Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Részemről is kösz! ;)

Enyhén szólva se tartozik kedvenceim közé a TCW magyar szinkronja, de öcsém jobban szereti így megnézni a részeket, így alkalmanként én is belekóstolok a magyar verzióba. Egyébként Maul hangja meglepően nem szörnyű. :P A 4. évadban Rajkai (ha jól rémlik) sokkal kevésbé illett hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről is kösz! ;)

Enyhén szólva se tartozik kedvenceim közé a TCW magyar szinkronja, de öcsém jobban szereti így megnézni a részeket, így alkalmanként én is belekóstolok a magyar verzióba. Egyébként Maul hangja meglepően nem szörnyű. :P A 4. évadban Rajkai (ha jól rémlik) sokkal kevésbé illett hozzá.

 

Meglepően jól nyomta Galambos Péter mind a 4 alkalommal. :clap:

A the empire strickes out-tal együtt 5! alkalommal! :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem magyarul is legalább olyan hatásos lesz Ahsoka búcsúja, mint angolul.

Szerintem a megelőző három rész alapján mérget vehetsz a hatásos búcsúra. :)

Köszönjük a szállítmányt Al! :peace:

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy érdekes videó, amiben Filoni a SW történetek alkotásáról beszél:

 

http://vimeo.com/54629896

 

35:37-nél mutatnak egy kezdetleges jelenetet, amiben Anakin és Obi-Wan a tábortűznél ülve beszélgetnek. A neve pedig "cw602_campfire_clip_mos", szóval ez egy jelenet a 6. évad 2. részéből, amit a bónusz tartalomban talán még látni is fogunk! :)

Nem tudom, hogy szándékosan-e vagy sem, de itt Anakinék már teljesen úgy néznek ki, mint az Ep. III-ban. Nincs rajtuk semmilyen páncél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy szándékosan-e vagy sem, de itt Anakinék már teljesen úgy néznek ki, mint az Ep. III-ban. Nincs rajtuk semmilyen páncél.

Ha jól rémlik, akkor a modellváltás után már általában a TCW-ben is úgy néztek ki, ahogy az Ep.3-ban. Tehát már ott se volt rajtuk páncél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól rémlik, akkor a modellváltás után már általában a TCW-ben is úgy néztek ki, ahogy az Ep.3-ban. Tehát már ott se volt rajtuk páncél.

 

Obi-Wanon még volt alkarvédő, Anakinnak meg az ép kezén is rajta maradt a kesztyű. Akkor úgy mondom, hogy már kesztyű meg alkarvédő sincs rajtuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes a lentebbi videó. Ezek szerint, terveztek egy második karakter modell váltást? :hmm: Jó ötlet, hogy ilyen téren is ügyelnek a folytonos fejlődésre, Ep3-hoz való egyre fokozódó közelségre. Kár, hogy valószínűleg sosem láthatjuk ezeket az animációkat kész formában, bár az extra tartalomhoz csatolva talán még van rá esély. Főleg Ahsoka új modelljére lettem volna kíváncsi. Nem gond, legrosszabb esetben, a Rebels-ben meglátjuk. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézegetem az ötödik évad részeit szinkronosan, és azt kell hogy mondjam, eddig ez sikerült a legjobban. Megelégedettséggel tapasztaltam, hogy a kisebb szereplők, mint Tarkin, Mas Amedda, vagy Barriss is megtartotta régi hangját, ami nagy előrelépés a korábbi évadok összevisszasága után. Eleinte kicsit húztam a számat Maul szinkron cseréje miatt, de most már belátom, jót tett a váltás, Galambos Péter baromi jól hozza a Sam Witwer féle sejtelmes sith nagyúr karaktert. A másik piros pont Meebur Gasconnak jár, Harsányi Gábor hangja remekül passzol a kis tábornokhoz. Az Onderon szálból pedig Dendup király volt telitalálat, akinek sikerült egy gyakorlatilag az eredetivel azonos magyarhangot találni, de Schnell Ádám is nyerő volt Sanjay Rashként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes a lentebbi videó. Ezek szerint, terveztek egy második karakter modell váltást? :hmm: Jó ötlet, hogy ilyen téren is ügyelnek a folytonos fejlődésre, Ep3-hoz való egyre fokozódó közelségre.

Nem biztos, hisz ez csak animatics.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh, nooooo, nincs ma TCW? A Jedi tényleg olyan sokat tudott, hogy ennyire el kellett hallgattatni? :D Pedig a péntekemhez jobban ment volna a Wrong Jedi. :|

 

Na szép. Akkor ez most azt jelenti vajon, hogy hétfőre csúszott a zárórész, vagy csak kihagytak egyet?

Ez holnap kiderül. Hétfőtől megy még esténként a 20:15 de keddtől már reggel is lesz 10:35-kor valami.

Csak legyen meg a betevőnk.

Úgy tűnik nagyon úgy kell kihúzni belőlük végre! :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kedd délelőtti dupla rész eddig is volt, a negyedik évadot adták. Tegnap épp a Massacre+Bounty páros ment. :)

 

Az viszont igaz, hogy a levelekre mostanában elfelejtenek válaszolgatni, most már lassan egy hónapja ülnek rajta :(

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "bónusz tartalom" kapcsán Matt Michnovetz megosztott néhány infómorzsát a Twitteren, a fanok kérdéseire válaszolva:

 

- A 66-os paranccsal foglalkozó szál és a Yoda/Sifo-Dyas sztori 4-4 részből fognak állni.

- A fejvadászos szál Boba Fettel, Cad Bane-nel és Aurra Singgel, szintén 4 részt fog tartalmazni.

- Bossk, Hondo, Dengar és Sugi közül is láthatunk viszont karaktereket az előbb említett szálban.

- Ha el tudnak készülni a befejezetlen epizódokkal, akkor már ősszel megkaphatjuk a "6. évadot".

 

Ha a 3 részes Clovis-szálat is számoljuk, akkor összesen legalább 15 új TCW rész vár ránk garantáltan (bár nem akarom elkiabálni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valóban nagyon jó hír. Jó látni, hogy azért egyre több pozitív kicsengésű hír is napvilágot lát a Disney terveivel kapcsolatban.

 

Azt viszont továbbra sem értem, hogy miért kellett kivívni maguk ellen a sorsot és népharagot ezzel az undorító kaszával, amikor igazából egy átverés volt az egész és kb. jön az a 6. évad. Vagy eredetileg nem így tervezték, csak a nagy lázongás bírta őket jobb belátásra és több extra kiadására?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.