Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Ez még mindig lehet egy klón. A klónt kettévághatták, és elláthatták művégtagokkal, és a klón rendelkezhet Maul emlékeivel. Mindezt azért, hogy mindenki elhiggye ő az igazi.

 

 

Szép hatásvadász előzetes. Vajon mi lesz a hatása ennek a szálnak a TCW-re? Az egekbe emeli a nézettséget, vagy elbukik a sorozat?

Inkább az első, de szerintem egyik se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez még mindig lehet egy klón. A klónt kettévághatták, és elláthatták művégtagokkal, és a klón rendelkezhet Maul emlékeivel. Mindezt azért, hogy mindenki elhiggye ő az igazi.

 

 

Szép hatásvadász előzetes. Vajon mi lesz a hatása ennek a szálnak a TCW-re? Az egekbe emeli a nézettséget, vagy elbukik a sorozat?

 

Nem hiszem, hogy ez állna a dolog mögött. Mi értelme megcsonkítani a klónt is? Azzal nem nyernek sokat, ha elhitetik a galaxissal, hogy kettévágott Sith barátjuk nem halt meg, pedig mégis. Akkor már több értelme lenne annak, hogy a "fénykorában" lévő, egészséges Mault vetik be. De az is klón dolog ellen van, hogy mindenki megérzi az "ébredését".

 

 

Egyébként szerintem biztos, hogy magasabb lesz a nézettség. Aki rajong az ötletért, aki mélységesen megveti, szinte biztos, hogy úgyis megnézi kíváncsiságból. Ha esetleg a többség tetszését nem nyeri el, akkor sem hiszem, hogy tömeges elpártolások lesznek, mivel a sztori után minden visszaáll a régi kerékvágásba,

vagyis Maul nem lesz állandó szereplő.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép hatásvadász előzetes. Vajon mi lesz a hatása ennek a szálnak a TCW-re? Az egekbe emeli a nézettséget, vagy elbukik a sorozat?

Már miért bukna el? Én ahogy látom a véleményeket, a nagy többség imádja az ötletet. Olyanokból meg, akik egy ilyen történet miatt elpártolnának a sorozattól, igen kevés van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ezért lett beleerőltetve hogy növelje a nézettséget. Valószinütlen hogy csökkenne. Gondolom olyasmit akartak dobni ami átviszi akár az átlagnéző ingerküszöbét is. Maul-ra tán még az is emlékszik aki utoljára '99-ben látta a Baljóst és lehet ő is odakapcsol ha ráér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább az első, de szerintem egyik se.

 

Meglátjuk. Abból indulok ki, hogy még a legelszántabb TCW rajongókat is megrengette a hír.

 

 

Nem hiszem, hogy ez állna a dolog mögött. Mi értelme megcsonkítani a klónt is? Azzal nem nyernek sokat, ha elhitetik a galaxissal, hogy kettévágott Sith barátjuk nem halt meg, pedig mégis. Akkor már több értelme lenne annak, hogy a "fénykorában" lévő, egészséges Mault vetik be. De az is klón dolog ellen van, hogy mindenki megérzi az "ébredését".

 

 

Egyébként szerintem biztos, hogy magasabb lesz a nézettség. Aki rajong az ötletért, aki mélységesen megveti, szinte biztos, hogy úgyis megnézi kíváncsiságból. Ha esetleg a többség tetszését nem nyeri el, akkor sem hiszem, hogy tömeges elpártolások lesznek, mivel a sztori után minden visszaáll a régi kerékvágásba,

vagyis Maul nem lesz állandó szereplő.

 

 

 

Lehet benne valami, de a Maul él még sokkal rosszabb ötlet. Az, hogy mindenki megérzi az ébredését azt is sugalhatja, hogy mégis meghalt az EP1-ben és most feltámadt

 

 

Revan, kár erőltetni ezt a klón teóriát, szerintem inkább szabadulj meg tőle, nehogy az legyen, hogy végig kitartasz mellette és a végén emiatt csalódj benne. Jó lesz ez. :)

 

Ha ő az igazi, akkor így is úgy is csalódni fogok benne. Nagy valószínűséggel nyomom a cancelt.

 

Már várom mi lesz a következő ilyen húzás, melyet az Underground-ban mutatnak be. Mace Windu él! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ezért lett beleerőltetve hogy növelje a nézettséget. Valószinütlen hogy csökkenne. Gondolom olyasmit akartak dobni ami átviszi akár az átlagnéző ingerküszöbét is. Maul-ra tán még az is emlékszik aki utoljára '99-ben látta a Baljóst és lehet ő is odakapcsol ha ráér.

Bizony. Itt még a nézőcsúcs sem elképzelhetetlen. Ráadásul már az utóbbi kvadrológiát is többen nézték. 2 milliós nézettség is akadt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony. Itt még a nézőcsúcs sem elképzelhetetlen. Ráadásul már az utóbbi kvadrológiát is többen nézték. 2 milliós nézettség is akadt.

Azt nem kétlem, hogy a mostani évadzáró nagy nézettségű lesz, inkább az új évad(ok) nézettsége csökkenhet, ha sok mindenki gyomra nem veszi be ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem kétlem, hogy a mostani évadzáró nagy nézettségű lesz, inkább az új évad(ok) nézettsége csökkenhet, ha sok mindenki gyomra nem veszi be ezt.

Messze van az, meg ha azok nem Maulról szólnak, akkor tényleg csak az a kis mag tűnhet el akik élet-halál kérdést akarnak csinálni abból, hogy Maulnak halottnak kell lennie. Eleve gyerek sorozat: szerintem nekik nem annyira fontos, hogy mennyire nagy a kontinuitás a filmekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan akkor már nyomhatod is a "cancelt" mert ez az igazi Maul. Mondjuk a múltkor is nyomtad ezt a cancel szöveget, de meddig is tartott? Két hétig? :D Szeretsz mindent eldramatizálni. Ne nézd meg ezt a négy részt és ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha esetleg a többség tetszését nem nyeri el, akkor sem hiszem, hogy tömeges elpártolások lesznek, mivel a sztori után minden visszaáll a régi kerékvágásba,

vagyis Maul nem lesz állandó szereplő.

 

Nekem úgy rémlik, hogy Filoni azt mondta, hogy

 

 

ez az ark az ötödik évadra is át fog nyúlni. És szerintem jobb is lesz, ha tényleg nem ér véget Maul visszatérése az évaddal együtt. Ha már meglépték, hogy feltámasztották/túlélte, akkor nehogy már egy ugyanolyan oneshot villain legyen, mint a Fiú vagy Krell, hanem jelentsen valódi komoly fenyegetést a Galaxis-ra, a Jedikre és persze Palpatine terveire :D

 

Revan: szerintem meg a klón ötletnél nem lehetett volna POCSÉKABBAT kitalálni, én már az Utolsó Parancsban és a TFU2-ben is utáltam. Megértem persze, hogy te miért reménykedsz Maul kapcsán ebben, de beláthatod, erősen az egyéni megítéléstől függ, hogy mi is a "rosszabb" megoldás :P

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hidd el Revan, ez a történet is csak annyira gagyi így első ránézésre, mint amilyen a TFU II. volt, aztán az is milyen jól lett kivitelezve, itt sem lesz baj, meglátod. Csak vonatkoztass el attól, hogy ez neked nem fog tetszeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan akkor már nyomhatod is a "cancelt" mert ez az igazi Maul. Mondjuk a múltkor is nyomtad ezt a cancel szöveget, de meddig is tartott? Két hétig? :D Szeretsz mindent eldramatizálni. Ne nézd meg ezt a négy részt és ennyi.

Szerintem úgy értette, hogy erre a 4 részre nyomja a cancelt, nem az egész sorozatra. Legalábbis múltkor ilyesmit olvastam.

 

Egyébként számomra továbbra sem a dolog hihetősége zavaró, mert elképzelhető, hogy ebben az univerzumban egy ilyen sérülést túl lehet élni (amennyiben kielégítően megmagyarázzák). Láttunk már durvább eseteket is. Az a gond vele, hogy szükségtelen a sztori szempontjából. Maul nélkül is baromi érdekes tud lenni a sorozat (ez azt hiszem, bizonyított), de akár önmagában az Opress - Venress - Dooku - Talzin kavarás is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is említettem, de éppen haverommal hazafelé tartottunk a Baljós árnyak 3D-ről és mivel témánál voltuk előjött a TCW is és Maul visszatérése. A srác olyan szinten lelkes a témától, hogy csak pislogtam, azt hittem ő is inkább ódzkodni fog tőle, de nem, alig hagyott szóhoz jutni :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Brodie.

 

Talán abban különbözök skótoktól a TCW kapcsán, hogy imádom ugyan, de sohasem illesztettem be igazán a 6 nagy filmbe, egyenértékűként meg pláne soha nem kezeltem. Egy köztes állapot a kanonizált SW és az EU között a szememben. De nagyon örülök, hogy van és hogy ezzel is tágul a Star Wars világa. :)

 

(Ugyanis az én szememben nem csak ez (Maul sztori) lenne az egyetlen a TCW kapcsán, ami nem egyeztethető bele a Filmek egészébe...)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Brodie.

 

Talán abban különbözök skótoktól a TCW kapcsán, hogy imádom ugyan, de sohasem illesztettem be igazán a 6 nagy filmbe, egyenértékűként meg pláne soha nem kezeltem. Egy köztes állapot a kanonizált SW és az EU között a szememben. De nagyon örülök, hogy van és hogy ezzel is tágul a Star Wars világa. :)

 

(Ugyanis az én szememben nem csak ez (Maul sztori) lenne az egyetlen a TCW kapcsán, ami nem egyeztethető bele a Filmek egészébe...)

 

Én is ugyanígy vagyok vele!

 

Nagyon jó szórakozás, szeretem, várom az aktuális részt, és eszembe sem jutna cancel-t adni neki. De amikor nézem a Sith-ek bosszúját, egyszerűen nem tudom belemagyarázni, h ez a sorozat az "előzménye". Számomra nem "passzol".

 

Igen, Maul már nálam is a sokadik.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem vagyok egyedül?

 

A trailer nagyon hangulatos volt, nagyon is élveztem, de így nem fogom tudni a sorozatot a filmek sztorivonalába beilleszteni.

 

 

Próbálom magam meggyőzni, de egyszerűen nem megy. Ez a szál a Sith-ek bosszúja farába rúg egy nagyot. A többi részt simán be tudtam illeszteni a történésekbe, de ez már sok. Egy kettévágott lényt feltámasztani(akinek azonnal meg kellett volna halnia) már az sw-ben is túlzás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbálom magam meggyőzni, de egyszerűen nem megy. Ez a szál a Sith-ek bosszúja farába rúg egy nagyot. A többi részt simán be tudtam illeszteni a történésekbe, de ez már sok. Egy kettévágott lényt feltámasztani(akinek azonnal meg kellett volna halnia) már az sw-ben is túlzás.

Hmmm... Grievous?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többi részt simán be tudtam illeszteni a történésekbe, de ez már sok. Egy kettévágott lényt feltámasztani(akinek azonnal meg kellett volna halnia) már az sw-ben is túlzás.

 

A Dark Force szériában Maw is túlélte a azt, hogy ketté lett vágva. Tudom az csak EU, de azért gondoltam megemlítem.

 

A trailer pedig nagyon hangulatos lett, eddig egyáltalán nem vártam ezt a történetszálat, de ezek után jobban várom mint eddig bármelyik részt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy marketingből csillagos ötös. Lényegtelen milyen szájízzel, de az biztos hogy mindenki iszonyat kíváncsi arra hogy mit hoznak ki a történetszálból, plusz elég felkeltette magára a figyelmet a sorozat.

 

Valószínű hogy ebből az okból, és nem azért tették bele most Mault, mert Lucas leesett a wc-ről, és megálmodta hogy ez hiányzott a filmekből, ez szolgálja legjobban a történetet. Minden esetre eléggé furcsán néznék rá, ha továbbra is azt mondaná hogy a TCW egyenértékű a filmekkel kohézióilag. És azt is erősen kétlem, hogy bárki mostantól úgy nézné az első részt, hogy jaj milyen kár hogy Obi-Wan csak kettévágni tudta Mault, de megölni nem.

 

Aztán jöhetnek a 'Maul is dead' pólók a 'Han shot first' feliratú pólók mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Grievous?

A filmekben fogalmunk sincs mi lett vele. Az se derül ki hogy apránként lett ilyen vagy hirtelen egyből ilyen 90 százalékos gép. A Clone Wars egyébként az előbbit sugallja és úgy meg is áll a lábán a lesérülés háttér-története. Maul nincs a képzeletünkre bizva: egy olyan jelenetben végezték ki, ahol a rendező kifejezett akarata volt, hogy a nézőben az rögzüljön, hogy Maul meghalt (eredetileg nem vágták volna ketté csak leesett volna, de Lucas úgy érezte ez kétségeket hagyhat maga után.) Ugyhogy ha már az alkotói szándék betalált ne rójuk már fel a nézőknek ha ezután hitetlenkednek, hogy ebből hogy lett túlélés (persze Maulnál ez a történet miatt is erőltetett ugye: ha a filmek vagy bármi más megágyazott volna a visszatérésnek az is más lenne: ez nem csak azért óriási baromság mert láttuk meghalni hanem mert egyik pillanatról a másikra húzták elő a kalapból ugy hogy egy ideig még maguk az alkotók is azt vallották hogy meghalt... erre irtam korábban: ilyen alapon egy SW karakter halála sincs biztonságban. Ma még halott, holnap meg már te véded hogy nem is halt meg Palpatine az ep.6-ban, ki látta azt, jól meg lesz az irva)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy marketingből csillagos ötös. Lényegtelen milyen szájízzel, de az biztos hogy mindenki iszonyat kíváncsi arra hogy mit hoznak ki a történetszálból, plusz elég felkeltette magára a figyelmet a sorozat.

 

Valószínű hogy ebből az okból, és nem azért tették bele most Mault, mert Lucas leesett a wc-ről, és megálmodta hogy ez hiányzott a filmekből, ez szolgálja legjobban a történetet. Minden esetre eléggé furcsán néznék rá, ha továbbra is azt mondaná hogy a TCW egyenértékű a filmekkel kohézióilag. És azt is erősen kétlem, hogy bárki mostantól úgy nézné az első részt, hogy jaj milyen kár hogy Obi-Wan csak kettévágni tudta Mault, de megölni nem.

 

Aztán jöhetnek a 'Maul is dead' pólók a 'Han shot first' feliratú pólók mellé.

 

Teljesen egyetértek. Egyébként, ahogy megfigyeltem, mindig ez van. A Lucasfilm kitalál valamit,a rajongók szinte egy emberként támadják, és kiakadnak rajta, aztán ahogy beindul a marketing egyre többen elfelejtik, hogy eredetileg az ötlet nekik nem is tetszett, aztán amikor élesben megy a dolog a legtöbben már istenítik. A rajongók 90 %-a majd így is odáig lesz, sőt, már előre látom, hogy sokak számára az Ep1 is "új értelmet nyer majd". :)

Szerintem egyszerűen erőltetett, és gagyi ötlet. Ha ez egy rendes egész estés "tradicionális" SW mozifilm keretében lenne, akkor jöhetne a rajongók új rétege, akik minden fórumon, minden kommentben azt hangoztatják, hogy "Lucas szétbarmolta a prequelt és ezzel együtt a gyerekkorukat." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek. Egyébként, ahogy megfigyeltem, mindig ez van. A Lucasfilm kitalál valamit,a rajongók szinte egy emberként támadják, és kiakadnak rajta, aztán ahogy beindul a marketing egyre többen elfelejtik, hogy eredetileg az ötlet nekik nem is tetszett, aztán amikor élesben megy a dolog a legtöbben már istenítik. A rajongók 90 %-a majd így is odáig lesz, sőt, már előre látom, hogy sokak számára az Ep1 is "új értelmet nyer majd". :)

Ez valami alternativ világ? Én ilyet sehol se láttam. Hét évvel vagyunk a Saga befejezése után és Lucas pont mostanában panaszkodott amiatt, hogy nem szeretik azt amit csinál (ami engem jól meg is lepett - mármint hogy az öreg ilyenekkel foglalkozik). Nem nagyon volt pártfordulás. Akiknek valami nem tetszik azoknak rendszerint évek múlva se tetszik az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akiknek valami nem tetszik azoknak rendszerint évek múlva se tetszik az.

 

Van egy réteg, de attól, hogy ők a hangosabbak, még nem biztos, hogy többen vannak, sőt. Arról beszélek, hogy pl. amikor kiderült az a bizonyos "Noooo" a Jedi végén, ha megnézted akkoriban a tfn fórumát, mindenki fel volt háborodva, aztán egyszer csak már az volt a hülye, aki támadni merte az ötletet. Ez lesz szerintem Maullal is.

Én most azokról a rajongókról beszéltem, akik általában elfogadóak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Bomarr. Ilyet még én sem láttam... elképzelhető, hogy van olyan, aki a marketing miatt megváltoztatja a véleményét, de ahogy tapasztaltam nem ez van többnyire (de majd kiderül ez ügyben mi lesz.)

 

Ahogy már lentebb írtam, én sohasem kezeltem a filmekkel egyenértékűként a TCW-t, egy a filmekhez erősen köthető, ám mégis alternatív történetnek tekintettem félúton a kanonizált SW és az EU között.

 

Maul számomra meghalt. Kész, pont. A TCW Maul-szála csak egy (mi lett volna, ha mégsem hal meg...) lehetőségként funkcionál, amit előreláthatólag nagyon fogok élvezni. Ennyi. :) és nem több! A sorozat továbbra is kiváló, sőt egyre jobb... és remélem, hogy ezt a tendenciát folyatni fogja!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most azokról a rajongókról beszéltem, akik általában elfogadóak.

Tehát a keménymagnak teljesen mindegy mi jön, ők bármit lenyelnek és idővel megmagyarázzák maguknak, hogy jó az, mégha elsőre beléjük is hasitott, hogy óriási marhaságról van szó? Hmm...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát a keménymagnak teljesen mindegy mi jön, ők bármit lenyelnek és idővel megmagyarázzák maguknak, hogy jó az, mégha elsőre beléjük is hasitott, hogy óriási marhaságról van szó? Hmm...

 

Szerintem igen, de ezt nem negatívumként értelmezem. Egy ilyen dolgot, mint a SW sokkal jobb érzés elfogadni és élvezni, mint utálni és belekötni. A világ ettől még nem lesz rosszabb. Mindegy, én így látom, te nem. Térjünk vissza a topic témájához.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.