Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem is tetszett, szó sincs róla, de csak annyi, hogy Ventress immár Anakinos és Obi-wanos magasságokban tetszeleg a kezdeti sablongonosz karakterhez képest.

Szóval egy kicsit csalódott vagyok amiatt, hogy semmi köze nem lett a résznek a két záró darabhoz, abszolúte Ventress útkeresése, de egy nagyon mozgalamas és jó rész, csak nem erre számítottam.

De ha az alkotóknak ennyire fontos volt, hát nem esett nehezemre "elfogyasztani". ;)

És mint írtam, tartok a záródupla kapkodós mivoltától, illetve esetleges kidolgozatlanságától, mert azthiszem ez utóbbit mindenki igényelné itt, hogy kidolgozott legyen.

 

Ja, és a 421 epguide kép:

epguide421.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon király az új rész!

Az alábbi dolog elég spoileres lehet, úgyhogy tényleg csak az olvassa el, aki nagyon kíváncsi az évad utolsó részére.

A rész vége, a Darth Maul trailer, az évad utolsó részének leírása alapján

 

Ventress Obi-Wan oldalán fog harcolni a Maul fivérek ellen.

Ennek én azért örülök, mert már a film óta reméltem/sejtettem, hogy Obi-Wan maga mellé állítja majd Asajj-t.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett, szó sincs róla, de csak annyi, hogy Ventress immár Anakinos és Obi-wanos magasságokban tetszeleg a kezdeti sablongonosz karakterhez képest.

Szóval egy kicsit csalódott vagyok amiatt, hogy semmi köze nem lett a résznek a két záró darabhoz, abszolúte Ventress útkeresése, de egy nagyon mozgalamas és jó rész, csak nem erre számítottam.

De ha az alkotóknak ennyire fontos volt, hát nem esett nehezemre "elfogyasztani". ;)

És mint írtam, tartok a záródupla kapkodós mivoltától, illetve esetleges kidolgozatlanságától, mert azthiszem ez utóbbit mindenki igényelné itt, hogy kidolgozott legyen.

Lehet, hogy ez csak a szál kezdete és folytatódni fog az ötödik évadban. Köszi a képet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon király az új rész!

Az alábbi dolog elég spoileres lehet, úgyhogy tényleg csak az olvassa el, aki nagyon kíváncsi az évad utolsó részére.

A rész vége, a Darth Maul trailer, az évad utolsó részének leírása alapján

 

Ventress Obi-Wan oldalán fog harcolni a Maul fivérek ellen.

Ennek én azért örülök, mert már a film óta reméltem/sejtettem, hogy Obi-Wan maga mellé állítja majd Asajj-t.

 

 

Ne b*ssz :D Akkor még jobban várom az évadzárót :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon király az új rész!

Az alábbi dolog elég spoileres lehet, úgyhogy tényleg csak az olvassa el, aki nagyon kíváncsi az évad utolsó részére.

A rész vége, a Darth Maul trailer, az évad utolsó részének leírása alapján

 

Ventress Obi-Wan oldalán fog harcolni a Maul fivérek ellen.

Ennek én azért örülök, mert már a film óta reméltem/sejtettem, hogy Obi-Wan maga mellé állítja majd Asajj-t.

 

 

 

Az is lehet, hogy Ventresst Savage öli meg. Jó kis bosszú lenne.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:

 

Szerintem tökéletes zárása lenne Ventress karakterének, ha Savage által halna meg, Obi karjaiban. Ez még kellő motivációt is adhatna Kenobi mesternek, a Maul fivérek ellen :D .

 

 

Ez úgy láttam még nem volt (4X21 Brothers preview):

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:

 

Szerintem tökéletes zárása lenne Ventress karakterének, ha Savage által halna meg, Obi karjaiban. Ez még kellő motivációt is adhatna Kenobi mesternek, a Maul fivérek ellen :D .

 

Köszi az előzetest! Egyébként a felvetésemről már tudnánk, hisz megírták volna azok akik már látták. Ez elég nagy horderejű esemény lenne.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a jövőhéten.

 

Viszont remélem ennyire nem fognak soha átesni a ló túloldalára. Windu már erősen az lenne...

 

...persze Maulból kiindulva szinte bárkit fel lehetne támasztani, de mégis... legyen egy határ. Így is szinte biztos vagyok benne, hogy Mault rengeteg ember gyomra képtelen lesz bevenni, bármilyen jó is lesz a tálalás.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a jövőhéten.

 

Viszont remélem ennyire nem fognak soha átesni a ló túloldalára. Windu már erősen az lenne...

 

...persze Maulból kiindulva szinte bárkit fel lehetne támasztani, de mégis... legyen egy határ. Így is szinte biztos vagyok benne, hogy Mault rengeteg ember gyomra képtelen lesz bevenni, bármilyen jó is lesz a tálalás.

 

 

Maul

 

 

Maulra rengeteg ember kíváncsi. Olvastam olyan hozzászólást, amiben arról beszél a szerző, hogy még egy TCW részt sem látott, de ezt megnézi mert Maul cool.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a jövőhéten.

 

Viszont remélem ennyire nem fognak soha átesni a ló túloldalára. Windu már erősen az lenne...

 

...persze Maulból kiindulva szinte bárkit fel lehetne támasztani, de mégis... legyen egy határ. Így is szinte biztos vagyok benne, hogy Mault rengeteg ember gyomra képtelen lesz bevenni, bármilyen jó is lesz a tálalás.

 

Pedig Windu még akár meg is úszhatta. Lásd Luke zuhanását az EP5-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.