogat! :)

 

Nekem is elkezdődött a suli, a 12. évfolyam! Talán a legrosszabb év lesz :D Legalább már májusban vége lesz az évnek, de utánna kezdődik az érettségi... Ez az év olyan levezetésnek tűnik, jóformán csak matek,magyar, meg nyelv óráim vannak, megspékelve néha filozófiával, médiával, egy darab tesivel,infóval meg művtörivel. Szalagavató is lesz, mivel utálok táncolni nem hiszem hogy én részt veszek benne, gondolom majd kihúzom vele a gyufát ofőnél :D Szalagavató szót valaki magyarázza már meg nekem, szalagon mit kell avatni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tom a szalagavató olyan dolgok, hogy előre iszol a medve bőrére. Jó, persze érettségin mindenki átmegy, no de akkor is...sokba kerül, kínos és kényelmetlen. Én a Vans Tag XLT cipőm vettem fel az ünnepségre és persze, hogy az első sorba kellett állnom. Meg ez a fiúknak tánc...tőlem annyira idegen volt az egész hangulata. Nem is jelentkeztem rá, úgy vadászták össze a kanokat, nőkből meg túljelentkezés volt. Magamutogató faj...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a szalagavató szép emlékeket idéz, az afterparty-n jöttem össze életem (eleddig) nagy szerelmével. :) De maga az esemény tényleg sz*r, és hónapos hisztik előzik meg a lányok részéről, hogy milyen is legyen az a ruha, amit az egész osztálynak viselnie kell.... brrr.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint kész csoda, de a szalagavató nekem sem volt életem nagy eseménye. :) Az egész tényleg csak a villogásról szólt, bár épp a tánc részét szerettem, csak a ruha-rész ne lett volna...

 

Phobos-nak boldog szülinapot! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is elkezdődött a suli, a 12. évfolyam! Talán a legrosszabb év lesz :D

Legjobb éve a középsulinak :D A szalagavató pedig jó buli, persze 18 évesen kínosnak kell érezni a táncolás részt a fiúk részéről :P:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb éve a középsulinak :D A szalagavató pedig jó buli, persze 18 évesen kínosnak kell érezni a táncolás részt a fiúk részéről :P:evil:

 

Majd érettségi közben felidézem szavaid :D Nem az hogy kínos, csak táncoljon aki tud. Másrészt nekünk általánosba minden évben kellett bálon táncolnunk, 7.ben lett végleg elegem az ilyen táncos dolgokból, max akkor vállalom ha életem végéig kapok havi 2 millát adómentesen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az érettségitől nem féltem, utolsó előtti voltam a névsorban, szóval kint eszegettem, teáztam... aztán, akkor izgultam kicsit, mikor beléptem az ajtón. Amikor már láttam, hogy mindenki ül, meg béke van, akkor megnyugodtam.

 

A ballagás is olyan...szomorú volt...meg unalmas. És vagy 200-an lettek rosszul. A 4. év tényleg laza, főleg a sok ismétlés miatt és a Bolond Ballagás nálunk 2 napos volt és igen nagy buli! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az érettségitől nem féltem, utolsó előtti voltam a névsorban, szóval kint eszegettem, teáztam... aztán, akkor izgultam kicsit, mikor beléptem az ajtón. Amikor már láttam, hogy mindenki ül, meg béke van, akkor megnyugodtam.

 

A ballagás is olyan...szomorú volt...meg unalmas. És vagy 200-an lettek rosszul. A 4. év tényleg laza, főleg a sok ismétlés miatt és a Bolond Ballagás nálunk 2 napos volt és igen nagy buli! :)

 

Érettségi miatt jelenleg én se izgulok, talán majd akkor :D

 

Boldog szülinapot kudar! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.