Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én Grúber Hugót sajnálom. Jó lenne, ha ő lenne Palpatine újra. De ha már őt nem tudják megszerezni, lehetne Reviczky Gábor is.

Gondolom elég öreg már, azért nem foglalkoztatják. Annak idején Zsigmond Tamara lemondta a szinkront szülési szabadságra hivatkozva és azóta sem tért vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:clap: Szuper!! :)

Elnézve a többi kábelsorozatot, tényleg az. :D Kétszer annyian nézték mint a Spartacust. :P

 

Egy jó Sam Witwer -el, Maul hangjával. Az ürge az utóbnbi időben óriási ismertségre tett szert, még TV show -ban is volt. :D Ő biztos profitál ebből az ötletből.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézve a többi kábelsorozatot, tényleg az. :D Kétszer annyian nézték mint a Spartacust. :P

 

Egy jó Sam Witwer -el, Maul hangjával. Az ürge az utóbnbi időben óriási ismertségre tett szert, még TV show -ban is volt. :D Ő biztos profitál ebből az ötletből.

Igen, ez volt már. :) Hatalmas ez a fazon és imádja a Star Warst, ezért is végzi olyan odaadással és tökéletesen a munkáját. :) A mai napig felejthetetlen amit a Fiúként művelt. Minden szavát idézni lehetne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes ez a Witwer interjú! Azt mondja, hogy leginkább az Apokalipszis Most -hoz tudná hasonlítani azt ami jön. Elérkeztek arra a pontra, ahol már a felnőtt tartalom határozza meg a sorozatot, olyan ami a filmekben volt. Ennyire durvulni akarnak? El se tudom képzelni mit fognak ebből kihozni, de hogy nagy hatása lesz mindenkire aki nézi a sorozatot az biztos.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez volt már. :) Hatalmas ez a fazon és imádja a Star Warst, ezért is végzi olyan odaadással és tökéletesen a munkáját. :) A mai napig felejthetetlen amit a Fiúként művelt. Minden szavát idézni lehetne. :D

 

BSG nézés közben sem tudtam elvonatkoztatni pl. Starkiller mivoltától se :D De amit hallottam, az alapján Maul-hoz is illeni fog a hangja. Amúgy Palpatine-t is nagyon jól hozza, szerintem értelmes döntés lenne vele szinkronizáltatni Palpit is, ha már az eredeti TCW-s hangja eltávozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem találtam Brothers 2. ep preview-t. Más sem?

Ilyentájt szokott jönni nem?

Már így is annyi mindent kaptunk belőle, interjút a szinkronhanggal, egy finálé előzetest és két promót, szerintem már igazán nem kéne egy harmadik. :)

 

Gondolom promónak számít, ahogy Darth Maul teli torokból üvölt a Lotho Minoron.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már így is annyi mindent kaptunk belőle, interjút a szinkronhanggal, egy finálé előzetest és két promót, szerintem már igazán nem kéne egy harmadik. :)

 

Gondolom promónak számít, ahogy Darth Maul teli torokból üvölt a Lotho Minoron.

 

 

Na jó, de a két rész közti "heti menethez" hozzátartozott eddig egy csütörtök-i preview is.

Persze, most már mindjárt szombat, de nagyon tűkön ülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem előzetes, de az alábbi Sam Witwer interjúban van egy kis részlet a részből. Hihetetlen mennyire promozzák az USA -ban ezt! Kíváncsi leszek a nézettségére.

 

http://today.msnbc.msn.com/id/29054368/vp/46668209/#46668209

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FIGYELEM!

 

Érdeklődtem a szinkronos 4. évadról és ezt a választ kaptam a magyar cn képviselőjétől:

 

"Kedves ......!

 

Az új évad bemutatója április 9-én 18.35 órakor lesz a Cartoon Networkön.

 

Köszönjük az érdeklődést, jó tévézést kívánunk!

 

A Cartoon Network csapata"

 

Remélem ez nem csak nekem új infó. :D

Nagyon jó hogy jön szinkronosan így végre én is elkezdhetem nézni a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Grúber Hugót sajnálom. Jó lenne, ha ő lenne Palpatine újra. De ha már őt nem tudják megszerezni, lehetne Reviczky Gábor is.

Őt én is sajnálom bár az ep1 egyik előzetesében ő mondta azt a bizonyos "öljék meg őket" parancsot.

Szerintem is Reviczkit kellene felkérni Palpatine hangjára. (Sőt annak idején az ep1 egyben is őt kellett volna.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őt én is sajnálom bár az ep1 egyik előzetesében ő mondta azt a bizonyos "öljék meg őket" parancsot.

Szerintem is Reviczkit kellene felkérni Palpatine hangjára. (Sőt annak idején az ep1 egyben is őt kellett volna.)

Ezt nem is tudtam, jó lenne látni azt az előzetest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izgultok már az epizód miatt? :) Reggel azonnal megnézitek vagy vártok a feliratra? Mindenhol nagyon izgatottak a rajongók, bár inkább a pesszimizmus az úr. :)

Én mindig felirat nélkül nézem... Először. :D Engem már meggyőztek, úgyhogy csalódni biztosan nem fogok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izgultok már az epizód miatt? :) Reggel azonnal megnézitek vagy vártok a feliratra? Mindenhol nagyon izgatottak a rajongók, bár inkább a pesszimizmus az úr. :)

 

Izgulok-e? Hát az nem kifejezés,persze :P Aki minden egyes TCW részhez megvárja a feliratot,azt nem is tudom mihez hasonlítani :D Ki tud várni? :P Szerintem rendben lesz ez a szál,nagyon várós :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.