Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez a videó nagyon jó lett.

Nekme az az elképzelésem, hogy Talzin talán Sidious és Dooku uralmát akarja megdönteni és egy új Sith Rendet kialakítani.

Ahhoz így önmagában túl kevés lenne, még ha a többi éjnővér klán mellé áll, akkor sem lenne esélye. Ráadásul nem is érteném a motivációját, hiszen eddig sem tett lépéseket ennek érdekében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volna egy tippem, arra, hogy mitől néz ki úgy Dooku az ep guide képen,

 

 

mint aki himlőt kapott:

Talzin nyilván valami mágikus mérget tett abba a feketegyökér italba, amit akkor adott a grófnak, amikor Dathomir-ra látogatott, pontosan azért, mert előrelátta, hogy Ventress bosszúhadjárata kudarcba fog fulladni, és akkor bizony kelleni fog nekik valami, amivel rákényszeríthetik Dooku-t, hogy vonja vissza a csapatait, amiket biztos rájuk fog küldeni, hogy bosszút álljon az árulásukért.

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volna egy tipped, arra, hogy mitől néz ki úgy Dooku az ep guide képen,

 

 

mint aki himlőt kapott:

Talzin nyilván valami mágikus mérget tett abba a feketegyökér italba, amit akkor adott a grófnak, amikor Dathomir-ra látogatott, pontosan azért, mert előrelátta, hogy Ventress bosszúhadjárata kudarcba fog fulladni, és akkor bizony kelleni fog nekik valami, amivel rákényszeríthetik Dooku-t, hogy vonja vissza a csapatait, amiket biztos rájuk fog küldeni, hogy bosszút álljon az árulásukért.

 

 

És gondolod, hogy Dooku-nak másfél évadon át semmi baja nem volt az italtól? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi Werebazs, de ezúttal igazat adok Bennek. Az a gyökér azóta már biztosan kiürült a szervezetéből, hacsak nem okozott valamilyen maradandó hatást, amelynek nem voltak látható jelei. De... Nem zárnám ki a te verziódat sem. :) Ebben a történetszálban akármi megtörténhet. Egyébként a Massacre szinte a Witches Of The Mist közvetlen folytatásának is tekinthető, én legalábbis újranéztem az előző évad trilógiáját. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volna egy tipped, arra, hogy mitől néz ki úgy Dooku az ep guide képen,

 

 

mint aki himlőt kapott:

Talzin nyilván valami mágikus mérget tett abba a feketegyökér italba, amit akkor adott a grófnak, amikor Dathomir-ra látogatott, pontosan azért, mert előrelátta, hogy Ventress bosszúhadjárata kudarcba fog fulladni, és akkor bizony kelleni fog nekik valami, amivel rákényszeríthetik Dooku-t, hogy vonja vissza a csapatait, amiket biztos rájuk fog küldeni, hogy bosszút álljon az árulásukért.

 

 

 

Szerintem észrevette volna Dooku ha megmérgezik, kivéve persze ha íztelen-szagtalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiürülne??? :pfff:

 

Na jó először is lehet, hogy in-universe csak egy hónap telt el a Nightsisiters-trilógia óta, vagy még annyi sem. Másodszor azt írtam, hogy MÁGIKUS méreg, ami lehet, hogy csak akkor kezd hatni, ha Talzin aktiválja, de egyébként akármeddig lappanghat a szervezetben. Tartsátok észben, hogy ugyanazokról a boszorkákról beszélünk, akik egyetlen rituáléval kétajtós szekrényt csináltak Savage-ból. Ezek után szerintetek komolyan problémát okozna nekik, olyan mérget keverni, ami ellenáll az SW univerzum egyébként is inkonsistens biológiai szabályainak? :nana:

 

Ami Dooku-t illetti: a filmekben és a sorozatban már bizonyította egy párszor, hogy könnyen manipulálható, és naiv. Az sem volt gyanús neki, mikor Talzin órákkal egy ellene elkövetett merénylet után felkereste őt. Akkor minek gyanakodott volna mérgezésre? Aztán ott van persze, amit te is mondtál NorbiLordi, hogy a méreg lehet íztelen-szagtalan is. A méreg érzékelés képesség pedig egyrészt EU, másrészt mégha canon lenne, akkor sem volt szó arról, sehol a filmekben, vagy a TCW-ben, hogy Dooku birtokában lenne ennek a képességnek.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o

Ez az előzetes valami brutál hangulatos, köszi!

 

Jól sejtettem, Obi-Wannak azonnal visszanőtt a haja és a szakálla, nem sokat foglalkoztak vele a készítők.

Ventress - Grievous - Talzin - Dooku - Opress - Maul... mi lesz itt? Amióta folyamatosan barátkozom a ténnyel, miszerint Maul él, egyre könnyebb megemészteni és bár továbbra sem tetszik, ez a trailer alaposan meghozta a kedvem a fináléhoz. A záró képkockák pedig remélem, meggyőzték a kétkedőket: Maul Grievous-szerű alsó részt kapott, így az Ep1-ben kettévágott "példány" teszi tiszteletét a TCW-ben, nem klón, vagy szellem (legalábbis nagyon-nagyon valószínű). A magyarázatra továbbra is kíváncsi vagyok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen....most már nincs miben reménykedni. :D

 

 

Obi vs. Maul megint, kicsit ironikus lesz. De legalább felbolydul a galaxis, mindenki megérzi a dolgot és ebből talán ki lehet hozni valamit. Nem csodálom, hogy a Jedikenk élve kellene...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh My God! Najó, kövezzetek meg, de engem most már rohadtul nem érdekel, mennyire logikátlan hülyeség ez a sztori, egyszerűen beleszerettem!

 

Grievous és Dooku párbeszéde.... EPIC!

Éjnővérek vs. Grievous és droidjai....EPIC!

Obi vs. Maul round 2..... F***IN' EPIC! :rock:

 

Ennyire még nem vártam TCW részt. Ez a trailer valami hihetetlen jó kedvcsináló volt (számomra). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az semmi, de ahhoz képest hogy egy mezei tanitvány volt hirtelen akkora power lett hogy a fél galaxis érzi hogy visszatért.

Gondolom nem a puszta személye, hanem az öntudatra ébredése vagy valami hasonló kelthetett ekkora zavart az Erőben. Ahogy elnézem ezek elég mágikus részek lesznek, szóval...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FÚÚÚÚ Köszi Ody :o:yes::o:yes::o:yes::rock:

 

Most már pontosan tudom, hogy mi is az a "Nerdgasm" :lol:

 

 

 

Talzin úgy néz ki még hatalmasabb, mint eddig gondoltam, nem semmik azok a "villámok" amikkel lövöldözik :yes:

Azt viszont nem értem, hogy miért nem hívták harcba az Éjfivéreket? Vagy csak nem vettem észre őket?

Ami Maul-t illetti: 10 évig a Sötét Oldalba kapaszkodva maradt életben. Persze, hogy az egész Galaxis megérzi a visszatérését :D

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Március 9? Nem a héten lesz? Én azt hittem hogy Maul már ebben a részben lesz. Amúgy értette valaki mit mondanak a trailerben? Sajna így nekem nem jött át, persze a képek alapján hangulatos.

 

Erősen Spoileres

 

 

- Talzin és Ventress arról beszélnek, hogy vége az Éjnővéreknek. Valószínűleg csak ketten maradnak.

- Maul éledését mindenki megérzi. Yoda úhy fogalmaz, hogy visszatért a halálból.

- Windu szerint az a legfontosabb, hogy elkapják Mault.

 

 

Észrevettétek, hogy Opress és Ventress is összecsap? A holnapi rész nagyon brutális lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez még mindig lehet egy klón. A klónt kettévághatták, és elláthatták művégtagokkal, és a klón rendelkezhet Maul emlékeivel. Mindezt azért, hogy mindenki elhiggye ő az igazi.

 

 

Szép hatásvadász előzetes. Vajon mi lesz a hatása ennek a szálnak a TCW-re? Az egekbe emeli a nézettséget, vagy elbukik a sorozat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.