Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pécsen nagyon komoly a hóesés, és nagyon komolytalan a hóeltakarítás. Ha hétfőig így marad, szerintem a kollégák többsége felfedezi magának a távmunkát :D

Jaja kertiben alig bírok lépni mert nem nagyon takarítják az utakat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma elmentünk osztállyal székesfehérvári börtönbe afféle tanulmányi kirándulásra. Százados úr másfél órán át mesélt a börtönéletről, a hierarchiáról, mi történik azokkal akik frissen kerülnek be. Durva dolgokat mesélt, említette a csicskáztatást is, meg hogy egyéb szolgáltatásokra is használják az újakat. Mesélte a szökéseket, pl. 90-es években egyik gyerekről nem tudták, hogy artista. Lementek az udvarra, mögötte páran bunyózni kezdtek, őrök velük foglalkoztak, addig a gyerek felmászott a villámhárítón, át a tetőre, majd onnan átugrott egy fára, de pont letört alatta az ág és eltört a lába. Ennyin múlott csak neki. :D Megbeszéltük a halálbüntetést is, pro-kontra, meg elmondta a saját véleményét is. Rabok hétköznapjai is téma volt, pl. ha tv-znek akk kevesebb a bunyó :D Meg a könyvtárban mindig a könyvlapokból csinálnak maguknak cigit.

 

Utánna kimentünk, volt ott egy rabszállító busz, beszálláskor az őrnek felmutattam buszbérletem, de csak röhögött :D. Voltak telefonfülkék is ahonnan kifele tudnak telefonálni, a Connecting People-t muszáj volt elsütni, egyik rab még integetett is az ablakból. Megnéztük cellákat is, a többfőseket is, meg a magánzárkát is, be is mehettünk, hihetetlen hogy milyen kevés helyük van nekik. Egyik osztálytársam bent volt még a cellában amikor az őr bezárta az ajtót, fél perc múlva tűnt fel hogy nincs sehol a gyerek. Szegényt bezárták :D

 

Ez az egész tartott 2 és fél órát, de marha érdekes volt, sok dolgot megtudtam a börtönbeli dolgokról, főleg hogy a Százados úr őszintén beszélt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma dolgoztam idén utoljára. Baromira örülök neki, majd 3 hétig itthon leszek. Könyvolvasás, filmnézés, játék, mindezt jó meleg szobában, néha persze leugrok bevásárolni. Pár kollégával voltunk is ma forralt borozni a Katicában. :D Még mindig nagyon jó ez a téli italuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Csütörtökig tudok adni Ncore meghívót! Akinek kell egy, írjon emailt! (Csak olyanok, akik vissza is töltenek, mert előírás, hogy amit letöltesz, azt 48 órán keresztül tedd is elérhetővé. Inaktivitás esetén törölnek, tehát ha csak a TCW-t akarod letölteni és semmi mást, vagy csak havonta egyszer töltenél, akkor kímélj! :)

On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma dolgoztam idén utoljára. Baromira örülök neki, majd 3 hétig itthon leszek. Könyvolvasás, filmnézés, játék, mindezt jó meleg szobában, néha persze leugrok bevásárolni. Pár kollégával voltunk is ma forralt borozni a Katicában. :D Még mindig nagyon jó ez a téli italuk.

Nagyon nagyon irigyellek. Nekem még nyolc szolgálatom van hátra idén, ebből kettő 24 és 26. Jó kis karácsony lesz, tök egyedül egy 21.-ével bezárt nyomdában... Majd írásba fojtom a bánatom, az elmúlt napok eseményei úgyis ellehetetlenítették a regény terebélyesedését. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma dolgoztam idén utoljára. Baromira örülök neki, majd 3 hétig itthon leszek. Könyvolvasás, filmnézés, játék, mindezt jó meleg szobában, néha persze leugrok bevásárolni. Pár kollégával voltunk is ma forralt borozni a Katicában. :D Még mindig nagyon jó ez a téli italuk.

Jó neked! Jobb most decemberben, mint majd nekünk januárban a szokásos kötelező. Egyébként sem szeretem ezeket a hosszú téli szabikat, mert kimenni sehova nem lehet, utazni sem anyagi okokból, a nyári pihenés pedig emiatt alapból elcs*szett évek óta. Egyszerűen nem tudom ilyenkor kipihenni magam, kellene a normális nyári feltöltődés, napfény, stb. Még ha csak otthon is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is beindult most a meló. Emellett elvileg ma letettem az utolsó vizsgám is, úgyhogy az egyetemből már "csak" az államvizsga maradt. Persze a hivatalos megerősítésre - kvázi a jegyre - még várnom kell a vizsgával kapcsolatban is.

 

A kettő együtt iszonyú időigényes, nem csoda, hogy alig tudtam feljönni a fórumra is az elmúlt hetekben sajnos...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kettő együtt iszonyú időigényes, nem csoda, hogy alig tudtam feljönni a fórumra is az elmúlt hetekben sajnos...

Ez észrevehető volt. Reméljük azért a jövőben majd konszolidálódik a helyzeted. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak 6 nap és mind meghalunk :D

Láthatóan nem hisznek az emberek ebben, különben senki nem dolgozna, hanem ész nélkül élvezné az életet. :D

 

 

addigis hol talalok star wars 3D poharat na hat hol a Saturnban 2,5 euroert nagyon tutik

Nekem még a Burger King-es készlet van meg, amit a gyerekmenühöz adtak 2005-ben. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kettő együtt iszonyú időigényes, nem csoda, hogy alig tudtam feljönni a fórumra is az elmúlt hetekben sajnos...

Suli+munka? Igen, sajnos tényleg nagyon időigényes.

Van most nálunk egy tanuló, aki nappalin kezdte, de közben elkezdett dolgozni is, és gyakorlatilag a levelezős órákra jár be a nappalisok helyett. A szóbeli vizsgák amúgy is közösek a nappalisokkal (egy rakat szóbelink van idén), így nem túl nagy probléma. Vannak elég érdekes munka+suli kombinációk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mount Everest egy igen nagy felbontású képen. Valami elképesztő méretei vannak, elég ha alul középen kinagyítjuk az alaptábort, amihez ugye állítólag így is 5 km-t kell mászni :D

https://s3.amazonaws.com/Gigapans/EBC_Pumori_050112_8bit_FLAT/EBC_Pumori_050112_8bit_FLAT.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyítsd ki az alaptábort, csak úgy nyüzsügnek ott az emberek :P:) (sok kis sárga sátor között egy csoport épp készülődik)

 

De pl ezt is ki lehet szúrni ám :D

http://i47.tinypic.com/1jnf39.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyítsd ki az alaptábort, csak úgy nyüzsügnek ott az emberek :P:) (sok kis sárga sátor között egy csoport épp készülődik)

 

De pl ezt is ki lehet szúrni ám :D

http://i47.tinypic.com/1jnf39.jpg

Szerintem te szívacc...az enyémen tuti nincs rajta. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.