Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Mindegyik érdekel, de ha egyet kell választani, akkor: A New Dawn.

Kíváncsi vagyok, hogy került össze Kanan és Hera, és miként indult útjára a kis lázadó sejtjük. John Jackson Miller pedig már bizonyította, hogy remek SW író, nálam benne van a top3-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aftermath bővebb fülszöveg:

As the Empire reels from its critical defeats at the Battle of Endor, the Rebel Alliance — now a fledgling New Republic — presses its advantage by hunting down the enemy’s scattered forces before they can regroup and retaliate. But above the remote planet Akiva, an ominous show of the enemy’s strength is unfolding. Out on a lone reconnaissance mission, pilot Wedge Antilles watches Imperial Star Destroyers gather like birds of prey circling for a kill, but is taken captive before he can report back to the New Republic leaders.

 

Meanwhile, on the planet’s surface, former Rebel fighter Norra Wexley has returned to her native world — war weary, ready to reunite with her estranged son, and eager to build a new life in some distant place. But when Norra intercepts Wedge Antilles’s urgent distress call, she realizes her time as a freedom fighter is not yet over. What she doesn’t know is just how close the enemy is—or how decisive and dangerous her new mission will be.

 

Determined to preserve the Empire’s power, the surviving Imperial elite are converging on Akiva for a top-secret emergency summit — to consolidate their forces and rally for a counterstrike. But they haven’t reckoned on the Norra and her newfound allies — her technical genius son, a Zabrak bounty hunter, and a reprobate Imperial defector — who are prepared to do whatever they must to end the Empire’s oppressive reign once and for all.

 

Borítók az új ifjúsági regényekhez:

http://clubjade.net/?p=64479

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes kronológiai infók az ifjúsági regényekhez.

A Smuggler's Run, The Weapon of a Jedi, Moving Target regényeknél a prológus és/vagy epilógus Az ébredő Erő előtt fog játszódni és megmutatják, hogy mit csinál Han, Luke és Leia egy bizonyos időpontban.

A Lost Stars egy évvel A Jedi visszatér után, a jakkui csatával ér véget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ez egy komolytalan cikk. "így Magyarországon sincsen a könyvekre kizárólag megállapodása a Disney-nek, a regényeket az Agave adta ki, viszont a legtöbb könyvre a Libri Könyvkiadónak van szerződése" mintha a Szukits nem is létezne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon különös lenne Főleg azért, mert a Szukits már csak a Disney végső jóváhagyására vár ( ha azóta azt meg nem kapták) Persze ez csak a felnőtt regényekre vonatkozik. . Az látszik, hogy a Kolibri adja ki az ifjúsági könyveket. Az Agave csak a klasszikus trilógia regényváltozatát adta ki. Magyarországon eddig a legtöbb könyvet a Szukits adta ki.

Szerk: a paodcastban is megemlítik, hogy a Szukits is adhat ki SW könyveket. Sőt, érdekes, hogy a Kolibri kapott ajánlatot olyan könyvre is, amit a Szukits már 3 éve kiadott. (Kár, hogy nem említik, melyik az) A Disney ezek szerint nem ad kizárólagos jogokat.

Szerk 2: A Podcast alapján úgy tűnik, hogy minden egyéb SW kiadvány, ami nem a Del Rey Random House gondozásában jelenik meg (tehát nem a klasszikus értelemben vett felnőtt regények) azokat a Kolibri fogja kiadni. Gondolom azért beszél ilyen sok könyvről, mert minden kiadványt (matricás album, képes könyv ifjúsági regény...) stb beleszámol. Akkor most már csak az a kérdés, hogy az új kánonos képregényekre ki fog lecsapni? Ha egyáltalán lecsap valaki, és megkockáztatja ezek kiadását. Az ifjúsági kiadványoknál nem tudom, hogy mekkora lesz a siker. Szakértőtől tudom, hogy az Egmont idejében a könyvek többsége veszteséges volt és mentek a leárazóba, az akciós könyvek mellé.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy komolytalan cikk. "így Magyarországon sincsen a könyvekre kizárólag megállapodása a Disney-nek, a regényeket az Agave adta ki, viszont a legtöbb könyvre a Libri Könyvkiadónak van szerződése" mintha a Szukits nem is létezne.

 

A rádiós beszélgetést meghallgattad? Mert ott jóval többet mesél az egészről a libri vezetője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ifjúsági kiadványoknál nem tudom, hogy mekkora lesz a siker. Szakértőtől tudom, hogy az Egmont idejében a könyvek többsége veszteséges volt és mentek a leárazóba, az akciós könyvek mellé.

A kolibri által kiadott Star Wars - Szereplők nagykönyve c. kiadvány hetek óta a Libri és Alexandra eladási listák elején szerepel (kb. 5-6. helyek)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kolibri által kiadott Star Wars - Szereplők nagykönyve c. kiadvány hetek óta a Libri és Alexandra eladási listák elején szerepel (kb. 5-6. helyek)

Nem az ilyen színvonalasabb kiadványokra gondoltam. Meg aztán most nincs is sok Kolibri SW kiadvány a piacon. Majd meglátjuk hogyan bírja a piac ezt évente kb 50 különféle kiadványt, amit említettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, azon felröhögtem. Én nagyon irreálisnak tartok évente 30-50 kiadványt. A fickó alig tudott felsorolni a várható könyvek közül, pedig elvileg idén is már sokat ki szeretnének adni. Azt azért már most látom, ennek a kiadónak nem feltétlenül én vagyok a piacalanya. Ilyen, hogy "Ezra naplója", engem baromira nem érdekel. A felnőtteknek készült nagy enciklopédiás könyvek (ezekért mindig folyt a nyálam) már figyelemreméltóbbak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De felnőtt regényekről pl. egyáltalán nem volt szó a részéről szerintem (bár ha igaz, amit mond, megpróbáltak olyan regényt kiadni, amelyet már a Szukits megtett évekkel korábban - vajon melyik lehet az?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felnőtt regényről nem, de ifjúsági regényekről igen. (Ezeket nem a Del Rey-Random House adja ki.)

 

Szerintem ezekről volt szó az interjúban:

http://starwars.wikia.com/wiki/Moving_Target:_A_Princess_Leia_Adventure

 

http://starwars.wikia.com/wiki/The_Weapon_of_a_Jedi:_A_Luke_Skywalker_Adventure

 

http://starwars.wikia.com/wiki/Smuggler%27s_Run:_A_Han_Solo_%26_Chewbacca_Adventure

 

http://www.theforce.net/story/literature/Original_Star_Wars_Trilogy_Adaptations_Get_September_22nd_Release_Date_164490.asp

 

Szerintem az a könyv, amit korábban a Disney felajánlott, de a Kolibri elutasította, mert a Szukits már kiadta 3 évvel ezelőtt, az valószínűleg nem regény, hanem a Darth Vader és fia című kiadvány lesz.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.