Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nem olyan nagy csúszás az. Más kiadványaik hónapokat is megcsúsztak az utóbbi időben.

 

A TIE Fighter is csatlakozott most már a 2020-2021-es évadhoz. Állítólag még 8 szabad hely van erre az időszakra. A kiadó a javaslatomra még kivár, hátha bejelentenek még valami fontos újdonságot. A Poe Dameronnál még nem tiszta, hogy ebben az időszakban hány kötettel jelenhet meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 06. 20. - 20:20, Darth Revan9 írta:

A TIE Fighter is csatlakozott most már a 2020-2021-es évadhoz. Állítólag még 8 szabad hely van erre az időszakra. A kiadó a javaslatomra még kivár, hátha bejelentenek még valami fontos újdonságot. A Poe Dameronnál még nem tiszta, hogy ebben az időszakban hány kötettel jelenhet meg.

Na a TIE -nak örülök. Szerintem a jövő hónapban megrendezésre kerülő SDCC -n biztos lesz még 1-2 bejelentés (számítok Mandi előzmény mini szériára) és onnantól már lehet betömködni a maradék 8 helyet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kanan első kötetében szerepel a Jedi High Council kifejezés. Ez a regényekben korábban Jedi Nagytanácsként szerepelt. Csak arra nem emlékszem, hogy egyben vagy külön van írva? Tehát Jedi Nagytanács vagy Jedi Nagy Tanács? Szerintem így jó: Jedi Nagytanács. Van valaki, aki esetleg másként tudja?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

A Kanan első kötetében szerepel a Jedi High Council kifejezés. Ez a regényekben korábban Jedi Nagytanácsként szerepelt. Csak arra nem emlékszem, hogy egyben vagy külön van írva? Tehát Jedi Nagytanács vagy Jedi Nagy Tanács? Szerintem így jó: Jedi Nagytanács. Van valaki, aki esetleg másként tudja?

Így a jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasta valaki a Star Wars Age of Rebellion Luke Skywalker kötetét? Van benne egy érdekes rész amiben Palpatine telepatikus úton befolyásolni akarja Luke-ot, hogy hagyja ott a lázadást, vonuljon el egy szigetre és süllyessze el a hajóját.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Olvasta valaki a Star Wars Age of Rebellion Luke Skywalker kötetét? Van benne egy érdekes rész amiben Palpatine telepatikus úton befolyásolni akarja Luke-ot, hogy hagyja ott a lázadást, vonuljon el egy szigetre és süllyessze el a hajóját.

 

 

Én olcastam, érdekea történet volt. Amúgy ennek a szériának nincs külön topikja?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez a szigetes szitu nem ismerős valahonnan? ;) 

what are you talking about star wars GIF

 

:P

 

Amúgy az a szám tetszett nekem. Talán egyelőre az egyetlen olyan Age of Rebellion -os sztori, amely tetszett eddig. A többi hogy finoman fogalmazzak... nem nagy eresztések. :|

 

Az Age of Republic -nak van saját topikja nem? Talán átlehetne keresztelni Age of... -ra, így mind3 korszak képregényei oda mehetnének. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most egyeztetem a megjelenési sorrendről a kiadóval. Feltűnhetett, hogy előrébb jöttek a dolgok. Idén október-december folyamán jön az Age of Republic Heroes és Villains. November - december folyamán a Star Wars Vol 10 és az Aphra Vol 4. Ezzel zárjuk a 2019-es évet.

2020 első felére sorrend javaslat a szokásos párosítással.

Kb. január-március között.

Age of Rebellion: Heroes

Age of Rebellion: Villains

Kb. március-április között.

Kanan Volume 2.: First Blood

Doctor Aphra Volume 5.: Worst Among Equals

Kb. április-május között

Age of Resistance: Heroes

Age of Resistance: Villains

Kb. június-július között

Galaxy’s Edge

Vader: Dark Visions

 

Cserére még van lehetőség.

Még nem lehet előre látni, hogyan jönnek a következő 2020-2021-es ciklusban. De esélyes, hogy a Star Wars Vol 11 és a Jedi Fallen Order Dark Temple még jövő nyárra belefér.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Wow! Ez mikor játszódik? 

A 8-9 között. :D

 

 

Lucasfilm Publishig panel infók percről-percre:

 

- SW fő széria

D_4QAPqUwAA2Cfx.jpg

D_4QAPrUIAAQkOq.jpg

 

- Return to Vader's Castle

D_4QkRFUYAA6cLD.jpg

 

- SW: Alliance borítók (tkp. megkaptuk a fentebbi artot négy részben :P):

D_4TauqUcAAoIxb.jpg

 

 

- ÚJ KÉPREGÉNY MINISZÉRIA CHARLES SOULE -TÓL!!!

THE RISE OF KYLO REN 2019. decemberétől, egy 4 részes miniszéria! :o (Kylo, Luke és a Renek!)

D_4UJivU8AUgYbT.jpg

 

Véget ért a panel. :)

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 5
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszajöttem a nyaralásból. Úgy látom nagy dolgokat nem hagytam ki. Rise of Kylo Ren: ennek egyértelműen ott a helye a 2020-2021-es évadban nálunk is. Csalódás fogott el: csak egy négy részes mini széria? Ebből simán lehetne kihozni egy újabb hosszú sorozatot 25 füzettel. Ezt miért nem lehetett volna így? Kár. Mindenesetre várom így is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 07. 20. - 2:55, Bence1997 írta:

- ÚJ KÉPREGÉNY MINISZÉRIA CHARLES SOULE -TÓL!!!

THE RISE OF KYLO REN 2019. decemberétől, egy 4 részes miniszéria! :o (Kylo, Luke és a Renek!)

Ez bizony kötelező olvasmány lesz.

Bár azért ezt szívesen megnéztem volna Disney +-os sorozatként, jó-jó Cassian Andort is nézni fogom, meg is veszem amikor kiadják... de becseréltem volna szó nélkül erre. :kylo:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.