Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De ezt hogy tudnák meglépni? Az élőszereplős sorozatban tuti nem, mert abban (ha jól emlékszem) nem lesznek jedik.

Attól még hogy az alvilágban játszódik, egyáltalán nem biztos, hogy nem lesznek benne jedik. Én mindig valami olyat képzelek el, hogy az egyik főszereplő egy bujkáló lovag, és ebbe akár Mace is beleférne ezek után (bár adja Isten, hogy ilyen mélyre ne süllyedjünk).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért sem jó ötlet Maul visszahozása, még ha egyértelműen nézettségnövelő okokból lépték meg (bár fölöslegesen, mert a CN-hez képest jók az adatok)... innentől fogva gyakorlatilag bárkit vissza lehet erőltetni a történetbe, holott semmi szükség nem lenne rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért sem jó ötlet Maul visszahozása, még ha egyértelműen nézettségnövelő okokból lépték meg (bár fölöslegesen, mert a CN-hez képest jók az adatok)... innentől fogva gyakorlatilag bárkit vissza lehet erőltetni a történetbe, holott semmi szükség nem lenne rá.

A készítők nem szt mondták, hogy lesz még egy Mortis-hoz hasonló sztori ebben az évadban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a Maulos egyszeri eset, nem hiszem, hogy lesz még ilyen, hogy visszahoznak halott szereplőket, mert akkor tényleg felháborodnék, és végképp elfordulnék az EU-tól. Én a TCW-t is annak veszem, nem egyenrangú a filmekkel, maximum fölötte áll a többi EU kiadványnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A készítők nem szt mondták, hogy lesz még egy Mortis-hoz hasonló sztori ebben az évadban?

De igen, kizárásos alapon a záró két részben, viszont az sajnos már le van fixálva (többször is egyértelműen ki lett jelentve - ráadásul ott a trailer is),

hogy az Ep1 végén félbevágott Maul túlélte a dolgot. A Mortis-szerű esetnek talán a visszahozatalában/megmenekülésében és/vagy a jelen sztori eseményeinek egy részében lesz szerepe. Talán Talzinnak és Dakának is köze van a dologhoz, a mágia pedig, amit használnak hasonlatos lesz a Mortis-on látottakhoz. Mert ugye Ahsoka tulajdonképpen meghalt már egyszer. Talán ez, vagy valami nagyon hasonló a helyzet Maulal is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igen, kizárásos alapon a záró két részben, viszont az sajnos már le van fixálva (többször is egyértelműen ki lett jelentve - ráadásul ott a trailer is),

hogy az Ep1 végén félbevágott Maul túlélte a dolgot. A Mortis-szerű esetnek talán a visszahozatalában/megmenekülésében és/vagy a jelen sztori eseményeinek egy részében lesz szerepe. Talán Talzinnak és Dakának is köze van a dologhoz, a mágia pedig, amit használnak hasonlatos lesz a Mortis-on látottakhoz. Mert ugye Ahsoka tulajdonképpen meghalt már egyszer. Talán ez, vagy valami nagyon hasonló a helyzet Maulal is.

 

Öhm... Daka meghalt. :D Még a negyedik évad elején kijelentette Filoni, hogy újra szóba kerül majd mindaz, ami a Mortison történt. :) Gondolom erre gondoltak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öhm... Daka meghalt. :D Még a negyedik évad elején kijelentette Filoni, hogy újra szóba kerül majd mindaz, ami a Mortison történt. :) Gondolom erre gondoltak. :)

Tudom, hogy Daka meghalt. :P De talán még azelőtt hozott össze valamit Talzinnal Mault illetően, hogy Grievous megmártotta benne a fénykardját.

 

 

Az egyik spoileráradatban elhangzott, hogy ismét lesz Mortis-szerű történet. Gondolom itt elsősorban a hangulatra és a misztikumra céloztak. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TCW képfelelős jelentkezem!

Gondoltam megint eltelt egy kis idő, így berakok pár képet az évadzáróval kapcsolatosan, azokat, amiket nem lehet csak úgy mentés másként-tel kiszedni az "episode selector"-ból.

 

 

massacre2.jpg

bounty2.jpg

brothers2.jpg

darth maul.jpg

darth maul 2.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Egyébként is karakteridegen a szószátyár Maul(a trailerek alapján) félő, hogy még elrontják az eddig róla alkotott misztikus és titokzatos képet és Ventress úgy is érdekesebb.

 

 

 

Oh, akkor Maul nevében elnézést kérek, amiért merészelt szólalni. Könyörgöm, egy emberi lényről... Na jó, jelen esetben egy zabrakról beszélünk, aki közel tíz éven keresztül egyedül bujkált egy elhagyatott szemétdombon, nézzük már el neki, hogy ha végre lát egy másik értelmes lényt, akkor beszélget vele. Ez teljesen normális emberi reakció. Azért nem volt szószátyár az EPI.-ben, mert egyrészt nem volt sok jelenete, másrészt meg volt egy csomó jelenet, ahol jelen volt, ám nem vele beszéltek. Viszont amikor megszólították, engedelmes tanítvány módjára beszélt, ahogy annak lennie kellett. Most, hogy nem kell szigorú szabályrendszer szerint élnie, senki nem mondja meg neki, hogy mikor legyen fegyelmezett és mikor nem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Oh, akkor Maul nevében elnézést kérek, amiért merészelt szólalni. Könyörgöm, egy emberi lényről... Na jó, jelen esetben egy zabrakról beszélünk, aki közel tíz éven keresztül egyedül bujkált egy elhagyatott szemétdombon, nézzük már el neki, hogy ha végre lát egy másik értelmes lényt, akkor beszélget vele. Ez teljesen normális emberi reakció. Azért nem volt szószátyár az EPI.-ben, mert egyrészt nem volt sok jelenete, másrészt meg volt egy csomó jelenet, ahol jelen volt, ám nem vele beszéltek. Viszont amikor megszólították, engedelmes tanítvány módjára beszélt, ahogy annak lennie kellett. Most, hogy nem kell szigorú szabályrendszer szerint élnie, senki nem mondja meg neki, hogy mikor legyen fegyelmezett és mikor nem.

 

 

Akkor csak a mondatom második felét vedd figyelembe.

És csak arra céloztam, hogy fura, hogy a Baljósban Maul-nak két beszédes jelenete van, melyből az egyik az egy "igenis mesterem" és ennyi, mikor a legtöbb fénykardbárbajban, biza szóbaelegyednek a küzdő felek.

Meg, hogy Maul nem attól volt-e, több, hogy kevesebb? Értsd.: a titokzatossága tette érdekessé.

Nos ez itt másképp lesz, már abból is látszik, hogy ennyit beszél, ergo meg fogjuk most ismerni.

Kérdés: árthat-e ez majd az ep 1-ből megismert karakternek? Nem tudom egyelőre, csak felvetődött bennem.

Remélem így már jobban értjük egymást! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak a mondatom második felét vedd figyelembe.

És csak arra céloztam, hogy fura, hogy a Baljósban Maul-nak két beszédes jelenete van, melyből az egyik az egy "igenis mesterem" és ennyi, mikor a legtöbb fénykardbárbajban, biza szóbaelegyednek a küzdő felek.

Meg, hogy Maul nem attól volt-e, több, hogy kevesebb? Értsd.: a titokzatossága tette érdekessé.

Nos ez itt másképp lesz, már abból is látszik, hogy ennyit beszél, ergo meg fogjuk most ismerni.

Kérdés: árthat-e ez majd az ep 1-ből megismert karakternek? Nem tudom egyelőre, csak felvetődött bennem.

Remélem így már jobban értjük egymást! ;)

Persze. :) De szerintem ez több mindenen múlik. Kezdem a párbajokkal, csak a mozifilmeket veszem példaként. Anakin Vs. Dooku, nem beszéltek. (Obi-Want mondjuk igaz, hogy amikor a gróf Obi-Wannal harcolt, akkor cukkolta.) Az EPIII.-as revansukban csak az elején beszéltek egy kicsit, azután nem szóltak semmit. A Luke Vs. Vadernek az EPV.-ben is volt számos elég hosszú szakasza, amikor egy szó sem hangzott el. Vagy beszélnek, vagy nem. Meg hát, Dooku ismerte Obi-Wanékat és a többi esetben is így volt. Mault azonban senki nem ismerte, mégis mit mondhattak volna neki? :) Egyszerűen az egy olyan párbaj volt, ahol nem volt szükség szavakra. Én bízom a Lucasfilm embereiben, ráadásul Katie Lucas írja, biztosan nem egy karakteridegen Mault fogunk kapni, amit pedig Sam Witwer művel, az bámulatosan jó. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze. :) De szerintem ez több mindenen múlik. Kezdem a párbajokkal, csak a mozifilmeket veszem példaként. Anakin Vs. Dooku, nem beszéltek. (Obi-Want mondjuk igaz, hogy amikor a gróf Obi-Wannal harcolt, akkor cukkolta.) Az EPIII.-as revansukban csak az elején beszéltek egy kicsit, azután nem szóltak semmit. A Luke Vs. Vadernek az EPV.-ben is volt számos elég hosszú szakasza, amikor egy szó sem hangzott el. Vagy beszélnek, vagy nem. Meg hát, Dooku ismerte Obi-Wanékat és a többi esetben is így volt. Mault azonban senki nem ismerte, mégis mit mondhattak volna neki? :) Egyszerűen az egy olyan párbaj volt, ahol nem volt szükség szavakra. Én bízom a Lucasfilm embereiben, ráadásul Katie Lucas írja, biztosan nem egy karakteridegen Mault fogunk kapni, amit pedig Sam Witwer művel, az bámulatosan jó. :)

 

Jó, én sem azt várom, hogy mindig az összeakadt fénykardok alatt nagy dialógusok essenek meg, de ahogy írtad is, a legtöbbször maga a párbaj előtt, vagy egy kicsit pár szó belefér közben is.

A baljósban például elég lett volna Qui-Gonéktól, hogy "-ki vagy te és mit akarsz?"

A válasz, meg ez lett volna:

"-hogy ki vagyok az nem számít, hogy mit akarok az mindjárt kiderül"

vagy

"-egy árny vagyok a sötétből és azt karom, hogy eltűnjetek a föld színéről"

 

De ne szedj(etek) ízekre, csak kicsit elragadott a fantáziám!

A lényeg, hogy egy új Mault kapunk, -akkor is ha a régi- és remélem be tudjuk majd fogadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FIGYELEM!

 

Érdeklődtem a szinkronos 4. évadról és ezt a választ kaptam a magyar cn képviselőjétől:

 

"Kedves ......!

 

Az új évad bemutatója április 9-én 18.35 órakor lesz a Cartoon Networkön.

 

Köszönjük az érdeklődést, jó tévézést kívánunk!

 

A Cartoon Network csapata"

 

Remélem ez nem csak nekem új infó. :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FIGYELEM!

 

Érdeklődtem a szinkronos 4. évadról és azt a választ kaptam a magyar cn képviselőjétől!

 

"Kedves Zsolt!

 

Az új évad bemutatója április 9-én 18.35 órakor lesz a Cartoon Networkön.

 

Köszönjük az érdeklődést, jó tévézést kívánunk!

 

A Cartoon Network csapata"

 

Remélem ez nem csak nekem új infó. :D

 

 

Nem is kell rá sokat várni. Remek, köszi az infót! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír, bár gondolom megint sokan nyavalyogni fognak, miért sz*r a szinkron és miért jobb az eredeti. Kissé unalmas bár, de ez van.

Nekem az egyetlen bajom a magyar szinkronnal, hogy nem egységes. A szinkron készítők annyira igénytelenek, hogy nem képesek (a főszereplőkön kívül) állandó hangot biztosítani egy-egy karakternek. És nekem nehogy azt mondják, hogy nem lenne rá mód, vagy hogy a színész nem ért rá, mert pl: a Senate Spy-ban Barbinek Péter adta Lott Dod hangját, aztán mikor újra feltűnt a neimoidi a Supply Lines-ban már az addig Nute Gunrayt szinkronizáló Végh Péter volt a hangja, míg Kaatunko királynak Barbinek, de még tudnék más példát is hozni. Azért ez meglehetősen zavaró tud lenni.

És nehogy már én legyek a nyavalygó, ha egy minimális odafigyelést, igényességet várok el egy szinkrontól!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az egyetlen bajom a magyar szinkronnal, hogy nem egységes. A szinkron készítők annyira igénytelenek, hogy nem képesek (a főszereplőkön kívül) állandó hangot biztosítani egy-egy karakternek. És nekem nehogy azt mondják, hogy nem lenne rá mód, vagy hogy a színész nem ért rá, mert pl: a Senate Spy-ban Barbinek Péter adta Lott Dod hangját, aztán mikor újra feltűnt a neimoidi a Supply Lines-ban már az addig Nute Gunrayt szinkronizáló Végh Péter volt a hangja, míg Kaatunko királynak Barbinek, de még tudnék más példát is hozni. Azért ez meglehetősen zavaró tud lenni.

És nehogy már én legyek a nyavalygó, ha egy minimális odafigyelést, igényességet várok el egy szinkrontól!

Mint írtam, a nyavalygás az unalmas, nem a negatív véleményadás. Akinek nem inge, nem veszi magára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok az, amit írsz teljesen jogos. Itt (a példádban) a szinkronrendezők b*szarintották el a dolgot... de ugye egyértelmű, hogy emiatt még nem kell a teljes szinkronos verziót temetni :D;)

 

csoli, köszi az infót, én sem tudtam róla.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok az, amit írsz teljesen jogos. Itt (a példádban) a szinkronrendezők b*szarintották el a dolgot... de ugye egyértelmű, hogy emiatt még nem kell a teljes szinkronos verziót temetni :D;)

Nem temetem, én is szeretem szinkronnal nézni (ha nem nézném így, nem is zavarna), csak rohadtul kiábrándító tud lenni ez a t*ketlenkedés/belesz*rás a szinkronrendező(k) részéről.

Az egyik nagy csalódásom az volt, hogy a Monsterben Savage Opress megkapta Epres Attila hangját, ami nagyszerűen illett hozzá, erre a következő részben már Galambos Péter szinkronizálta a zabrakot. Tényleg nem hiszem el, hogy nem tudták volna Eprest "megszerezni" még 1 rohadt epizód erejére :angry: .

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.