Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Én nem rég kezdtem el a képregényeket nézni. Idáig csak a Kanenre volt időm. Majd pótolom a többit.

Tárhely problémával kapcsolatban az az ötletem támadt, hogy kellene csinálni egy fb csoportot ahova .jpg formátumban fel lehetne rakni.

(A regisztráció nincs ellenemre)

Vagy vannak most is csoportok fb-n fel lehet akár oda is rakni.

 

Hát szerintem egy az, hogy ami 5 részes csak az mini, szóval azt kiadhatják simán egyben. Ha meg 20-30 fejezetes sorozat és pont úgy jön ki, szerintem nem tragédia ha utolsónak 3 fejezetet adnak ki egyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez nem is volt durva. Itt szociopaták is voltak, ha belinkelném mit írt az egyik szerintem el se hinnéd. :D Egyébként a srác olyan mint a megakadt lemez. Ugyanazt ismételgeti végig. Persze ettől még kellemetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostantól minden link az swmedia oldalra mutat! Köszi Kira. Jobban belegondolva túl jó dolguk volt az idelátogató ismeretleneknek. Innen leszedhettek mindent úgy is, hogy nem voltak regisztrálva. Ez most megszűnt. :) Generálom neked a forgalmat, remélem respektálod ezt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! Én nem akarok témákat nyitogatni, mert nem akarom szemetelni a fórumot, max ha Ody rábólint, szóval egyelőre csak ide linkelem be.

 

Elkészült a Story Before the Force Awakens képregény 7. száma magyarul, amit ki is raktunk az oldalra. Letöltés: http://starwarsmedia.hu/download.php?view.181

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Egy kis közvélemény-kutatás: Ti milyen magyar címet adnátok a Star Wars Annualnak? "Évi Star Wars"? "Éves Star Wars"? "Star Wars évkönyv"? :hmm:

 

Hát, ami nem azt jelenti, de sokkal jobban mutat magyarban, az a "különszám". A Kingpin kiadó is az évente egyszer megjelenő annual-számait különszámnak nevezi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A német Jedi-Bibliothek.de megerősítése szerint a Kanan képregény sorozat kaszát kapott a Marveltől. A széria bejezésének fő oka, hogy a többi képregényhez képest nagyon alul teljesített a Kanan olvasószámban. Azonnali keserűségre mégsincs ok, hisz a fiatal Jedi padawan történeteit még 2016 március 16-ig élvezhetjük, amikor is a 12. fejezettel ér véget pályafutása, lezárva ezzel a "First Blood" (Első vér) sztorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb mennyibe kerulnek az ilyen kepregeny konyvek? Pl a Son of Dathomir egyben? Mostanaban gondolkodtam rajta hogy a nagy kedvenceimet beszerezzem ilyen igenyes formaban, a magyar TOR kotetek is nagyon jol mutatnak a polcon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.