Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pedig lesz még szó róla. Nekem ez így kevés volt. :)

 

Azt hiszem csak egy-két kérdés maradt nyitva:

Hogy Anakin víziója-e, vagy sem?

ill. hogy mindenki átélte-e vagy sem hármukból.

 

Szerintem rész nem lesz már rá áldozva, max egy beszélgetés Obi-wannal vagy Yodával, esetleg mindkettővel egyszerre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a képeket Sky! :yes: :yes: :yes: Még nagyjából 36 óra, amíg az első LQ verziók felkerülnek a netre. :rock: Nem tudom megbírom-e majd állni, hogy ne nézzem mielőtt felkerül a HD-s is :( Ti, hogy vagytok vele?

 

Teljesen felesleges. A Mortis trilógia úgy volt jó, ahogy volt. Nem kell vele többet foglalkozni. Az a rejtélyesség maradjon meg.

 

A rejtélyesség még megmaradhat attól, hogy egy kicsit mélyebben belemerülnek a témába, amire szerintem nagyon is szükség van.

 

Azt hiszem csak egy-két kérdés maradt nyitva:

Hogy Anakin víziója-e, vagy sem?

ill. hogy mindenki átélte-e vagy sem hármukból.

 

Szerintem rész nem lesz már rá áldozva, max egy beszélgetés Obi-wannal vagy Yodával, esetleg mindkettővel egyszerre.

 

Szerintem egyértelmű, hogy mindhárman átélték, ahogyan a hajót bámulták, meg összenéztek a Mortis szellemei végén, elég nyilvánvalóvá tette :peace:

 

Én azért nem neveznék még egy-két epizódot, amiben egy ilyen témát dolgoznak fel "áldozatnak" ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem egyértelmű, hogy mindhárman átélték, ahogyan a hajót bámulták, meg összenéztek a Mortis szellemei végén, elég nyilvánvalóvá tette :peace:

 

Én azért nem neveznék még egy-két epizódot, amiben egy ilyen témát dolgoznak fel "áldozatnak" ;)

 

Bár egyetértünk az "átélésben" ezt ne itt beszéljük meg. Sokan értetlenséget láttak az összenézésben, szóval minden szubjektív.

Erről ennyit részemről.

 

Várom a szombat reggelt (is). :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a képeket Sky! :yes: :yes: :yes: Még nagyjából 36 óra, amíg az első LQ verziók felkerülnek a netre. :rock: Nem tudom megbírom-e majd állni, hogy ne nézzem mielőtt felkerül a HD-s is :( Ti, hogy vagytok vele?

Szívesen! :)

 

Én valószínűleg megvárom a 720p minőséget, mivel csak felirattal van értelme néznem, ha 100%-ig meg akarom érteni, az pedig általában estére várható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja reggel kelés!

Szabad ide letöltési linket dobni majd ugye?

Vagy a rész topic-jába.

Már nem emlékszem.

Csak ide lehet, spoiler gomb mögött. Érdemes elolvasni a részek topik elején a szabályzatot. Frissítésként. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagy egyedül. ;)

Bár én folyamatosan szedem a 720p-s "BD" epizódokat, szerintem a hétvégén neki is ugrom az 1-2. résznek, hogy mégse maradjak ki minden jóból. :D

 

Én mindig simákat szoktam leszedni, nem foglal így annyi helyet mint a 720p-s :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig simákat szoktam leszedni, nem foglal így annyi helyet mint a 720p-s :D

Bocs, rosszul fogalmaztam, a 6 BD film letölthető, 720p-s verzióira gondoltam, amit már napok óta szedek. :D

 

Egyébként szerintem ha valamit, akkor a TCW-t érdemes a lehető legszebb minőségben nézni, rengeteget dob a hangulaton és az élvezhetőségen. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szezonnyitó normál torrent:

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.