Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Maul

 

 

Én attól félek ebben ezzel a Maul dologgal kapcsolatban, hogy nem lesz megmagyarázva hogy élhette túl.

 

 

Lehet, hogy már a mostani epizódban megmagyarázták. Lásd Daka anyó

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De bobának Daniel Logan jelenkori önmagára is hasonlítania kell, mert úgy néz ki, újra ő lesz boba fett az sw underworldben.

Én emiatt nem aggódnék. :) A klónok se teljesen úgy néznek ki mint Temurra Morrison.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, azt jól látom, hogy a Daka féle nekromancia behozatala óta már nem ódzkodz annyira Maul "feltámasztásától"? :)

Nem, sőt ellenkezőleg. Ha ez áll a háttérben, akkor jöhet vissza Maul! :)

Imádom a nekromanciát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom :roll:

 

Bossk-ot még simán el tudtam fogadni. Maulnak örültem. De Dengar? Kicsit már izzadságszagú. Persze, örülök a régi király karaktereknek, de mintha a sorozat a tényleges háboú helyett a régi arcokkal akarná eladni magát. Nem kell ennyi régit beletenni, ez már túlzás. Inkább legyenek új, de izgalmas karakterek, mint Savage, Bane vagy Embo.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azok nem nindzsák. ;) Egyébként majdnem az egész EPIV -et Kurosawa munkássága ihlette.

 

 

 

Hanem micsodák? Persze, lehetnek natúr rendfenntartók, de nekem egyből a nindzsák ugrottak be. Az a szinkronmozgás, a mozdulatok rájuk hajaznak.Na de majd a történetből kiderül. :D Ezt a Kurosawa-dolgot nem is tudtam, érdekes.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hanem micsodák? Persze, lehetnek natúr rendfenntartók, de nekem egyből a nindzsák ugrottak be. Az a szinkronmozgás, a mozdulatok rájuk hajaznak.Na de majd a történetből kiderül. :D Ezt a Kurosawa-dolgot nem is tudtam, érdekes.

 

Majdnem mindenre rá lehet húzni a Japán harcművészetet. Persze az ihlet onnan jött. Mondjuk engem jobban érdekel a gyönyörű látványvilág meg az ismét hangulatos helyszín. Ventress új rucija se rossz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi pontosítást tennék, hogy ezek nem Trailerek, hanem Sneak Peek videók! ;)

Ez most komoly? :D Ki nem sz*rja le, hogy minek hívják? :D Preview vagy Sneak Peek nem egyre megy? De gondolom most bele kellett kötni ebbe, mert szóltam egy képért a viccesben. Ne menjünk át óvodába ha kérhetem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, hátrább az agarakkal, eszemben sem volt beszólni vagy kötekedni. Néha te is elég érzékeny tudsz lenni. ;):)

 

Az óvodás dolgot engedtessék meg kikérnem magamnak, mert szó sincs arról, amit vizionálsz. (Most néztem meg amit a képre reagáltál, eddig nem is láttam... szóval ez most nem nyert!) :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, hátrább az agarakkal, eszemben sem volt beszólni vagy kötekedni. Néha te is elég érzékeny tudsz lenni. ;):)

 

Az óvodás dolgot engedtessék meg kikérnem magamnak, mert szó sincs arról, amit vizionálsz.

De ilyet szóvá tenni basszus, hogy az sneak peek nem előzetes. :D De tényleg...nem mindegy? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ünnepélyesen mélységesen bocsánatot kérek.

 

Ezt az egészet fel sem kellett volna venned! Nem értem mi bajod van. Hol volt sértő vagy bántó, vagy lélekbe tipró? (Ha jól látom első dolgom volt MEGKÖSZÖNNI a videót, de mindegy!)

 

Ehh... hagyjuk.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ünnepélyesen mélységesen bocsánatot kérek.

 

Ezt az egészet fel sem kellett volna venned! Nem értem mi bajod van. Hol volt sértő vagy bántó, vagy lélekbe tipró? (Ha jól látom első dolgom volt MEGKÖSZÖNNI a videót, de mindegy!)

 

Ehh... hagyjuk.

Nem kell mélységesen bocsánatot kérni, de azt hittem nem foglalkozol ilyen apró dolgokkal. :) Meglepődtem, ennyi. De inkább foglalkozzunk a sztorival.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ilyet szóvá tenni basszus, hogy az sneak peek nem előzetes. :D De tényleg...nem mindegy? :)

Szerintem se volt semmi rossz szándék abban, amit Riddick írt, én se szeretem, ha egy kifejezést rosszul használnak. A trailer/előzetes egy montázs az adott részből, míg a sneak peek egy részlet belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se volt semmi rossz szándék abban, amit Riddick írt, én se szeretem, ha egy kifejezést rosszul használnak. A trailer/előzetes egy montázs az adott részből, míg a sneak peek egy részlet belőle.

Akkor szólj az amcsiknak is, akik 90% -ban preview -nak írják. :) De tényleg ne lovagoljunk már ilyen hülyeségen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ventress fénykard nélkül sem egy elveszett lélek. :cool:

Egyébként Dengar csak szerintem hasonlít baromira Tal Merrikre?

 

Az Ep5 szempontjából érdekes, hogy összejött a Boba, Bossk, Dengar trió, én nem tartom izzadtságszagúnak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ventress fénykard nélkül sem egy elveszett lélek. :cool:

Egyébként Dengar csak szerintem hasonlít baromira Tal Merrikre?

 

Az Ep5 szempontjából érdekes, hogy összejött a Boba, Bossk, Dengar trió, én nem tartom izzadtságszagúnak.

 

A csaj szerintetek is egy theelin? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.