Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az SGU konkrét számaival hasonlítottam össze a TCW-t? Már megint benéztél valamit öreg.
Hát amikor azt jegyzed meg, hogy "sokkal jobb a nézettsége mint az SGU-nak" mi másra gondoljon az ember? :) Te valami elvont számadatokra hivatkoztál akkor? Tudtommal csak egyféle nézettségi adat az irányadó. Persze szőrszálat lehet hasogatni különböző statisztikai viszonyszámokkal, de ilyenről itt senki se beszélt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amikor azt jegyzed meg, hogy "sokkal jobb a nézettsége mint az SGU-nak" mi másra gondoljon az ember? :) Te valami elvont számadatokra hivatkoztál akkor? Tudtommal csak egyféle nézettségi adat az irányadó. Persze szőrszálat lehet hasogatni különböző statisztikai viszonyszámokkal, de ilyenről itt senki se beszélt. :)
Kevesebben nézik az SGU-t mint a TCW -t. De ott volt a nagy vigyorjel a végén, szóval ha akartad volna érteni, értetted volna. Ehelyett kötözködsz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevesebben nézik az SGU-t mint a TCW -t. De ott volt a nagy vigyorjel a végén, szóval ha akartad volna érteni, értetted volna. Ehelyett kötözködsz.
Te nem érted de mindegy hagyjuk. Nabo-t alaptalanul szóltad le szerintem bár tény az már mehetett volna a sorozatok topicba is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te nem érted de mindegy hagyjuk. Nabo-t alaptalanul szóltad le szerintem bár tény az már mehetett volna a sorozatok topicba is.
Nem alaptalanul szóltam le, mert amit írtam azt csak és kizárólag a TCW nézettségére írtam, nem globálisan értve minden sorozatra.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak arra akartam rámutatni hogyha egy évadnyitó nagyon jól sikerül akkor nem csökken a nézettség hanem nő, de mivel ilyen még nem volt a TCW történetében ezért még ha akartam volna akkor sem tudtam volna TCW-s példát honzi (,és (isten bocsáss) gondoltam hogyha már SGU-val dobálózunk akkor már a Sparta-s példa is belefér) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú ez komoly? :o :o Bár gondoltam, hogy nálad tarolnak ezek a részek.

Komoly, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy még a második évad is klasszisokkal jobb azoknál a sorozatoknál, amiket trének tartok. Szóval csak a három évad rangsorolásán került kicsit (nagyon) alulra a 2. szezon.

A 3. évad az eddig tarolt. Egyedül a madni duo nem tetszett annyira, de még azt a kettőt is sokkal jobbnak tartom, mint a Dooku elrablásos részeket az első évadból, amik nagyjából a széria mélypontjai nálam (bár Hondo miatt talán a Downfall of a Droidot maga után tudja utasítani :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komoly, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy még a második évad is klasszisokkal jobb azoknál a sorozatoknál, amiket trének tartok. Szóval csak a három évad rangsorolásán került kicsit (nagyon) alulra a 2. szezon.

A 3. évad az eddig tarolt. Egyedül a madni duo nem tetszett annyira, de még azt a kettőt is sokkal jobbnak tartom, mint a Dooku elrablásos részeket az első évadból, amik nagyjából a széria mélypontjai nálam (bár Hondo miatt talán a Downfall of a Droidot maga után tudja utasítani :D).

Nálam a második évad magasan a legjobb. Aztán jön a harmadik évad. Egyelőre. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dettó nálam is 2,1,3 ehhez kétség sem férhet. A második évad akkorára tette a lécet, hogy a 3. évad egyelőre létráról sem éri fel a fenekét. :D

Technikai értelemben pedig egyértelműen a 3. évad a csúcs.

 

Azt azért hozzá kell tenni, hogy a 3. évadban vannak azok a részek, amik nálam több szempontból is az SW életérzést jelentik. Azonban a történetek nagyon homogének...nincs mit szépíteni, kevés az akció amit nagyon hiányolok. Persze majd ha az évad végig megy, akkor mondok ítéletet. De a 2. évad megkerülhetetlenül csudálatosra sikeredett.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem is az a bajom, hogy nincs sok akció, csak valahogy az előző évad politikai és egyéb mellékes esemény szálait ütősebbnek érzem. Egyébként az nem vitatható, hogy itt most jobban rágyúrnak a háttéresemények bemutatására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt írom amit olvastam, nem szűrök le semmit: :yeah:

"a Star Wars: The Clone Wars pedig már nem a Cartoon Network legnézettebb pénteki sorozata."

Ezt nézik többen...hmm.

A rajzolása full ugyanolyan, mint a Tartakovsky-féle Clone Wars-nak... Most mondhatnátok azt, hogy minden CN mese ilyen, holott ez nem igaz, ha jobban odafigyel az ember. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudjátok mit szeretnék látni végre a sorozatban? Egy olyan részt, ahol jobban megismerhetnénk a Szeparatista Tanácsot, és a politikájukat...

Spoiler:

...Bár a Heroes On Both Sidesban elméletileg megjelenik a már korábban említett Szeparatista Szenátus, de igazából nem rájuk vagyok kíváncsi.

Már az EPII.-ben is kaphattunk róluk egy nem túl hosszú jelenetet, amikor ültek a geonosisi konferenciateremben, és tanácskoznak erről-arról... De ez éppen csak annyira volt elég, hogy tudjuk, milyen szervezetek állnak a CIS mögött, és kik a vezetői... De szeretnék róluk többet megtudni... Nute Gunray-t ismerjük már, Wat Tambor és Kisebb Poggle is színre lépett már, de sokkal inkább katonai vezetőként, mint sem politikusként. Szívesen megnézném, hogyan keveri a lapokat Passel Argente a Vállalat Szövetségből... Ő például meg sem szólalt az EPII.-ben, és csak alig láthattuk. Meg hát a Vállalat Szövetség gyártja a tank droidokat... Aztán ott van még a Kereskedő Testület... Shu Mai irányítása alatt, ráadásul a Corruptionban említett Mooga is az ő kezében van. És ők gyártják a pók droidokat... Megjegyzem, hiányzik a sorozatból már egy olyan nagyobb pók droid, amit láthattunk az EPII.-ben. Meg persze ott van a Bankár Klán és a Hiper-Kommunikációs Kartell. Utóbbi építette a Skytop Stationt a Duel Of The Droidsban, nem véletlenül volt annyi aqualish a fedélzeten. Várom ezeket a dolgokat már nagyon, ha lesznek. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket én is megnézném. De mi is várható még? A 11 -ik részig ismerjük a történetet.

 

Spoiler:

Lesz még Opress és Ventress sztorija, az minimum négy részt fog felölelni szerintem. Az 15. Akkor várható egy Anakinos durvulás, amire viszont nem tudom mennyit szánnak. Legyen kettő rész, az 17 már. A maradék ötről viszont semmit nem tudunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.