Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy kép a Revenge -ből.

 

 

tcws4ep22pic4.jpg

 

 

Maul teljesen olyan ezekkel a lábakkal, mint a sátán. Az EPI idején is azt emlegették, hogy rá asszociál, de akkor nekem ez nem igazán jött át. De ezen a képen nagyon is! A lángok mögötte és az egész lény... Nagyon jó. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elvárásokat szerintem még mindig tegyük félre, mindig az elvárások rontják el az élményt. >.<

 

 

Az előzetesek alapján Darth Maul tényleg azt a hatást kelti, mint Obi-Wan egyik démonja a múltból, akit próbál elfelejteni, de most, hogy újra itt van, feltépődnek a régi sebek és talán Obi-Wan nem tudja megfelelőképp kezelni ezt.

 

 

Érdekes, ezt az utolsó epizódban Mault valamilyen oknál fogva Pong Krellhez hasonlítják. Ha a Revenge képes lesz azt a hatást kelteni, amit a Carnage Of Krell, akkor nagyon jó lesz. Talán ezért nem vetítették egyben a két részt, mert tudták, hogy esetleg a Brothers lehúzná és előbb amúgy is rá kéne pihenni agyilag, különben nem ütne akkorát. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó lenne ezt magyarul olvasni! Nincs egy vállalkozó szellem?

Szokás szerint, csak a lényeget fordítottam, hibák visszajelzése jöhet nyugodtan...

 

 

"Mindenki, aki a The Clone Wars - 4. évadjának utolsó előtti epizódjánál panaszkodott, őszintén hiszem, hogy az évadzáróban jobb belátásra fog térni.

 

Mivel nem vagyok felhatalmazva, hogy spoilerezzek, csak általánosságban beszélek az epizódról.

 

A már kiadott 2 klip alapján nem hiszem, hogy spoiler lenne azt állítani, hogy Darth Maul vissza fogja kapni az eszét, és minden vágya, hogy bosszút álljon. Az utolsó epizódban lelkileg és fizikailag is megtöve lesz ugyan, de megújult felfogással és tervvel.

 

Ez a rész brutális és sötét lesz, sokkal inkább, mint az utóbbi. Sok élet forog kockán.

 

Az epizód megvilágítása ezúttal is fantasztikus. A párbajnál látott sötét az egyik klipben és a lobogó tűz a másikban az egész részre jellemző lesz. Sem a történetben, sem a látványban nincs egy csepp világosság, vagy jóság. Csak vér. Az eddigiek közül a legbrutálisabb epizód lesz, ami a show-ban volt.

 

Megkapjuk a visszavágót, amiben mindannyian reménykedtünk 1999 óta: Obi-Wan Kenobi és Darth Maul között. Ezúttal viszont sokkal több játékos lesz a pályán.

 

Az animáció, főleg Darth Maulnál ezúttal is kiváló. Ahogy bizarr módon jár robotlábain, a fenyegető, öntelt vigyora beszéd közben... ő egy megtört, dühös változata annak a Sith-nek, akit annyira szerettünk nézni a Baljós árnyakban.

 

A színészi játék és a párbeszédek ezúttal különösen erősek.

 

A befejezés hasonló lesz A Birodalom visszavág komorságához. Utána pedig egy nagyon hosszú nyári szünet következik.

 

Azoknak, akiet elkeserít Darth Maul visszatérése csak azt tudom javasolni, hogy próbálják meg elfogadni és továbblépni.

 

Nézzétek meg a Brothers-t, majd a finálét... biztos vagyok benne, hogy nem okoz csalódást."

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Nem elég mindenre, mert tuti folytatódni fog. Céloz is rá az író, hogy nehéz nyarunk lesz... Gondolom azért, mert csak fél év múlva jöhetnek válszok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Nem elég mindenre, mert tuti folytatódni fog. Céloz is rá az író, hogy nehéz nyarunk lesz... Ezzel arra céloz, hogy a cliffhanger okozta kérdésekre csk fél év múlva jöhetnek válszok.

De ahogy mindig, türelemmel várunk. :)

 

Mától van hosszú hétvége és már TCW-t kerestem a torrent oldalakon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kép a Revenge -ből.

 

 

tcws4ep22pic4.jpg

 

 

Maul teljesen olyan ezekkel a lábakkal, mint a sátán. Az EPI idején is azt emlegették, hogy rá asszociál, de akkor nekem ez nem igazán jött át. De ezen a képen nagyon is! A lángok mögötte és az egész lény... Nagyon jó. :)

 

Nagyon jól néz ki. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól néz ki. :clap:

 

Igen, valóban. Pár napja már elkészítettem beőle az 1600x700 körüli méretű háttérképnek valót.

Most nem vagyok otthon, de este bedobom. Ezzel zárul majd az ún. "sw.com-os másodlagos epguide-háttérkép csomag" idénre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ahogy mindig, türelemmel várunk. :)

 

Mától van hosszú hétvége és már TCW-t kerestem a torrent oldalakon. :D

 

 

Én is. :D Néztem hogy nem írt még senki az új részhez? Aztán rájöttem hogy csütörtök van. :D

 

Sky: Köszi hogy lefordítottad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szépen köszönöm!

Sky: Köszi hogy lefordítottad.

Szívesen! :)

 

Újra megnézve a 2 klipet, azt kell, mondanom, tényleg zseniálisan hozza Mault Witwer. Az egyik, ha nem a legjobb szinkronszínész, aki valaha dolgozott a sorozaton. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra megnézve a 2 klipet, azt kell, mondanom, tényleg zseniálisan hozza Mault Witwer. Az egyik, ha nem a legjobb szinkronszínész, aki valaha dolgozott a sorozaton. :clap:

 

A két ezerhangú, James Arnold Taylor és Dee Bradley Baker nevében ezt azért vitatnám ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két ezerhangú, James Arnold Taylor és Dee Bradley Baker nevében ezt azért vitatnám ;)

Dee Bradley Baker munkásságát azért egy kicsit vitatnám. Leborulok előtte, jól csinálja azt, amit csinál, de ez leginkább akkor igaz, amikor klónokról van szó. Viszont amikor más karaktereket is szinkronizál, Onaconda Farr, Bolla Ropal, Bossk, Tee Va, Feral... Sajnos mind ugyanolyanok. Van egy-két szerepe, ahol ez nem észrevehető és az ott nagyon is jó. Igaz, Sam Witwer is körülbelül ugyanazt hozza, mint a Fiú esetén, de az még mindig tökéletes és nem is foglalkoztatják annyira. Ha itt valaki ezerhangú ebben a sorozatban, akkor az Corey Burton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dee Bradley Baker munkásságát azért egy kicsit vitatnám. Leborulok előtte, jól csinálja azt, amit csinál, de ez leginkább akkor igaz, amikor klónokról van szó. Viszont amikor más karaktereket is szinkronizál, Onaconda Farr, Bolla Ropal, Bossk, Tee Va, Feral... Sajnos mind ugyanolyanok. Van egy-két szerepe, ahol ez nem észrevehető és az ott nagyon is jó. Igaz, Sam Witwer is körülbelül ugyanazt hozza, mint a Fiú esetén, de az még mindig tökéletes és nem is foglalkoztatják annyira. Ha itt valaki ezerhangú ebben a sorozatban, akkor az Corey Burton.

Nekem csak Onaconda és Ropal voltak zavaróan egyformák Bakertől, a többiek csak gyanúsan ismerősek voltak a stáblistáig. Én egyébként pontosan a klónokkal végzett munkája miatt tartom a sorozat legjobb színészének, mert ugyanazon a hangon szólaltatja meg őket, mégis időnként szinte elfelejtem, hogy mindnek ő a hangja (például Rex és Fives vitája a Plan of Dissent-ben), és ezt azzal éri el, hogy a klónok személyisége alapján változtat...valamit, nem tudom megfogalmazni, nem értek hozzá. :lol: Rá egyébként nem is annyira a TCW-ben végzett munkája miatt, hanem általánosságban értettem az "ezerhangút".

Ami Burton-t illetti, lehet, hogy ezerhangú -bár az ő szerepei felével meg én vagyok úgy, mint te Baker-éivel-, ráadásul szerintem a maradékkal sem alakít valami fényesen. Az "egyszeri" szerepeiből csak Roshti kormányzóként tetszett. Bane-ként és Ziro-ként inkább megszoktam mint megszerettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És amikor Qui-Gon visszatér a halálból? Az nem izzadságszagú? A szeretet erejével? :D Itt már rég ízlésekről vitatkozunk. Akinek Maul nem tetszik, az úgy is megmagyarázza, hogy ez miért rossz. Mindenre ráhúzza, hogy izzadságszagú, meg hülyeség. A filmek tele vannak ilyennel, de ott elsiklunk felette, mert tetszik. Ennyi az egész. Nálam attól függ a megítélés, hogy mit akarnak kihozni belőle. Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglep, hogy te kontrázol így rá, mert amikor 2 hete én hoztam fel, hogy Mault a haragja tartotta életben, valami ilyesmi reakciót kaptam

De ez csak spekuláció! Ki mondta, hogy a bosszúvágy tartotta életben Mault? Senki. Lehet utálni az egész ötletet, de ne ilyen marha izzadságszagú belemagyarázásokkal kelljen már fikázni. Legalább várd meg a részt, hogy kapja a kezedbe valami indokot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.