Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Revenge előzetesében elhangzik az, hogy...

 

THIS WORLD WILL BURN! Méghozzá Maul szájából. Arra gondoltam, hogy vajon elmennének-e odáig a zabrak testvérek, hogy felperzseljék Obi-Wan Kenobi szülőfaluját, csak azért, hogy eljuthassanak hozzá. Aztán eszembe jutott, hogy a végkifejlet a Raydonia bolygón fog játszódni és nem a Stewjonon. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak most esett le, hogy a készítők talán először vettek palira minket olyan értelemben,

hogy Maulról nem is egy olyan videó született korábban, ami az új részt látván "kamu-nak" nevezhető.

 

Ott van a legkorábbi, mikor Maul arca ködös füstben rángatózik-hörög,

de még az egyik legfrissebb is, mikor megy bele a kamera a szemétdombba és az üvölti: "Jedi".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azokat ügyesen összevágták. :)

 

Szerintem egy kicsit többről van szó. Plusz effekt is kell hogy legyen itt-ott, gondolj csak a füstbe burkolózó arcra.

Ja igen és a Mortis-os beütésről meg ennyit, mi? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak most esett le, hogy a készítők talán először vettek palira minket olyan értelemben,

hogy Maulról nem is egy olyan videó született korábban, ami az új részt látván "kamu-nak" nevezhető.

 

Ott van a legkorábbi, mikor Maul arca ködös füstben rángatózik-hörög,

de még az egyik legfrissebb is, mikor megy bele a kamera a szemétdombba és az üvölti: "Jedi".

Szerintem ezek csak ugyanolyan reklám klippek voltak, mint az, amit Obi-Wan, Anakin és Ahsoka új karakter modelljeinek csináltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revenge

 

 

 

Nem tudom mit csinál Talzin Maul -al, de ebben a részben alig hasonlít a Brothers -ben látott önmagára. A szarvai is kisebbek. Hmmm...

 

 

 

 

Ó, emiatt ne aggódj, lesz itt pedi-, mani-, szarvikűr a zöld ködben, meg előveszik a félbevágott fénykardot is(pont az ne lenne meg?)

 

 

kérdés: egyébként mit tudunk Obi-wan fénykardjáról? Mert az már ott fityeg az oldalán egy jelenettel később a film végén( BD változat: 02:05:44), pedig Maul a lukba rugta.

Csak azt ne mondjátok, hogy baki. Biztos van rá rajongói magyarázat.

És aki azt összeszedte Obi-nak, azt meg kellett volna kérdezni, hogy mit látott ott lent még? :yeah:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ó, emiatt ne aggódj, lesz itt pedi-, mani-, szarvikűr a zöld ködben, meg előveszik a félbevágott fénykardot is(pont az ne lenne meg?)

 

 

kérdés: egyébként mit tudunk Obi-wan fénykardjáról? Mert az már ott fityeg az oldalán egy jelenettel később a film végén( BD változat: 02:05:44), pedig Maul a lukba rugta.

Csak azt ne mondjátok, hogy baki. Biztos van rá rajongói magyarázat.

És aki azt összeszedte Obi-nak, azt meg kellett volna kérdezni, hogy mit látott ott lent még? :yeah:

 

Vagy baki, vagy megcsinálta újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ó, emiatt ne aggódj, lesz itt pedi-, mani-, szarvikűr a zöld ködben, meg előveszik a félbevágott fénykardot is(pont az ne lenne meg?)

 

 

kérdés: egyébként mit tudunk Obi-wan fénykardjáról? Mert az már ott fityeg az oldalán egy jelenettel később a film végén( BD változat: 02:05:44), pedig Maul a lukba rugta.

Csak azt ne mondjátok, hogy baki. Biztos van rá rajongói magyarázat.

És aki azt összeszedte Obi-nak, azt meg kellett volna kérdezni, hogy mit látott ott lent még? :yeah:

Tudtommal Qui-Gon fénykardját tartotta meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi a Klónok támadásában is egy olyan fénykardot visel, ami ugyanúgy néz ki, mint az első rész beli, mert (a wookiepedia szerint) újraépítette azt.

 

Akkor elég fanatikus a srác, mert mint emítettem ez már a következő jelenetben ott van nála. Gyorsan félrevonult egy sarokba és gyászában kardot épített.

Apropó Obi kardja;

Itt a TCW-ben sok más egyéb kényes dolog mellett, arra is ügyelniük kell, hogy ez maradjon nála, mert a Sith-ekben is ezt használja.

Ez van Anakinnal is. És játszanak is a dologgal ezerrel, mert

 

 

A revenge egyik előképében Maul kezében van a szóban forgó kard. :para:

Ej csak nehogy elkenje nekem Maul Obi-want...

Hisz az elmúlt tíz évben Obi-wan csak erősödött, míg Maul csak egyre retardálódott, furán venné ki magát a szememben.

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ó, emiatt ne aggódj, lesz itt pedi-, mani-, szarvikűr a zöld ködben, meg előveszik a félbevágott fénykardot is(pont az ne lenne meg?)

 

 

 

Aki kimentette onnan, az nyilván a fénykardját is magával vitte. :) Bár a következő rész képei között van egy olyan, ahol Obi kardját szorongatja...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó Obi kardja;

Itt a TCW-ben sok más egyéb kényes dolog mellett, arra is ügyelniük kell, hogy ez maradjon nála, mert a Sith-ekben is ezt használja.

Ez van Anakinnal is. És játszanak is a dologgal ezerrel, mert

 

 

A revenge egyik előképében Maul kezében van a szóban forgó kard. :para:

Ej csak nehogy elkenje nekem Maul Obi-want...

Hisz az elmúlt tíz évben Obi-wan csak erősödött, míg Maul csak egyre retardálódott, furán venné ki magát a szememben.

 

 

 

 

Az lehet, hogy meghibbant, de ha a Sötét Oldalba kapaszkodva tartotta életben magát 12 éven keresztül, akkor iszonyatosan megerősödhetett. Ráadásul már az EP1-ben is erősebb volt Obi-nál, csak azért vesztett mert elbízta magát, és nem számított rá, hogy Obi felugrik a gödörből.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, te nem írsz értékelőt a Brothers-höz?

Folyamatban van. A részt már megnéztem, de eddig nem sok energiát éreztem magamban a fogalmazáshoz. Holnapra szerintem meglesz. Addig lehet, hogy megnézem más megvilágításból is, hátha kissé pozitívabb lesz az összkép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folyamatban van. A részt már megnéztem, de eddig nem sok energiát éreztem magamban a fogalmazáshoz. Holnapra szerintem meglesz. Addig lehet, hogy megnézem más megvilágításból is, hátha kissé pozitívabb lesz az összkép.

Értem. :)

Mindenképp nézd meg még egyszer (már persze ha épp nincs jobb dolgod :D ), nekem is gyökeresen megváltozott második nézésre a véleményem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, de azt a könyvet nem olvastam. :) Meg hát én úgy vettem észre, hogy a két fénykard eléggé hasonló. :)

 

Hasonló a stílus, de különbözik rendesen a két kard.

A filmből említett képkocka egyértelműen bizonyítja, hogy a saját kardja van az oldalán. Ezen nincs mit vitázni, így van.

Ezt bakinak kell tekinteni, ha a könyveknek, EU-nak, vagy a wiki-nek akarunk hinni.

 

Akiknek a mozifilmekben megjelent dolgok az alap, annak az a magyarázat, hogy a párbaj után rögtön újjáépítette, vagy felhozta valaki a gödörből.

Ami Darth Maul korábbi sw.comos életrajzában, -mikor még Iridoniainak írták a származását- még olvasztókamra volt.

 

Abból, hogy ott van az oldalán, inkább az a valószínű, hogy lennt jártak a gödörben és felhozták, ezért nevezhetik Mault halottnak Winduék, mert képernyőn kívül arra lehet következtetni, hogy voltak lennt kíváncsiságból, vagy a kardért, mindegy. ;)

 

Egyébként ahogy Maul úgy a kard sem élhette túl az esést, ebből kiindulva inkább lehet mégis baki, hogy ott van az oldalán az említett jelenetben. Egyébként jegyzem meg, hogy ebben a jelenetben Windut a háttérben nem Samuel L. Jackson alakítja ez a BD útán immár teljesen egyértelmű! :lol:

 

Szóval érdekes, hogy az, hogy Obi-wan kardja egy másodpercre kivillan a köpenye alól, újra megrengeti az egész Darth Maul-t visszahozni sztorit.

De ne aggódjatok tudom mit kell figyelmen kívül hagyni és min kell átsiklani ahhoz, hogy élvezni lehessen az évadzárót.

Tudom, csak sokallom. Egy szőrszálhasogató rajongó számára nagyon látszik, hogy sajnos meg lett ez erőszakolva.

 

Röviden: Maul pótlónak elég lett volna Savage, de kiváncsian és bizakodva várom a fejleményeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kövezz meg, de nekem nem sikerült kiszúrnom. :D Esetleg mutatsz nekünk egy képet? :) Egyébként tényleg, Qui-Gon kardján mintha sokkal több lenne a fekete rész.

 

Pedig ott van az, tégy még egy próbát. Sajnos nem tudok videóból képet kimetszeni, de nem merem megkérdezni, hogy kell, mert az már full off.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.