Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tudod jól hogy mi ketten 95 %-ban egyetértettünk a Tcw-t és az sw-t illetően. Imádom a filmeket a tcw-t pedig a filmekkel egyenrangúnak tartom. De ez már sok, sajnos le kell írnom hogy Lucas rettenetes baromságot talált ki és ezt mindannyian tudjuk. Van aki leírja, van aki megmagyarázza magának hogy ez jó. De aki ezt jónak tarja az azt is annak fogja ha Palpatine-t klónozzák, ha Boba Fett táncosnő lesz a Kék Osztrigában a Sarlacc után. Maul meghalt az EP1 végén és ez tény akárki akármit mondd. Kettévágták. Werebazs előállhat itt valami nagyon erőltetett dologgal amit azért talált ki magának mert nem meri bevallani hogy kedvenc sorozatába egy nagy baromságot raktak bele. Próbálja magának megmagyarázni hogy a sz*r ehető de egyre büdösebb az egész. Tudjuk miért. Emberek. Csak legyünk öszinték önmagunkhoz. Ez megmagyarázhatatlan. Megkérdezném szívem szerint Lucastól hogy ezt miért kellett? Miért kellett lerombolni a sagát? Mi értelme így az Ep3-ban Anakin áttérésének? Hisz tudja hogy Maul legyőzte a halált. Minek ment Palpihoz?

Maul miért nem jelentkezett 10 évig Sidiousnál hogy ki az a Dooku?

Bocs Ody de rajtad vagyok a legjobban meglepődve hogy ezt elfogadod. Szíved joga, de nálam ez a 4 rész nem lesz soha a TCW része. És ez nem prequel vs classic. Amikor Lucas kijelenti hogy azért vágatja ketté hogy soha ne hozzák vissza ,akkor ő találja ki???? Hihetünk ezek után Lucasnak?

Ezen meglepődtem. Azt hittem te, Lucas egyik legelkötelezetteb híve leszel az első, aki ezt az egészet elfogadja.

Talán én is túldramatizáltam. Kivárom ezt a 4 részt, most, hogy belegondoltam talán még ki lehet magyarázni. Két elméletem máris van. Lásd lentebb.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie úgy látom elsiklottál afelett, hogy én sem rajongok az ötletért -egyáltalán nem! Én is ezerszer jobban örültem volna, ha Maul halott marad, és legfeljebb valami vízió formájában jelenik meg. De Lucas nem így döntött és én ezt elfogadom kánonnak, ahogy elfogadom Padmé és Anakin "szerelmét" is, annak ellenére, hogy a Klónok támadása szerelmi szálánál még az első Twilight filmét is jobbnak tartom (igen, jól olvastad!). Anakin és Padmé esetében jó volt az ötlet, de sz*r a megvalósítás. Itt az ötlet egy kissé erőltetett és ha a megvalósítás is sz*r lesz, akkor egyet fogok érteni azokkal, akik azt mondják, hogy kár volt érte. De csak is akkor. Ha jól oldják meg, akkor nem fog érdekelni mennyire erőltetett az alapkoncepció. Ne is haragudj, de pontosan úgy beszélsz, mint azok, akik kapásból baromságnak nevezték Ahsoka behozatalát, mert, hogy "a filmekből egyértelmű, hogy Anakinnak sosem volt padawanja", pedig ilyen k*rvára nem hangzott el sehol. Az ugyanúgy nem hangzott el sehol, hogy Maul belehalt a sérülésébe. Csak a film szereplői hitték, hogy meghalt, ezért aztán mi is elhittük.

 

Lehet, hogy neked erőltetettnek tűnik a magyarázatom, de én elfogadhatónak és logikusnak tartom, mert alaposan átgondoltam mindent a témával kapcsolatban, és mert veled ellentétben a nekem nem tetsző dolgokat is képes vagyok objektíven megvizsgálni.

 

Azt pedig kikérem magamnak, hogy azzal rágalmazz, hogy majd Palpatine klónozását is jó ötletnek fogom tartani. Ha hatszor nem mondtam el, csak ebben a topikban, hogy mennyire rühellem a Jedi/Sith klónozás ötletét, akkor egyszer sem. :P

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amire reagáltál annak a mintapéldáját produkálod. A mindent dicsérőből átmész mindet fikázóba. És akkor én elfogadom.....mikor fogadtam én el? Olvasd már el mit írtam korábban. De pont átestünk a ló túloldalára és ezt érzem. Egy percet nem láttunk a sztoriból, de már Lucas is el van ásva. Ezért mondom, hogy ennek itt vége. És, hogy majd ezt a Maul szálat nem vesszük figyelembe? :D Lehet persze, de akkor az egész kuka, mert innentől benne lesz ha tetszik ha nem, és szerintem át fogja hatni az egész TCW -t.

 

 

Hú de nagyon félreértetted. :D Tehát akinek nem tetszik ez a baromság az már fikázza az egész sw-t. Hát én nem. Korábban írtad hogy csak az ne legyen hogy Maul él. Ahogy kiderült hogy igaz, jött az hogy nem is olyan rossz meg bele lehet illeszteni a Sagába. Holott tudjuk hogy semmiképp sem, mert akármit(ismétlem akármit találnak ki az borzalom lesz, most ráteszem a kalapom). Kettévágott embert jól visszahozni lehetetlen. Legalábbis szerintem.

De hadd kérdezzek valamit? Te ezt miért fogadod el? Lucas bármit kitalál az ok? Neked kéne a legjobban ellenezni ezt. Tudod jól hogy én nem fikázok mindent csak ezt. Sajnos azt érzem hogy nálad az van hogy Lucas bármekkora ökörséget talál ki azt te elfogadod. Hát én nem fogok magamnak hazudozni.

Akkor mi lesz ha az élőszereplősbe visszahozza Windut? Tapsvihar?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú de nagyon félreértetted. :D Tehát akinek nem tetszik ez a baromság az már fikázza az egész sw-t. Hát én nem. Korábban írtad hogy csak az ne legyen hogy Maul él. Ahogy kiderült hogy igaz, jött az hogy nem is olyan rossz meg bele lehet illeszteni a Sagába. Holott tudjuk hogy semmiképp sem, mert akármit(ismétlem akármit találnak ki az borzalom lesz, most ráteszem a kalapom). Kettévágott embert jól visszahozni lehetetlen. Legalábbis szerintem.

De hadd kérdezzek valamit? Te ezt miért fogadod el? Lucas bármit kitalál az ok? Neked kéne a legjobban ellenezni ezt. Tudod jól hogy én nem fikázok mindent csak ezt. Sajnos azt érzem hogy nálad az van hogy Lucas bármekkora ökörséget talál ki azt te elfogadod. Hát én nem fogok magamnak hazudozni.

Akkor mi lesz ha az élőszereplősbe visszahozza Windut? Tapsvihar?

Mondd Te elolvastad amit írtam? Nem úgy néz ki. És ha már hülyeség....ennyi erővel a zombi geonosisiak nem azok? Vagy Zillo? Vagy az egész Mortis szál?

 

Egyébként veled könnyű vitázni mert akkora lyuk van az érveléseben mint a ház. :D Te írtad alább, hogy az egész Sagának vége. Most meg azzal jössz, hogy ki írt olyat, hogy le van rombolva az SW? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pedig ilyen k*rvára nem hangzott el sehol. Az ugyanúgy nem hangzott el sehol, hogy Maul belehalt a sérülésébe.

 

Szó szerint nem hangzott el, ez tény, de az egész saga mondani valója az, hogy a halálból csak a világos oldalon keresztül juthatsz vissza, ergo legyél jó. Erre meg kiderül, hogyha eléggé gyűlölsz valakit, akkor már maga a bosszúvágy életben tart. Kérdem én, milyen mondani való ez? Ha ez nem a SW alapelvének felrúgása, akkor nem tudom mi az.

 

Csak a film szereplői hitték, hogy meghalt, ezért aztán mi is elhittük.

Csak itt van egy kis ellentmondás: mivel Obi-Wna tudja, hogy hol lehet a tetem, valószínűleg a jedik keresték/kerestették. Nade ha megtalálták, akkor tuti meghalt, vagyis nem lehetne itt. Hameg nem találták meg, akkor most nem kellene ennyire meglepődniük, hogy visszatért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó szerint nem hangzott el, ez tény, de az egész saga mondani valója az, hogy a halálból csak a világos oldalon keresztül juthatsz vissza, ergo legyél jó. Erre meg kiderül, hogyha eléggé gyűlölsz valakit, akkor már maga a bosszúvágy életben tart. Kérdem én, milyen mondani való ez? Ha ez nem a SW alapelvének felrúgása, akkor nem tudom mi az.

De ez csak spekuláció! Ki mondta, hogy a bosszúvágy tartotta életben Mault? Senki. Lehet utálni az egész ötletet, de ne ilyen marha izzadságszagú belemagyarázásokkal kelljen már fikázni. Legalább várd meg a részt, hogy kapja a kezedbe valami indokot.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

akik kapásból baromságnak nevezték Ahsoka behozatalát, mert, hogy "a filmekből egyértelmű, hogy Anakinnak sosem volt padawanja", pedig ilyen k*rvára nem hangzott el sehol. Az ugyanúgy nem hangzott el sehol, hogy Maul belehalt a sérülésébe. Csak a film szereplői hitték, hogy meghalt, ezért aztán mi is elhittük.

 

Ezek szerint bármi belefér a történetbe, aminek a cáfolata a filmekben nem hangzik el? :) Ezen elv alapján aztán tényleg bármi baromságot bele lehet szőni a történetbe...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint bármi belefér a történetbe, aminek a cáfolata a filmekben nem hangzik el? :) Ezen elv alapján aztán tényleg bármi baromságot bele lehet szőni a történetbe...

Érdekes, hogy sok olyan tag is elkezdett itt "okoskodni" aki a TCW -hez eddig alig szólt hozzá. Hol voltatok amikor dicsérni kellett volna? De lehet, hogy a fika jobban esik? :) Már csak Llew hiányzik....

 

Csak pont a trailerben hangzott el Maul saját szájából :roll:

Ja majd biztos szó szerint kell érteni. B*aszhatja a gyűlöletét ha akkor abból az aknából, kómásan, nincs aki kimentse.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy sok olyan tag is elkezdett itt "okoskodni" aki a TCW -hez eddig alig szólt hozzá. Hol voltatok amikor dicsérni kellett volna? De lehet, hogy a fika jobban esik? :) Már csak Llew hiányzik....

 

Ha ez egy EU sorozat lenne, igazad lenne, de nem az, elvileg alakítja az SW világát folyamatosan, ez a hivatalos álláspont, nem? Lesz*rnám magasról az egész sorozatot, ha ezzel nem rondítanának bele a filmbe.

Azért ki lehet fejezni, ha nem tetszik az, amerre viszik az magát SW-t? Vagy valami külön belépő kell ebbe a topicba? Mondjuk az, hogy egy véleményen legyünk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó szerint nem hangzott el, ez tény, de az egész saga mondani valója az, hogy a halálból csak a világos oldalon keresztül juthatsz vissza, ergo legyél jó. Erre meg kiderül, hogyha eléggé gyűlölsz valakit, akkor már maga a bosszúvágy életben tart. Kérdem én, milyen mondani való ez? Ha ez nem a SW alapelvének felrúgása, akkor nem tudom mi az.

Na de milyen ára van annak a túlélésnek, amit a Sötét Oldal biztosít? Maul egyértelműen beleőrült a szenvedésbe, a gyűlölködésbe. Egyáltalán, ki akarna ilyen kripliként élni? Mégis miféle agyament tartana egy ilyen életet jobbnak a halálnál?

 

Csak itt van egy kis ellentmondás: mivel Obi-Wna tudja, hogy hol lehet a tetem, valószínűleg a jedik keresték/kerestették. Nade ha megtalálták, akkor tuti meghalt, vagyis nem lehetne itt. Hameg nem találták meg, akkor most nem kellene ennyire meglepődniük, hogy visszatért.

Mégis minek kerestették volna, ha egyszer azt hitték, hogy meghalt? Vagy tegyük fel, hogy tényleg egy olvasztókamra volt az akna alján, és azt hitték, hogy belezuhant, miközben mit tudom én, beszippantotta egy vákuumos szellőztető járat. És mielőtt a fejemhez vágnád, hogy erőltetett, Luke is így úszta meg, amikor leugrott Felhővárosban abba a kürtőbe!

 

 

Köszi a videót Ody :D

Furcsa, hogy máris kijött, dehát ajándék lónak... :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A húgomat hoznám példának. Imádja a 6 SW filmet, majdnem annyira, mint én... ám ő magasról sz*rik a TCW-re, néha próbálok mesélni neki róla, de lepereg minden, amit mondok, olyan szinten nem érdekli, hogy ihaj. Neki tényleg csak a 6 film létezik. Arra is nagy ívben tesz, hogy a TCW-ben Maul visszatér. Nem foglalkozik vele, neki csak a 6 film létezik, ami SW és semmi más.

 

Nos yodinhoo.. ilyen is van. Persze ez nem egy recept, hogy akkor mindenkinek ilyennek kell lennie. De abban azért igazat kell adnom Odynak, hogy az, aki eddig nem nézte most jön és "fikázik". (Nem a személyed ellen beszélek, tisztellek, becsüllek, de azért ez egy picit tényleg fura.) Mert ha magamból indulok ki, ha valamit nem nézek, akkor nem is fikázom, mert nem érdekel. Nem fikázom pl a Spartacus sorozatot, mert elmondani sem tudom hogy mennyire nem érdekel, így nem foglalkozom vele.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja majd biztos szó szerint kell érteni. B*aszhatja a gyűlöletét ha akkor abból az aknából, kómásan, nincs aki kimentse.

Most nem arról beszélünk, hogy ki húzta ki az aknából. Az majd a részből (talán) kiderül.

És jóhogy nem szó szerint kell venni, a bosszúvágyban nincs kalória, de ha a gyűlölet ekkora erőt ad, nem annak kellene a mondanivalónak lennie, hogy legyél rossz és bármit túlélhetsz?

 

Én azt állítom hogy ez a húzás nem csak logikátlan, és fantáziátlan, hanem még a SW alapelvével is szembe megy. Ennek ellenére nem nyomok cancelt, sőt, kifejezetten várom a részt.

 

A trailer amúgy faxa, remélem Boba végre rendesen ellátja valakinek a baját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A húgomat hoznám példának. Imádja a 6 SW filmet, majdnem annyira, mint én... ám ő magasról sz*rik a TCW-re, néha próbálok mesélni neki róla, de lepereg minden, amit mondok, olyan szinten nem érdekli, hogy ihaj. Neki tényleg csak a 6 film létezik. Arra is nagy ívben tesz, hogy a TCW-ben Maul visszatér. Nem foglalkozik vele, neki csak a 6 film létezik, ami SW és semmi más.

 

Nos yodinhoo.. ilyen is van. Persze ez nem egy recept, hogy akkor mindenkinek ilyennek kell lennie. De abban azért igazat kell adnom Odynak, hogy az, aki eddig nem nézte most jön és "fikázik". (Nem a személyed ellen beszélek, de azért ez egy picit tényleg fura.) Mert ha magamból indulok ki, ha valamit nem nézek, akkor nem is fikázom, mert nem érdekel. Nem fikázom pl a Spartacus sorozatot, mert elmondani sem tudom hogy mennyire nem érdekel, így nem foglalkozom vele.

 

Hát, Riddick, végül is igazad van. Csak aggódom amiatt, amerre a mellékelt ábra szerint halad az SW. Az a baj, hogy nektek a negatív vélemény azonnal fikázásnak számít, de vettem, akkor ennyi, részemről nincs több ebben az egészben, kiszállok a vitából. (Amíg meg bele nem kozmetikázzák a filmek legújabb kiadásába valamelyik agyament hülyeséget. Akkor majd meglátja a világ, mi a fikázás. :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, Riddick, végül is igazad van. Csak aggódom amiatt, amerre a mellékelt ábra szerint halad az SW. Az a baj, hogy nektek a negatív vélemény azonnal fikázásnak számít, de vettem, akkor ennyi, részemről nincs több ebben az egészben, kiszállok a vitából. (Amíg meg bele nem kozmetikázzák a filmek legújabb kiadásába valamelyik agyament hülyeséget. Akkor majd meglátja a világ, mi a fikázás. :D)

Ez megint sarkítás. Ki a jó isten mondta, hogy nem lehet negatív vélemény? Az a baj, hogy csak az van, és a rugózás rajta!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért annak, amit korábban írtál sajnos reális veszélye van. Tényleg már csak az hiányzik, hogy pont az telepedjen rá erre a remek fórumra, aminek kivédése miatt anno létrejött. :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de milyen ára van annak a túlélésnek, amit a Sötét Oldal biztosít? Maul egyértelműen beleőrült a szenvedésbe, a gyűlölködésbe. Egyáltalán, ki akarna ilyen kripliként élni? Mégis miféle agyament tartana egy ilyen életet jobbnak a halálnál?

 

És milyen ára van a szellem létnek? Megmondom: Nyalogathatod a lekváros üveg külsejét. Az hogy az események szemléletére vagy kényszerítve véleményem szerint ezerszer rosszabb mint amin Maul ment át.

 

Mégis minek kerestették volna, ha egyszer azt hitték, hogy meghalt?

 

Mondjuk nem lett volna rossz, nyomozási alapnak, hogy kiderítsék mégis mit keresett itt egy kb. ezer éve kipusztított rend egyik képviselője, és hogy hol lehet a társa.

 

Vagy tegyük fel, hogy tényleg egy olvasztókamra volt az akna alján, és azt hitték, hogy belezuhant, miközben mit tudom én, beszippantotta egy vákuumos szellőztető járat. És mielőtt a fejemhez vágnád, hogy erőltetett, Luke is így úszta meg, amikor leugrott Felhővárosban abba a kürtőbe!

Nem tudom hogy ezen most sírjak vagy nevessek. Tudom hogy kell képzeleterő, meg minden, de azért...

 

A húgomat hoznám példának. Imádja a 6 SW filmet, majdnem annyira, mint én... ám ő magasról sz*rik a TCW-re, néha próbálok mesélni neki róla, de lepereg minden, amit mondok, olyan szinten nem érdekli, hogy ihaj. Neki tényleg csak a 6 film létezik. Arra is nagy ívben tesz, hogy a TCW-ben Maul visszatér. Nem foglalkozik vele, neki csak a 6 film létezik, ami SW és semmi más.

Erre pont jó példa a Könyvek topikban lefojtatott eszmecsere. Más dolog hátradőlni és élvezni, és más mondanivalót keresni. Bevallom 4 éve én se akadtam volna fönt ezen a dolgon, de azóta megtanultam keresni a mögöttes jelentéseket.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nem lett volna rossz, nyomozási alapnak, hogy kiderítsék mégis mit keresett itt egy kb. ezer éve kipusztított rend egyik képviselője, és hogy hol lehet a társa.

Aha...egy hullától aztán sok mindent megtudtak volna. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha...egy hullától aztán sok mindent megtudtak volna. :lol:

Mondjuk megtudhatnák ki volt valójában, mikor és hol tűnt el a "világ szeme elől". Ebből ugye ki lehet következtetni körülbelül mikor (és talán hogy hol) került kapcsolatba a sötét oldallal.

Az arcáról készült képről akár vissza is lehetne követni mely helyeken tett látogatást (mondjuk galaxis szerte körözési plakátokat raknak ki, hogy aki látta ezt a zabrakor jelentse a hatóságoknál jutalom fejében).

A felszerelésében is lehetnek egyedi dolgok, amik jellemzőek egy bolygóra/rendszerre.

DNS (vagy amilyn örökítőanyaga van a zabrakoknak) alapján visszakövethető a származása. Ott ki lehet kérdezni a hozzá egykoron közelállókat, nem-e észleltek-e valami gyanúsat.

 

Hirtelen ennyi, de szerintem ezekért már megérné ránézni a tetemre. (Plusz a jedik nem azok a fajták akik csak úgy hagynak testeket elrohadni. Én mindig azt képzeltem hogy off-screen eltemették)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lesz itt az epizód megtekintése után, te jó ég...

 

A 20-as részből való részlet mellesleg érdekes...

 

Ezek szerint Boba és Bossk is kijutottak a Bane által kreált lázadás során. De Dengar feltűnése is üde színfolt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki a jó isten mondta, hogy nem lehet negatív vélemény? Az a baj, hogy csak az van, és a rugózás rajta!

 

Nem mondtad, de ha bárkinek nem tetszik Maul visszatérte(pl én), és az ember aki imádja az sw-t meg a tcw-t(pl én) halálos ellenség lesz. Innentől kezdve nyilvánvaló hogyha Lucas bármit kitalál azt kritika nélkül el kell fogadni. Hát én nem fogom és ha ezért kivágsz a fórumról akkor tedd mert így semmi kedvem fórumozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondd Te elolvastad amit írtam? Nem úgy néz ki. És ha már hülyeség....ennyi erővel a zombi geonosisiak nem azok? Vagy Zillo? Vagy az egész Mortis szál?

 

Egyébként veled könnyű vitázni mert akkora lyuk van az érveléseben mint a ház. :D Te írtad alább, hogy az egész Sagának vége. Most meg azzal jössz, hogy ki írt olyat, hogy le van rombolva az SW? :D

 

 

Elolvastam. És szörnyülködöm. Miért rettegtél anno ettől és most miért fogadod el? Erre válaszolj. Magyarázd már meg az EP3-at annak fényében hogy Maul él? Kiváncsian várom. Miért nem lépett elő 10 évig? Ne kerüld el a kérdést. és csak ez 1 kérdés. Sajna ezt is le kell írnom. Miért is vagy te EU-ellenes mikor a legnagyobb veretes baromságot képes vagy befogadni? Azt meg nem hogy Plaquis élt az Ep1 idejében? Te is ellentmondasz magadnak rendesen.

Természetesen nem kötekedésnek szántam, főleg veled szemben nem de úgy gondolom hogy egy ember aki tart egy elvet sok éve az tartsa is be. Amiket felsoroltál(pl Mortis-trilógia) az simán beilleszthető. Azt mondod várjunk meg a részt utána írjunk róla. Mondj már egyetlen egy épkézláb elméletet Maul túlélésére ami beilleszthető a Sagába. Csak egyet. Werebazs marhaságai nem érdekelnek(bocsi Werebazs de csak sírva tudtam röhögni az elméleteiden).

Lehet hogy most magam alatt vágom a fát mert ki leszek b*szva. Vállalom. Nem fogok saját magamnak erőltetett hülyeségeket bemagyarázni csak azért mert sw van ráírva. Hogy miért írtam azt hogy a 4 rész nem része nálam a tcw-nek? Elárulom. Hát azért mert nagyon remélem ha vissza is hozták ebben a 4 részben Mault örökké kinyírják és soha többé nem jön elő.

 

Ja és ennyit erről hogy én nyalom Ody seggét. :D Mert megkaptam már ezt.

 

Amit még írnék. Ha olyan szituban kerül elő Maul ami nekem is elfogadható és most nem gondolok rá, akkor becsületszavamra mondom hogy mindenkit megkövetek aki hitt a jó részben. A tisztesség így kívánja.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.