Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Massacre 720p HDTV

 

 

 

 

 

És milyen ára van a szellem létnek? Megmondom: Nyalogathatod a lekváros üveg külsejét. Az hogy az események szemléletére vagy kényszerítve véleményem szerint ezerszer rosszabb mint amin Maul ment át.

Akik meghalnak, azoknak a személyisége, az emlékei, a gondoltai örökre elvesznek. A Jedi szellemek pont attól különlegesek, hogy halálukkor képesek voltak megőrizték mindezt. Egyé váltak az Erővel, és mégis megmaradt az egyéniségük. A szellemlét, tehát a lélek halhatatlansága.

A Sith-ek ellenben nem képesek elfogadni, hogy a test igenis halandó, ezért az, hogy kényszeríteni a testüket, hogy azután is funkcionáljon, miután elérte a teljesítőképessége legvégső határát az elképzelhető legvisszataszítóbb megsértése az élet, és az Erő rendjének.

 

Nem tudom hogy ezen most sírjak vagy nevessek. Tudom hogy kell képzeleterő, meg minden, de azért...

 

Azt az ötletet, csak a hasamra csapva írtam le, természetesen én sem hiszem, hogy tényleg ilyesmi történt. Csak próbálok rávilágítani, hogy mennyi lehetséges -mégha valószínűtlen is- alternatíva van.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, nem csak az van... említeném Werebazs kollégát, vagy Sith testvéremet Sky-t... vagy szerénységemet... mi kevésbé fogalmaztunk meg negatív véleményt :);)

 

És itt vagyok én is:

Néha dobok egy fikát, máskor meg leírom, hogy nem lesz elcseszve a nyakamat rá.

És ez miért van? Mert keveset tudunk az egészről. Igen, keveset. Az nem számít amit tudni vélünk és én részemről nem találgatok tovább.

 

Ja és massacre-ből kétféle normál is van:

 

 

 

Revenge: márc 16!

 

epguide420:

epguide420.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam. És szörnyülködöm. Miért rettegtél anno ettől és most miért fogadod el? Erre válaszolj. Magyarázd már meg az EP3-at annak fényében hogy Maul él? Kiváncsian várom. Miért nem lépett elő 10 évig? Ne kerüld el a kérdést. és csak ez 1 kérdés. Sajna ezt is le kell írnom. Miért is vagy te EU-ellenes mikor a legnagyobb veretes baromságot képes vagy befogadni? Azt meg nem hogy Plaquis élt az Ep1 idejében? Te is ellentmondasz magadnak rendesen.

Látom csak nem értetted meg. :D Itt olyasmiről beszélsz ami egyszerűen nem létezik. :) Nem fogadtam el Mault, nem tetszik Maul visszahozása, hülyeség a Maul ötlet. DE!!! Az utóbbi hónapokban ezt leírtam már vagy egy tucatszor. Azonban úgy vélem ennyi elég is volt belőle, és nem licitálok rá egyre jobban ahogy jön a bemutató ideje! Azt továbbra is tartom, hogy érdemben csak akkor lehet a történetről beszélni ha már láttuk. Azon már túl vagyunk, hogy az ötletet kritizáljuk. Várjuk a konkrétumokat.

 

SZERK: köszi csoli a képet!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem, őt nem is láttuk letartóztatni.

Tény, nem láttuk őket bilincsben, de azért gondolom, hogy a kancellár elleni elrablási kísérletért csak lesittelik őt és Twazzi-t. Nem gondolnám, hogy hagyták elmenekülni őket egy siklóval mintha mi sem történt volna. De igazából jelentéktelen dolog, ha lecsukták akkor gyorsan kiszabadult, ha nem akkor meg tárgytalan a kérdésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény, nem láttuk őket bilincsben, de azért gondolom, hogy a kancellár elleni elrablási kísérletért csak lesittelik őt és Twazzi-t. Nem gondolnám, hogy hagyták elmenekülni őket egy siklóval mintha mi sem történt volna. De igazából jelentéktelen dolog, ha lecsukták akkor gyorsan kiszabadult, ha nem akkor meg tárgytalan a kérdésem.

Nem láttuk elkapni, mert Anakin és Mace Windu egyből Bane felé vette az irányt, amikor meglátták a kancellárt, gondolom ezalatt Embóék meglógtak.

 

Embo olyan nagy keménynek tűnik, ahogy egy anoobának parancsol, de egy olyannak, aminek jól láthatóan kiszedték a szemfogát. Dengar feltűnése érdekes, bár számomra nem annyira érdekfeszítő karakter. De ezek szerint Boba Fettéknek sikerült megszökniük, bár egy kicsit erős, hogy ő lett a főnök. Tatooine-t pedig imádom, úgyhogy ez mindenképpen egy jó pont. :) Meg az a lilás kristály világ is tetszik az előzetes képekből.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést ha túl negatív lettem volna tegnap Maullal kapcsolatban. Végülis mindenkinek szive joga elfogadni vagy nem.

Szerintem várd ki a végét. :) Tény, hogy az alapötlet elég meredek és ha ezt néhány évvel ezelőtt hallottuk volna tuti valami SuperShadow pletykának hittük volna. TFU II. játék történetét is amikor olvastam az első gondolatom az volt, hogy most szórakoznak velünk? Egy ilyen sz*rt nem gondolhatnak komolyan. Aztán a kivitelezés mégis megmentette az egészet, szerintem itt is ugyanez lesz, az alapötlet önmagában semmi, látnunk kell, ahogy az egész életre kel majd a szemünk előtt. Ki tudja, talán a végén még imádni is fogjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem várd ki a végét. :) Tény, hogy az alapötlet elég meredek és ha ezt néhány évvel ezelőtt hallottuk volna tuti valami SuperShadow pletykának hittük volna. TFU II. játék történetét is amikor olvastam az első gondolatom az volt, hogy most szórakoznak velünk? Egy ilyen sz*rt nem gondolhatnak komolyan. Aztán a kivitelezés mégis megmentette az egészet, szerintem itt is ugyanez lesz, az alapötlet önmagában semmi, látnunk kell, ahogy az egész életre kel majd a szemünk előtt. Ki tudja, talán a végén még imádni is fogjuk. :)

 

 

A Maulos részig most már nem írok róla semmit. Teljesen felesleges ezen vitázni addig, Sajna tegnap meg elragadtak az indulatok, így meg nem szabad semmiről vitázni. Lehet hogy én leszek a legnagyobb rajongó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Maulos részig most már nem írok róla semmit. Teljesen felesleges ezen vitázni addig, Sajna tegnap meg elragadtak az indulatok, így meg nem szabad semmiről vitázni. Lehet hogy én leszek a legnagyobb rajongó. :D

Nehéz erről indulatok nélkül beszélni. Legyen akár pozitív akár negatív. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bounty spoiler

 

 

Azért remélem Ventress nem áll be bánatában fejvadásznak. :D Egyébként ez a kis részlet szenzációs volt! Boba már főnök, és ahogy Embo a kiskutyáját elviszi sétáltatni...kész lettem. :D Na és Dengar... :yes: :yes:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bounty spoiler

 

 

Azért remélem Ventress nem áll be bánatában fejvadásznak. :D Egyébként ez a kis részlet szenzációs volt! Boba már főnök, és ahogy Embo a kiskutyáját elviszi sétáltatni...kész lettem. :D Na és Dengar... :yes: :yes:

 

Szerintem viszont ez se lenne rossz ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem viszont ez se lenne rossz ötlet.

Szerintem sem, sőt...

...Ventress ezek után nem is nagyon tehet mást. Ahogy az értékelésben is írtam, mindenhonnan kitaszította a sors. Azt pedig kizártnak tartom, hogy teszem azt, letelepedik egy békés bolygóra és farmer lesz. :D

 

Fejvadászként viszont még viheti valamire. A kérdés csak az, hogy a következő részben látott ügy alkalmi meló lesz, vagy végleg csatlakozni fog a fejvadászokhoz. :?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem, sőt...

...Ventress ezek után nem is nagyon tehet mást. Ahogy az értékelésben is írtam, mindenhonnan kitaszította a sors. Azt pedig kizártnak tartom, hogy teszem azt, letelepedik egy békés bolygóra és farmer lesz. :D

 

Fejvadászként viszont még viheti valamire. A kérdés csak az, hogy a következő részben látott ügy alkalmi meló lesz, vagy végleg csatlakozni fog a fejvadászokhoz. :?

 

 

 

 

Jó kérdés! Nekem eddig nem jutott eszembe, hogy fejvadász lesz és szerintem az alkotók sem ezt lépik meg.

Nem lehetetlen, csak erőhasználóként szerintem más sorsra talál. Játszik erősen a halál is.

Főleg, hogy az az érzésem, hogy ezúttal a fejvadászokat ő bérli fel Dooku ellen.(Bár az már a 3. vagy 4. próbálkozása lenne..fene se tudja)

És egy képkockából már tudjuk, hogy Savage-zsal is összeakasztja még a bajszát(kardját).

Ebből is mi lesz? Hisz Talzin mindkettejük mentoraként is értelmezhető, én egyelőre furcsállom, hogy megint egymás ellen lesznek.

Azt hittem a Witches of the Mistben csak pillanatnyi kirohanás volt Savage-től a dolog.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Jó kérdés! Nekem eddig nem jutott eszembe, hogy fejvadász lesz és szerintem az alkotók sem ezt lépik meg.

Nem lehetetlen, csak erőhasználóként szerintem más sorsra talál. Játszik erősen a halál is.

Főleg, hogy az az érzésem, hogy ezúttal a fejvadászokat ő bérli fel Dooku ellen.(Bár az már a 3. vagy 4. próbálkozása lenne..fene se tudja)

És egy képkockából már tudjuk, hogy Savage-zsal is összeakasztja még a bajszát(kardját).

Ebből is mi lesz? Hisz Talzin mindkettejük mentoraként is értelmezhető, én egyelőre furcsállom, hogy megint egymás ellen lesznek.

Azt hittem a Witches of the Mistben csak pillanatnyi kirohanás volt Savage-től a dolog.

 

 

 

 

Szerintem Ventressnek óriási visszalépés a fejvadász "szakma". Én úgy vélem meg fog halni, méghozzá Opress vagy Maul kardja által.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem, sőt...

...Ventress ezek után nem is nagyon tehet mást. Ahogy az értékelésben is írtam, mindenhonnan kitaszította a sors. Azt pedig kizártnak tartom, hogy teszem azt, letelepedik egy békés bolygóra és farmer lesz. :D

 

Fejvadászként viszont még viheti valamire. A kérdés csak az, hogy a következő részben látott ügy alkalmi meló lesz, vagy végleg csatlakozni fog a fejvadászokhoz. :?

 

Esetleg át lehetne vinni a karakterét az Underworld-be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Jó kérdés! Nekem eddig nem jutott eszembe, hogy fejvadász lesz és szerintem az alkotók sem ezt lépik meg.

Nem lehetetlen, csak erőhasználóként szerintem más sorsra talál. Játszik erősen a halál is.

Főleg, hogy az az érzésem, hogy ezúttal a fejvadászokat ő bérli fel Dooku ellen.(Bár az már a 3. vagy 4. próbálkozása lenne..fene se tudja)

És egy képkockából már tudjuk, hogy Savage-zsal is összeakasztja még a bajszát(kardját).

Ebből is mi lesz? Hisz Talzin mindkettejük mentoraként is értelmezhető, én egyelőre furcsállom, hogy megint egymás ellen lesznek.

Azt hittem a Witches of the Mistben csak pillanatnyi kirohanás volt Savage-től a dolog.

 

 

 

 

A történet szempontjából én is inkább arra voksolok, hogy meg fog halni... megjárta a poklok poklát, nem tudom, mi olyat tudnának kitalálni neki, ami nem lenne visszafejlődés a karakternek. De Ventress-nek nyilván vannak tervei, célkitűzései, amik között jobb híján nem lehetetlen, hogy szerepeljen a fejvadász lét. Bár EU, de eleinte Aurra Sing is Jedinek tanult, így nem lehetetlen, hogy Ventress is hasonlóképp tegyen. De szerintem továbbra is a bosszú fogja hajtani... Opress-szel még tuti összecsap, bár Dookuban már nem vagyok olyan biztos. Párszor kudarcot vallott már az öreg kinyírásával. Legutóbb kis híján az életével fizetett, így ez talán meggondolandó.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a legvalószínűbb változat, h valahogy Talzinék felélesztették a mágiájukkal ("humbug az egész, én mondom!"), ha találgatnom kéne. Amúgy meg arra gyanakodtam, h klónozták, de az már nem valószínű, mert a trailerben láthattuk a félig gép testét.

 

Egyébként az a gyanúm, h azért élesztették fel, mert sztem Maul figurájában maradt még kellő potenciál rendesen. Ahhoz képest, h mekkora brand épült maul karaktere köré lényegében semmit nem tudtnk meg róla, csak jött, oszt' meghalt. Sosem értettem, h miért szerették ennyire őt, mikor bele se láthattunk a jellemébe. őt kedveltem a legkevésbé a star wars összes karaktere közül (jar jart kivéve), de ez most egy esély, hogy megkedveljem, tűkön ülök, és igenis találgatok, mert ez az egyik legjobb dolog a star wars rajongásban, a zavarosban bóklászni, és eszeveszettül várakozni.

 

egyébként jobban örültem volna ha obi-wannal nem találkozik, de ez a készítők részérőll kihagyhatatlan lett volna. jobb lett volna, ha felkézíti opresst, és a háttérben machinál. vagy egy harcnak is örülnék egykori mesterével, mint közvetett "elárulójával", palpatinet még nem láttuk küzdeni a sithek bosszúján kívül, pedig megnézném.

 

egyébként ugyanez a baj opressel is, túl néma, nem olyan kidolgozott jellem, lényegében csak egy debil gyilkológépnek tűnik nekem, de őróla komplexebb képet kaptunk, ismerjük az előéletét, stb.

 

Az pedig teljesen egyértelmű, hogy bár maul feltűnését már tavaly előkészítették, lényegében a baljós árnyakhoz igazították az igazi visszatérését, valószínűleg azért, hogy nagy nézettsége legyen asorozatnak, és mégjobban összefűzze a filmekkel, sztem most sokan ülnek le a képernyő elé olyanok is, akik a filmeket szeretik, de a TCWtől még mindig ódzkodnak.

 

Egyébként most már egyre jobban félek a TCW befejezésétől. Attól félek, h mi van, ha végül alternaív bef lesz a vége? Hogy a pékbe tudják elvarrni az Ahsoka történetszálat? Én am abban reménykedek, h a sithek bosszúja alatt még javában élt, csak már nem Anakinnal harcolt (hanem mondjuk Plo Koonnal), és a sorozat befejezése párhuzamosan haladna az sw 3-mal, sőt a legjobb az lenne, ha az underworldbe is áttolódna a sztori. Ha ahsoka ep3 előtt mehal, azt érezni kellett volna az ep3ban anakinon és obwanon, olyan nincs, h nem. de azt simán el tudnám képzelni, h ahsoka rexszel másfelé harcol, és anakinék nem beszélnek róla. Csak az a baj, h lucas kikötötte, a befejezés a 3. rész előtt játszódjon. remélem megváltoztata a véleményét majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Maulos dolog kicsit spoileres volt, nem?

 

Egyébként most már egyre jobban félek a TCW befejezésétől. Attól félek, h mi van, ha végül alternaív bef lesz a vége? Hogy a pékbe tudják elvarrni az Ahsoka történetszálat? Én am abban reménykedek, h a sithek bosszúja alatt még javában élt, csak már nem Anakinnal harcolt (hanem mondjuk Plo Koonnal), és a sorozat befejezése párhuzamosan haladna az sw 3-mal, sőt a legjobb az lenne, ha az underworldbe is áttolódna a sztori. Ha ahsoka ep3 előtt mehal, azt érezni kellett volna az ep3ban anakinon és obwanon, olyan nincs, h nem. de azt simán el tudnám képzelni, h ahsoka rexszel másfelé harcol, és anakinék nem beszélnek róla. Csak az a baj, h lucas kikötötte, a befejezés a 3. rész előtt játszódjon. remélem megváltoztata a véleményét majd.

Szerintem ettől nem kell félned. :) Vagy 8 befejezés van a lány számára, ezek közül lesz valamelyik, így az ötlettelenség veszélye nem áll fenn. Azt egyébként én is nehezen tudom elképzelni, hogy az Ep3-ra halott legyen... bőven kialakult olyan szoros kapcsolata a két főhőssel (főleg Anakinnal), hogy érződjön az elvesztésének hatása. De érthető okokból az Ep3-ban szó sincs ilyesmiről, így szerintem a többi alternatíva egyike valósul meg.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelent a Brothers hivatalos ismertetője:

 

 

"Miután bosszút állt Dooku grófon és Asajj Ventress-en, a sötét harcos, Savage Opress egy galaxisméretű kutatásba kezdett, hogy rátaláljon rég elveszett testvérére, a legendás Darth Maulra. Maul az őrület határán, egy tönkrement világ mélyén él, a bosszú tervét szőve. Savage szövetkezik Talzin anyával, hogy Maul testét és elméjét egyaránt helyrehozzák annak érdekében, hogy közösen bosszút álljanak a Jediken..."

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelent a Brothers hivatalos ismertetője:

 

 

"Miután bosszút állt Dooku grófon és Asajj Ventress-en, a sötét harcos, Savage Opress egy galaxisméretű kutatásba kezdett, hogy rátaláljon rég elveszett testvérére, a legendás Darth Maulra. Maul az őrület határán, egy tönkrement világ mélyén él, a bosszú tervét szőve. Savage szövetkezik Talzin anyával, hogy Maul testét és elméjét egyaránt helyrehozzák annak érdekében, hogy közösen bosszút álljanak a Jediken..."

 

De vajon Talzinnak mit ártottak a Jedik? Tény, hogy az éjnővérek egy száműzött Jedi leszármazottai, de ez a sérelem szerintem ennyi generáció után már nem olyan erős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.