Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem nagyon nem tetszik az az ötlet, hogy a filmekkel párhuzamosan egy rajzfilmben is történjenek események, amik ráadásul EU tárgyát képezik...

Miért nem? A háború egészen addig tartott, míg Vader ki nem adta a parancsot a droidok leállítására (ami mondjuk pont kimaradt a filmből, de csak megtette, mert akkor a háború még a Lázadás idején is tart :D ). Legalább addig a TCW is tarthat.

Természetesen a filmbeli eseményeket messze kerüljék el, de érdekes lenne látni Maygeeto, Felucia, Cato Neimoidia és Saleucami támadását, miközben már tudjuk, mi lesz Securával, Ki-Adi-Mundival, Plo Koonnal és Stass Allie-val.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az is érdekelne, hogy hányan is álltak le a droidokkal. No meg mi az, hogy csak úgy elfogadják Vader utasítását, amikor az éppen a túloldalról parancsolgat. :S

Na ez is, bár szvsz Vader utasítását azért fogadták el, mert Sidious már szétkürtölte, hogy ő az új tanítvány, plusz lehet, hogy megadott egy hitelesítő kódot, és az is segíthetett, hogy a szeparatisták sávján kommunikált a Tanács bázisáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez is, bár szvsz Vader utasítását azért fogadták el, mert Sidious már szétkürtölte, hogy ő az új tanítvány, plusz lehet, hogy megadott egy hitelesítő kódot, és az is segíthetett, hogy a szeparatisták sávján kommunikált a Tanács bázisáról.

Ez mind szép és jó és első hallásra ez tűnik logikusnak, node nem holt gyökerek voltak ám a szeparatisták közt sem. :D Pl nem furcsálták, hogy hiába került uralomra Sidious, nekik attól nem lett jobb, sőt, hajtóvadászat kezdődött ellenük, mivel ugye nem emberi fajok voltak többségében. Peremvidékre meg nem hinném, hogy egyenként mentek a Birodalmiak lecsekkolni a "POWER" gomb OFF állását. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De úgy legyen vége, mert az EPIII tömény dráma. :D

És a galaxisban mindenhol máshol megállt az élet, köztársaságiak és szeparatisták a klónokkal karöltve a HoloNeten nézték, mi történik a Coruscanton, a Kashyyykon és a Mustafaron... :D

Az Ep3 tömény dráma, ez rendben van, ne bolygassuk az eseményeit. De attól még a galaxis egyéb részein is történtek események, amit be lehet mutatni. Akár humorosan is, de el tudok képzelni egy kicsit drámaibb kivitelű részt, amely Ahsoka szempontjából mutatja be az Order 66-ot valahol a galaxis másik végében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó részben arra vágynék, hogy Ashoka valahogy szakadjon el Anakintól, a két Jedit hívják vissza Coruscantra, majd Ashoka és mondjuk Rex szempontjából mutassák be a 66-os parancsot, a film utolsó jeleneteinek egyike pedig az legyen, hogy mutassák a droidok leállását.Ez a rész lehetne egy órás is, tele darkos feelinggel.

Magyarán ha valaki ezt nézi akkor rögtön minden átmenet nélkül jöhetne az EP 3.Mivel a sorozat a klónháborúkról szól ezért a droidok leállása utáni eseményket nem kell bemutatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó részben arra vágynék, hogy Ashoka valahogy szakadjon el Anakintól, a két Jedit hívják vissza Coruscantra, majd Ashoka és mondjuk Rex szempontjából mutassák be a 66-os parancsot, a film utolsó jeleneteinek egyike pedig az legyen, hogy mutassák a droidok leállását.Ez a rész lehetne egy órás is, tele darkos feelinggel.

Magyarán ha valaki ezt nézi akkor rögtön minden átmenet nélkül jöhetne az EP 3

Ez nem gyengén lőné le az EPIII egyik legnagyobb poénját, a 66 -os parancsot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem gyengén lőné le az EPIII egyik legnagyobb poénját, a 66 -os parancsot.

Nylván, mint az ep3 az "én vagyok az apádat", viszont szerintem a sorozatot a filmek után érdemes megnézni, már csak a korosztály és műfajbeli különbségek miatt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nylván, mint az ep3 az "én vagyok az apádat", viszont szerintem a sorozatot a filmek után érdemes megnézni, már csak a korosztály és műfajbeli különbségek miatt is.

Na azért ne már egy rajzfilmben lövöldözzünk le ilyen szintű poénokat! Az EPV -ös hasonlat itt sántít. Hála égnek erre semmi esély. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit "lőne le"? Hogy valaki 123456 sorrendben nézi először a filmeket és nem lepődik meg az "Én vagyok az apád" -nál, akkor megértem hogy poénlevövés történt. De hogy valaki megnézné az 1 -et és a 2, aztán a sorozatot, és csak utána a 3- t? Az megérdemli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen sok új jelenet a making ofban!!!

torrent oldalakon már fent van, 159 mega

Megnéztem, nagyon pöpec. :D

És számomra mintha a karakterek mimikáján picit finomítottak volna. :roll: De lehet, hogy most már megszoktam őket. :evil:

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis széria lesz ez. Grievous régi/új hajója nagyon cool, coolabb, mint az Ivisible Hand (meg ahogy elnéztem, nagyobb is).

De úgy néz ki, hogy a Twilightot végül csak nem hordták el a jawák a tatooine-i zuhanólandolás után :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.