Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Olvasd már el a 4. bekezdésemet is a 2-vel alattad lévő hsz-ben. ;)

Nyugalom, azon átsiklottam, nem kell mindjárt leharapni a fejem. ;)

Egyértelmű, hogy baki, ha ezt te is belátod, nem értem azokat az okfejtéseket, hogy valaki biztos felhozta a gödörből, de Maul testét nem találta meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugalom, azon átsiklottam, nem kell mindjárt leharapni a fejem. ;)

Egyértelmű, hogy baki, ha ezt te is belátod, nem értem azokat az okfejtéseket, hogy valaki biztos felhozta a gödörből, de Maul testét nem találta meg.

 

De az ilyen "bakikat" alapul kéne venni, merthogy a filmekből indulunk ki és nekik is azokból kéne kiindulniuk szerintem.

 

És te is nyugodj meg, hisz én is dobtam egy kacsintó mosolygóst is neked!

Kicsit üldözési mániás vagy azóta, hogy mennyit kaptál már az Ahsoka topikban nem? :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért mi a gond Ody? Hogy sokaknak nem jön be Maul visszahozása? Valahol érthető még ha nekem tetszik is. Ettől én még nem fogom magam rosszul érezni, hogy mer tetszeni ez a sz*r. :) Nyitott vagyok az újításokra... ha nem lennének ma is csillagrombolókból meg Darth Vaderekből állna csak a SW. Van akinek tetszenek az újítások van akinek nem. Szerintem kár emiatt elkedvtelenedni. Próbáld meg szeretni, vagy ha így van, ne érdekeljen hányan utálják. Akkor jó lesz. Persze ez csak tanács.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok vajon mi lesz az évadzáró csattanója. Talán Maul megöl valamilyen főszereplőt. Mondjuk Ahsokát, vagy Rexet. Az elég nagy csattanó lenne.

Kétlem, hogy Rex vagy Ahsoka veszélyben volna :) Eleve Rex nem Obi-Wan katonája, nem valószínű, hogy pont őt vinné magával. Ahsokának pedig

 

 

Filoni szerint az ötödik évadban szembe kell majd nézni egy "sötét döntéssel", amit tehetne meg, ha már a negyedik évad fináléjában meghalna. Ha valaki, akkor szerintem Ventress fog meghalni :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétlem, hogy Rex vagy Ahsoka veszélyben volna :) Eleve Rex nem Obi-Wan katonája, nem valószínű, hogy pont őt vinné magával. Ahsokának pedig

 

 

Filoni szerint az ötödik évadban szembe kell majd nézni egy "sötét döntéssel", amit tehetne meg, ha már a negyedik évad fináléjában meghalna. Ha valaki, akkor szerintem Ventress fog meghalni :)

 

 

Én nem adnék arra, hogy mit mondtak mi lesz Ahsoka sorsa. Lehet akár kamu is az infó, annak érdekében, hogy mindenki meglepődjön, ha esetleg meghal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem adnék arra, hogy mit mondtak mi lesz Ahsoka sorsa. Lehet akár kamu is az infó, annak érdekében, hogy mindenki meglepődjön, ha esetleg meghal.

Eddig sem nagyon kamuztak, a pók-Maul is igaznak bizonyult. Különben is még vissza van két évad, marketing szempontból túl korai lenne még, már most kiírniuk Ahsokát a sorozatból. Arról nem beszélve, hogy nem így vezették volna fel a Lux szálat, ha Ahsoka nem találkozna vele még legalább egyszer :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért mi a gond Ody? Hogy sokaknak nem jön be Maul visszahozása?

Köszi, de nem erről van szó. Hanem a negatív hullámról. Most vonatkoztassunk el attól miért van. Önmagában ez engem taszít. Ráadásul a jövőre nézve sincs semmi kecsegtető, mert Maul bizony velünk marad még egy jó ideig. És akkor most feltehetjük a kérdést, hogy innentől megy majd a sorozat lehúzása? Minden rész után beírják majd, hogy mekkora sz*r volt Maul miatt? Én ebből köszönöm, de nem kérek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, de nem erről van szó. Hanem a negatív hullámról. Most vonatkoztassunk el attól miért van. Önmagában ez engem taszít. Ráadásul a jövőre nézve sincs semmi kecsegtető, mert Maul bizony velünk marad még egy jó ideig. És akkor most feltehetjük a kérdést, hogy innentől megy majd a sorozat lehúzása? Minden rész után beírják majd, hogy mekkora sz*r volt Maul miatt? Én ebből köszönöm, de nem kérek.

Ne aggódj, én nem megyek át fikázóba, sosem voltam az és eztán sem tervezek az lenni. :) A sorozatot szeretem, a visszatéréssel megbarátkoztam, az epizód még ha nem is lett olyan fenomenálisan jó, az elvárásaim tették csak tönkre. :) Meg talán az, hogy tudtam, hogy erről fog szólni. :) Sajnos van rá példa, amikor egy sorozatot a nézők téves elvárása tesz tönkre, például a Terra Nova. A FOX megmondta, hogy egy sci-fi környezetben játszódó családi dráma lesz, lényegében egy Farm, Ahol Élünk, csak dínókkal. A sorozat ezt a színvonalat hozta, talán egy kicsit többet is és most talán az idei évad legnagyobb bukásának borítékolták el csak azért, mert mindenki fújolt. Ez körülbelül olyan, mintha egy filmre, amire azt mondják, hogy vígjáték, az emberek azért utálják, mert nem akciófilm. Tudom, ez egy kicsit OFF, de tény, hogy a nézők határozzák meg a sorozatokat, sajnos. Remélhetőleg a TCW nem jut ilyen szörnyű sorsra, bár én nem úgy ismerem Lucast, hogy ha elkezd valamit csak úgy félbehagyna. Egy biztos, a TCW végig fogja teljesíteni azt a 100 epizódot, amit eltervezett, még egy kicsit többet is. Én ki fogok tartani a végsőkig mellette, mert szeretem. Aki meg a Maulos húzás miatt a nem-Maul részeket is fújolni fogja, az egyszerűen ostoba. Aki meg nem szereti ne nézze, ha csak azért nézi meg valaki, hogy utána elmondja, hogy milyen sz*r, az vagy idióta, vagy hazudik. Ez az egész Maul-szál pedig csak néhány kósza, aprócska mazsola a sorozat túrós táskájában, amit pedig szeretünk. :D (Még akkor is, ha jómagam szeretem a mazsolát. :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódj, én nem megyek át fikázóba, sosem voltam az és eztán sem tervezek az lenni. :) A sorozatot szeretem, a visszatéréssel megbarátkoztam, az epizód még ha nem is lett olyan fenomenálisan jó, az elvárásaim tették csak tönkre. :) Meg talán az, hogy tudtam, hogy erről fog szólni. :) Sajnos van rá példa, amikor egy sorozatot a nézők téves elvárása tesz tönkre, például a Terra Nova. A FOX megmondta, hogy egy sci-fi környezetben játszódó családi dráma lesz, lényegében egy Farm, Ahol Élünk, csak dínókkal. A sorozat ezt a színvonalat hozta, talán egy kicsit többet is és most talán az idei évad legnagyobb bukásának borítékolták el csak azért, mert mindenki fújolt. Ez körülbelül olyan, mintha egy filmre, amire azt mondják, hogy vígjáték, az emberek azért utálják, mert nem akciófilm. Tudom, ez egy kicsit OFF, de tény, hogy a nézők határozzák meg a sorozatokat, sajnos. Remélhetőleg a TCW nem jut ilyen szörnyű sorsra, bár én nem úgy ismerem Lucast, hogy ha elkezd valamit csak úgy félbehagyna. Egy biztos, a TCW végig fogja teljesíteni azt a 100 epizódot, amit eltervezett, még egy kicsit többet is. Én ki fogok tartani a végsőkig mellette, mert szeretem. Aki meg a Maulos húzás miatt a nem-Maul részeket is fújolni fogja, az egyszerűen ostoba. Aki meg nem szereti ne nézze, ha csak azért nézi meg valaki, hogy utána elmondja, hogy milyen sz*r, az vagy idióta, vagy hazudik. Ez az egész Maul-szál pedig csak néhány kósza, aprócska mazsola a sorozat túrós táskájában, amit pedig szeretünk. :D (Még akkor is, ha jómagam szeretem a mazsolát. :))

 

Na ezzel marhára egyetértek :D Én lazán elfogadom hogy Maul túlélte, na nem mintha olyan lennék hogy amit kitalál valaki azt el is fogadom, csak ha egyszer jól megmagyarázzák akkor mi a gond Maulal? :D Én sose húztam emiatt a szám, inkább örültem hogy mertek vállalni ilyet, lesz némi izgalom is benne, Sidiousra pl. tök kíváncsi vagyok hogy hogyan reagál erre, hiszen csúnyán bekavarhat neki. Ezért még nem fogok elfordulni a TCW-től, mert imádom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az egész Maul-szál pedig csak néhány kósza, aprócska mazsola a sorozat túrós táskájában, amit pedig szeretünk. :D (Még akkor is, ha jómagam szeretem a mazsolát. :))

Csak tudod, hogyha ráharapsz egy romlott mazsolára, sok jó mazsola kell ahhoz, hogy újra jó szájízed legyen

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkodtatok már kiket fogtok jelölni a szavazásra? Bár még a kategóriák se ismertek, de úgy általánosságban? :)

 

Plusz itt egy újabb részlet a Revenge -ből!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig sem nagyon kamuztak, a pók-Maul is igaznak bizonyult. Különben is még vissza van két évad, marketing szempontból túl korai lenne még, már most kiírniuk Ahsokát a sorozatból. Arról nem beszélve, hogy nem így vezették volna fel a Lux szálat, ha Ahsoka nem találkozna vele még legalább egyszer :)

 

Lehet, majd meglátjuk. Azért jó lenne a sorozatot se ragozni a végetelenségig. 6 évad elég.

 

Ne aggódj, én nem megyek át fikázóba, sosem voltam az és eztán sem tervezek az lenni. :) A sorozatot szeretem, a visszatéréssel megbarátkoztam, az epizód még ha nem is lett olyan fenomenálisan jó, az elvárásaim tették csak tönkre. :) Meg talán az, hogy tudtam, hogy erről fog szólni. :) Sajnos van rá példa, amikor egy sorozatot a nézők téves elvárása tesz tönkre, például a Terra Nova. A FOX megmondta, hogy egy sci-fi környezetben játszódó családi dráma lesz, lényegében egy Farm, Ahol Élünk, csak dínókkal. A sorozat ezt a színvonalat hozta, talán egy kicsit többet is és most talán az idei évad legnagyobb bukásának borítékolták el csak azért, mert mindenki fújolt. Ez körülbelül olyan, mintha egy filmre, amire azt mondják, hogy vígjáték, az emberek azért utálják, mert nem akciófilm. Tudom, ez egy kicsit OFF, de tény, hogy a nézők határozzák meg a sorozatokat, sajnos. Remélhetőleg a TCW nem jut ilyen szörnyű sorsra, bár én nem úgy ismerem Lucast, hogy ha elkezd valamit csak úgy félbehagyna. Egy biztos, a TCW végig fogja teljesíteni azt a 100 epizódot, amit eltervezett, még egy kicsit többet is. Én ki fogok tartani a végsőkig mellette, mert szeretem. Aki meg a Maulos húzás miatt a nem-Maul részeket is fújolni fogja, az egyszerűen ostoba. Aki meg nem szereti ne nézze, ha csak azért nézi meg valaki, hogy utána elmondja, hogy milyen sz*r, az vagy idióta, vagy hazudik. Ez az egész Maul-szál pedig csak néhány kósza, aprócska mazsola a sorozat túrós táskájában, amit pedig szeretünk. :D (Még akkor is, ha jómagam szeretem a mazsolát. :))

 

Szép írá. Egyet is értek vele. Ha ez a Maul visszatérés nem is a legjobb ötlet volt, de kellő magyarázattal ki lehet hozni belőle valami jót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, de nem erről van szó. Hanem a negatív hullámról. Most vonatkoztassunk el attól miért van. Önmagában ez engem taszít. Ráadásul a jövőre nézve sincs semmi kecsegtető, mert Maul bizony velünk marad még egy jó ideig. És akkor most feltehetjük a kérdést, hogy innentől megy majd a sorozat lehúzása? Minden rész után beírják majd, hogy mekkora sz*r volt Maul miatt? Én ebből köszönöm, de nem kérek.

Kikre gondolsz konkrétan? :)

Abban szerintem még nincs semmi gáz ha páran leírják hogy szerintük hülyeség Maul. Mezei vélemény. Akkor van gond, ha utána is részről részre hangoztatják. Az már fölös fröcsögés és elszomorító. De szerintem itt a többség van olyan értelmes hogy ne tegye ezt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkodtatok már kiket fogtok jelölni a szavazásra? Bár még a kategóriák se ismertek, de úgy általánosságban? :)

Nekem csak a sorrend okoz majd fejtörést, a jelöltek közül csak a zene kategóriában vagyok egyenlőre döntésképtelen :) Apropó elnézegettem az előző évadok kategóriáit, jól látom, hogy eddig nem volt ""Legjobb"Ellenség/Gonosz" kategória? Van ennek valami konkrét oka, vagy szimplán csak nem merült fel eddig?

Plusz itt egy újabb részlet a Revenge-ből!

Fúúú köszi :D

 

Lehet, majd meglátjuk. Azért jó lenne a sorozatot se ragozni a végetelenségig. 6 évad elég.

Én tizenkét évadot is elnézegetnék belőle, csak hát tényleg nem volna jó túl sok mindent belegyömöszölni abba a három évbe, abból is már kevesebb mint egy van hátra :(

Szép írá. Egyet is értek vele. Ha ez a Maul visszatérés nem is a legjobb ötlet volt, de kellő magyarázattal ki lehet hozni belőle valami jót.

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy a nyáron lesz egy olyasféle felvezető online-képregény, mint tavaly volt az a játék, lehet majd abban adnak választ a Maul-al kapcsolatos kérdésekre, de nem vagyok benne biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy a nyáron lesz egy olyasféle felvezető online-képregény, mint tavaly volt az a játék, lehet majd abban adnak választ a Maul-al kapcsolatos kérdésekre, de nem vagyok benne biztos.

Tudok egy képregényről, amely Maulról és Savage-ról fog szólni, de az nem online.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, de nem erről van szó. Hanem a negatív hullámról. Most vonatkoztassunk el attól miért van. Önmagában ez engem taszít. Ráadásul a jövőre nézve sincs semmi kecsegtető, mert Maul bizony velünk marad még egy jó ideig. És akkor most feltehetjük a kérdést, hogy innentől megy majd a sorozat lehúzása? Minden rész után beírják majd, hogy mekkora sz*r volt Maul miatt? Én ebből köszönöm, de nem kérek.

 

 

Tőlem ilyet nem fogsz látni. Az sw jóval több mint Maul feltámadása. Túl kell lépni rajta. Aki meg nem képes az megy Quarron-szintre. De azért nem semmi hogy jó magyar szokás szerint minden sz*r és nulla. Legyünk már optimisták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.