Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Majd meglátjuk. :D Nekem így jobban tetszik, hogy Aurra istápolja. A csaj nem semmi, hidegvérű gyilkos. Ezt már a Hostage Crisis -ben is láthattuk, de itt is kivégez valakit. :yes:

Jó lesz ez,nagyon várós! :D Persze utána megint marad egy kis űr... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh....az még odébb van. Addig még bejelenthetik a Star Wars filmek BluRay kiadását, igaz Ody? :(
Egyelőre nem izgat se a harmadik évad, se a BR kiadás, most a második évad vége köt le. :) Aztán majd lehet róla beszélni, de szerintem a Celebration választ majd ezekre a kérdésekre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért lassan csak kiderül, miért is Rise of the Bounty Hunters az évad címe. :) Fejvadászokkal kezdődött és velük is fog befejeződni, így a keretet mégis csak ők adják, hiába volt sok egyéb minden közben. Mellesleg én ezekért a közbenső részekért csak hálás tudok lenni (a végére még a Geonozis-i szál is megtetszett, hála az utolsó részének, a többiről meg nem is beszélve), mert az én ízlésemet nagyon eltalálták velük. A fejvadászok eddig nem voltak különösebben kedvencek, de Sugi és társai óta már ez sem igaz. :( Szóval én is nagyon várom, mi lesz az évad vége, milyen alappal indul majd a következő évad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pelenkákat felkötni, defibrilátort feltölteni, itt a szezon final videó!

 

Season 2 final trailer

Tényleg ütős finálé vár ránk, persze nem akarom elkiabálni. :P

Legnagyobb örömömre a már hiányolt mellékszereplő-Jedik közül is jó néhányat viszont láthatunk. :D

Bár az előzetesben nem szerepelt, különösképp kíváncsi vagyok

Spoiler:

Shaak Ti-re... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak egy hónapnyi TCW adagunk van és vége a 2. évadnak. Lesz persze egy mozi "event", de a várakozás a 3. évadig akkor is kínkeservesen hosszú lesz.

Akárhogyis, a második évad csodálatosan sikerült, az elkövetkező részek csak hozzátenni tudnak de elvenni az értékéből már nem. Részemről nagyon örülök, hogy sok olyan részt kaptunk, ami elvonatkoztatott a klónháborúktól és más szemszögből mesélte el a galaxis nem kevésbé izgalmas történéseit.

 

Ha az első évad "Hostage Crisis" epizódja a 2. évad előfutára volt hangulatban és technikai kivitelezésben (mert eredetileg a 2. évad nyitó epizódja lett volna), nos nem túl nagy botorság kijelenteni, hogy a Boba Fet-es epizódok pedig a 3. évad szellemében születtek. A trailerből számomra jól kivehető az ismételt technikai színvonalváltás és a történeti komorság, ami nagyon örvendetes, mert meglehetősen sokat kell ugyan várnunk a 3. évad bemutatására, ugyanakkor az évadzáró résszel(ciklussal) már betekintést nyerünk az elkövetkező évad technikai és hangulati felépítésébe. Erre csak azt tudom mondani.....király.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak egy hónapnyi TCW adagunk van és vége a 2. évadnak. Lesz persze egy mozi "event", de a várakozás a 3. évadig akkor is kínkeservesen hosszú lesz.

Akárhogyis, a második évad csodálatosan sikerült, az elkövetkező részek csak hozzátenni tudnak de elvenni az értékéből már nem. Részemről nagyon örülök, hogy sok olyan részt kaptunk, ami elvonatkoztatott a klónháborúktól és más szemszögből mesélte el a galaxis nem kevésbé izgalmas történéseit.

 

Ha az első évad "Hostage Crisis" epizódja a 2. évad előfutára volt hangulatban és technikai kivitelezésben (mert eredetileg a 2. évad nyitó epizódja lett volna), nos nem túl nagy botorság kijelenteni, hogy a Boba Fet-es epizódok pedig a 3. évad szellemében születtek. A trailerből számomra jól kivehető az ismételt technikai színvonalváltás és a történeti komorság, ami nagyon örvendetes, mert meglehetősen sokat kell ugyan várnunk a 3. évad bemutatására, ugyanakkor az évadzáró résszel(ciklussal) már betekintést nyerünk az elkövetkező évad technikai és hangulati felépítésébe. Erre csak azt tudom mondani.....király.

Korai még erről beszélni. Egy nagy talány számomra, merre is megyünk tovább. Hallani, hogy a Huttok lesznek a főszerepben, de persze homlokegyenest más is elképzelhető. Szerintem nem a szezon záró három rész, hanem majd az egész estét betöltő film ad támpontot, mi is lesz a központi témája a harmadik évadnak.

 

Zééé. Az évad értékelést meg hagyd meg az évad végére, és annak külön örülnék, ha az évadérékelős topikba írnád be. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz egy egész estés film, ami egy klón osztag kiképzéséről fog szólni.....vagy valami hasonló. A lényeg, hogy lesz augusztus környékén a Celebration IV-el egyidőben.

Ez nem az a Day One című epizód, véletlenül? Amikor egy fiatal klónkatona Anakin és Rex százados parancsnoksága alá kerül? Egy egész estés filmet kapott volna? Ez jól hangzik... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz egy egész estés film, ami egy klón osztag kiképzéséről fog szólni.....vagy valami hasonló. A lényeg, hogy lesz augusztus környékén a Celebration IV-el egyidőben.
Ezt már cáfolták, de a megjelenő könyv ami a klónokról szól, azt a film alapján írták. Ködös a dolog. A bemutató szeptemberben lesz.

 

 

Ez nem az a Day One című epizód, véletlenül? Amikor egy fiatal klónkatona Anakin és Rex százados parancsnoksága alá kerül? Egy egész estés filmet kapott volna? Ez jól hangzik... :D
Nem, ez nem az lesz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Nem csinálod tovább az érdekességek leírását a részekhez? Csak mert nagyon szerettem őket olvasni, és biztos nem vagyok ezzel egyedül

De, csinálom, csak sok volt a dolgom, plusz hétvégén elutaztam. A héten megcsinálom a Senate Murders, a Cat and Moise és a Bounty Hunters epizódok leírását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.