Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Alapvetően én is egyre kíváncsibb vagyok mi lesz ebből.

 

Werebazs

 

 

Nem tudom miért, de nekem az az érzésem, hogy a cyber-pókos félelmed be fog jönni.

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már abszolút megbarátkoztam ezzel a dologgal. Most már csak akkor fogok csalódni, ha tényleg

 

 

cyber-pókot csináltak belőle.

 

 

 

A cyber-pók (ami szerintem továbbra is csak egy 6 (3-3) ujjú kibernetikus alsó végtag lesz) csak akkor lenne indokolt, ha tényleg Maul tér vissza. Ha jól rémlik, ezt több spoilerben is "ellőtték", így nem is nagyon számítok másra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értetted mit mondanak? Ok minden a visszatéréssel? De derék alatt továbbra sem mutatták.

Szerintem teljesen elfogadható. Sam Witwert felkérni a szinkronhangjának talán az egyik legjobb húzás volt, ugyanis talán ő a legelkötelezettebb Star Wars rajongó mind közül és apait anyait belead, hogy hiteles legyen az alakítása és amit itt lerendez, azt ismét órási tapsot érdemel. Ha belegondolunk, hogy a filmek keretein belül éltek már túl durvábbat, például Grievous tábornok esetén, akkor szerintem teljesen elfogadható. Gondolom nem akarták lelőni, hogy hogyan néz ki derék alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a wookieepedián találtam, lehet, hogy régi, mindenesetre az eddigiekkel egybevág.

 

 

 

At one point, Opress dueled a Jedi Knight on Dathomir, employing his substantial rage in the battle.[34] The talisman with which Opress had been entrusted by Talzin—called the "Talisman of Finding"[35]—had in fact been imbued with Maul's blood during her previous encounter with Maul, and it was to help the fallen Sith Lord regain his memory, which he had lost in recent years. Opress found Maul on the planet Lotho Minor, in the tunnel caves where Maul had carved out a secluded life for himself for well over the past decade. Having been cut in half by Obi-Wan Kenobi on Naboo, Maul had been forced to replace his entire lower body with a crude six-legged cybernetic apparatus, and he had also retained only scant memories of his life. Furthermore, he had not even been aware of his kinship to Opress prior to losing his memories, and he thus did not recognize his long-lost brother when Opress introduced himself as such. Telling Maul about his previous life as a Sith Lord, Opress was pleased to discover that his brother at least remembered that a Jedi had severed his legs, and he then presented him with the talisman from Talzin. Maul reclaimed fragments of his lost memory, and though he still could not recall Opress's face, he agreed to return with him to Dathomir, where he could seek out help from Talzin in exacting his revenge on Kenobi. Accompanied by his brother, Opress piloted his starship back to Dathomir, where Talzin awaited their return.[13]

 

 

 

Remélem sikerült spoiler mögé tennem.

 

Szerk: látom igen. :) viszont fordítani nincs időm, előre is bocsánat attól, akit megbántok ezzel egy magyar fórumon. ;)

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jézus ezt a Sam Wittwer nagyon kemény figura! Az nem semmi amikor Brown mutatja, hogy ez őrült. :D Mondjuk ettől nem lett jobb érzésem a történet miatt, de kíváncsi vagyok rá ettől független.

 

Talzin mellett sem, aki a TCW talán legmisztikusabb karakterévé vált.

Kezdek hevesen bólogatni.

 

 

Tuti, hogy Maul "feltámadása" mögött is ő áll.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul spoiler

 

 

Milyen sith kódról beszél Wittwer? Ez valami Eu -s cucc?

 

 

Gondolom a Kódexről van szó. "A lelki béke hazugság, csak a szenvedély létezik. A szenvedélyből erőt merítek. Az erő révén hatalmat szerzek. A hatalom révén győzelmet aratok. A győzelem révén a láncaim lehullnak"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a Kódexről van szó. "A lelki béke hazugság, csak a szenvedély létezik. A szenvedélyből erőt merítek. Az erő révén hatalmat szerzek. A hatalom révén győzelmet aratok. A győzelem révén a láncaim lehullnak"

Ez tetszik. :) Pont ellentéte Yoda szónoklatának.

 

De...

 

 

...ettől még nem éli túl Maul a kettévágást. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a Kódexről van szó. "A lelki béke hazugság, csak a szenvedély létezik. A szenvedélyből erőt merítek. Az erő révén hatalmat szerzek. A hatalom révén győzelmet aratok. A győzelem révén a láncaim lehullnak"

és az Erő révén felszabadulok

 

Van a Jediknek is:

Nincs érzelem, béke van.

Nincs tudatlanság, tudás van.

Nincs szenvedély, egyensúly van.

Nincs halál, Erő van.

A Jedi nem keres hatalmat.

A Jedi nem uralkodó, nem zsarnok.

A hatalmat keresni: elhagyni az Erő útját.

Elhagyni az Erőt a sötét oldalhoz vezet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tetszik. :) Pont ellentéte Yoda szónoklatának.

 

De...

 

 

...ettől még nem éli túl Maul a kettévágást. :D

 

 

Igen, ez pont a Jedi Kódex ellentéte.

 

Nem is az a lényeg, hanem a Sithek ebből merítenek erőt.

 

 

Mikor Darth Bane-t megmérgezték és a halálán megpróbált eljutni a Caleb nevű gyógyítóhoz, ezt ismételgette magában, mert ez adott neki erőt, végül persze túlélte, ennek a dogmának köszönhetően. Persze csak részben :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a wookieepedián találtam, lehet, hogy régi, mindenesetre az eddigiekkel egybevág.

 

 

 

At one point, Opress dueled a Jedi Knight on Dathomir, employing his substantial rage in the battle.[34] The talisman with which Opress had been entrusted by Talzin—called the "Talisman of Finding"[35]—had in fact been imbued with Maul's blood during her previous encounter with Maul, and it was to help the fallen Sith Lord regain his memory, which he had lost in recent years. Opress found Maul on the planet Lotho Minor, in the tunnel caves where Maul had carved out a secluded life for himself for well over the past decade. Having been cut in half by Obi-Wan Kenobi on Naboo, Maul had been forced to replace his entire lower body with a crude six-legged cybernetic apparatus, and he had also retained only scant memories of his life. Furthermore, he had not even been aware of his kinship to Opress prior to losing his memories, and he thus did not recognize his long-lost brother when Opress introduced himself as such. Telling Maul about his previous life as a Sith Lord, Opress was pleased to discover that his brother at least remembered that a Jedi had severed his legs, and he then presented him with the talisman from Talzin. Maul reclaimed fragments of his lost memory, and though he still could not recall Opress's face, he agreed to return with him to Dathomir, where he could seek out help from Talzin in exacting his revenge on Kenobi. Accompanied by his brother, Opress piloted his starship back to Dathomir, where Talzin awaited their return.[13]

 

 

 

Remélem sikerült spoiler mögé tennem.

 

Szerk: látom igen. :) viszont fordítani nincs időm, előre is bocsánat attól, akit megbántok ezzel egy magyar fórumon. ;)

Még régebben lefordítottam és megmutattam mindenkinek. Egy része irreleváns, mert nincs köze a The Clone Wars eseményeihez.

 

Ody, igen, az. Létezik a Jedi és a Sith kódex, amely lényegében egymás ellentéte. A Sith Kódex az egy olyan dolog, amit minden Sith megtanul, szinte már dogmatikusan. És ez így szól:

 

A béke hazugság, csak a szenvedély létezik.

A szenvedély által erőt merítek.

Az erő által hatalmat szerzek.

A hatalom által győzelmet aratok.

A győzelem által a láncaim lehullanak.

Az Erő által szabaddá leszek. (Ebben az utolsó sorban nem vagyok biztos, hogy így van.)

 

Szerk.: Oh, időközben leírtátok többen is helyettem, piff, elnézést az ismétlésért. >.<

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Ody! :) Talzin egyre jobban felkelti az érdeklődésem. Egyszerűen nem látom, milyen lapjai vannak és hogy mik a céljai. Az előző évadban támogatta Savage Opress bosszúhadjáratát, ahogy Asajj Ventresszét is. Mindkettőt fellázította Dooku ellen, de még a Jediknek is segített, hogy elkapják Opresst, de miért?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Ody! :) Talzin egyre jobban felkelti az érdeklődésem. Egyszerűen nem látom, milyen lapjai vannak és hogy mik a céljai. Az előző évadban támogatta Savage Opress bosszúhadjáratát, ahogy Asajj Ventresszét is. Mindkettőt fellázította Dooku ellen, de még a Jediknek is segített, hogy elkapják Opresst, de miért?

 

Maul -ra megy ki a játék szerintem. Csak még nem tudjuk hogyan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul -ra megy ki a játék szerintem. Csak még nem tudjuk hogyan.

Jó lenne tudni, hogy ez miért olyan fontos neki. Valami összeköti kettejüket a múltban. Mi más lehet, ha az egész Galaxisban egyedül ő tudott arról, hogy életben maradt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne tudni, hogy ez miért olyan fontos neki. Valami összeköti kettejüket a múltban. Mi más lehet, ha az egész Galaxisban egyedül ő tudott arról, hogy életben maradt?

Szerintem valahogy ő mentette meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rész híjján, íme az epguide kép:

 

Ó és még valami: A brothers-t márc 9-re datálják! A revenge-t meg egyelőre nem.

Nem lesz dupla az évadzáró?

Ez rendhagyó és egyben szomorú...

epguide419.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rész híjján, íme az epguide kép:

 

Ó és még valami: A brothers-t márc 9-re datálják! A revenge-t meg egyelőre nem.

Nem lesz dupla az évadzáró?

Ez rendhagyó és egyben szomorú...

köszi a képet. A dátumot már tudjuk egy ideje, ki is van írva az epizód alá. És hogy miért nem dupla? Túl hamar véget érne a sorozat. :) Így is legalább fél évet kell majd várni az ötödik évadra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a videó nagyon jó lett.

Nekme az az elképzelésem, hogy Talzin talán Sidious és Dooku uralmát akarja megdönteni és egy új Sith Rendet kialakítani.

 

Eszembe jutott, hogy talán Talzin ott volt a Naboo-n és talán ő mentette meg Mault a biztos haláltól valahogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.