Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na tegnap ígértem a 4. évad legjobbjai topicban, hogy lassan elkészül a 4. évados dvd-borító-belső-méretű kicsinyített epizód érdekességek.

 

Ezúton köszönom én is Norbi-nak és Ody-nak az egész évados munkáját.

 

Remélem nem tartjátok haszontalan kontárkodásnak ezt a kis anyagot:

 

Köszi szépen :D

 

De szerintem kell majd ebből egy javított kiadást csinálnod, mivel most egészítem ki az első 12 részt a hivatalos triviával. Bocsi :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen :D

 

De szerintem kell majd ebből egy javított kiadást csinálnod, mivel most egészítem ki az első 12 részt a hivatalos triviával. Bocsi :D

 

Ez azért lesújtó..El kellett pötyörészni vele rendesen..Na sebaj! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdésem lenne.Ezt a csatolmányt amit Csoli rakott ki letöltöm és kibontom winrar-ral de utána tanácstalan vagyok hogy mit is kell csinálni a kibontott fájllal.

 

Fura ez a kérdés. Ha ki tudtad csomagolni, akkor egy word dokumentum marad. Dupla katt és olvasgasd, nézegesd, nyomtasd ki, vágd körbe, fűzd füzetbe! :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura ez a kérdés. Ha ki tudtad csomagolni, akkor egy word dokumentum marad. Dupla katt és olvasgasd, nézegesd, nyomtasd ki, vágd körbe, fűzd füzetbe! :D

 

Ja értem, nem rég lett újrarakva a gépem és még nincs Microsoft Office-om.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részlet a legfrissebb Filoni interjúból. Természetes Maulról volt szó.

 

"Kitől származik még a robotlábak előtt látott pókszerű megjelenés ötlete?

 

Ez 100% -ban George -tól jött. Amikor kreáljuk ezeket a történeteket, mindnyájan az írói szobában vagyunk. Beleértve a hat írót, Goerge Lucas -t és jómagamat. George mond valami olyasmit, hogy: "akarok egy olyan sztorit, amiben visszahozzuk Darth Mault". Ezután udvariasan megvitatjuk a különböző álláspontokat, miért lenne jó és miért nem. Ezután minden elemet összerakunk. George természetesen nagyon kemény kézzel fogott minket ebben az esetben. Ez azért is jó, mert az övé az utolsó szó a szobában...."

 

Egyébként azt is mondta még, hogy...

 

 

Maul egy történeti szálban bizonyosan fel fog tűnni a következő évadban. Azt sugallta, hogy csak ennyiben. Persze ez csak az én érzésem. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elment a levél :)

 

Kész is vagyok az első 3 rész frissítésével kicsinyítettben!

 

Az lenne a kérésem, hogy továbbra is küldd el nekem a frissítéseket és akkor tuti lesz az egész!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részlet a legfrissebb Filoni interjúból. Természetes Maulról volt szó.

 

"Kitől származik még a robotlábak előtt látott pókszerű megjelenés ötlete?

 

Ez 100% -ban George -tól jött. Amikor kreáljuk ezeket a történeteket, mindnyájan az írói szobában vagyunk. Beleértve a hat írót, Goerge Lucas -t és jómagamat. George mond valami olyasmit, hogy: "akarok egy olyan sztorit, amiben visszahozzuk Darth Mault". Ezután udvariasan megvitatjuk a különböző álláspontokat, miért lenne jó és miért nem. Ezután minden elemet összerakunk. George természetesen nagyon kemény kézzel fogott minket ebben az esetben. Ez azért is jó, mert az övé az utolsó szó a szobában...."

 

Egyébként azt is mondta még, hogy...

 

 

Maul egy történeti szálban bizonyosan fel fog tűnni a következő évadban. Azt sugallta, hogy csak ennyiben. Persze ez csak az én érzésem. :)

 

 

Hol lehet elolvasni az egész interjút? Érdekelnek az ilyen dolgok.

 

Update: Azóta megtaláltam.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Negyedik évados visszatekintő interjú Filoni-val

 

Ez egy nagyon érdekes és átfogó interjú.

 

Bár egy kicsit már unom, h minden negatív csengésű kérdésre az a válasza Filoni-nak, hogy "George akarta így", "George ezt akarta". Lehet, hogy így van, de nekem ez egy kicsit olyan, hogy "mosom kezeimet". De hatásos, mert sok fan bele is törődik, hogy "jaaah, hát, ha Lucas akarta!". :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy nagyon érdekes és átfogó interjú.

 

Bár egy kicsit már unom, h minden negatív csengésű kérdésre az a válasza Filoni-nak, hogy "George akarta így", "George ezt akarta". Lehet, hogy így van, de nekem ez egy kicsit olyan, hogy "mosom kezeimet". De hatásos, mert sok fan bele is törődik, hogy "jaaah, hát, ha Lucas akarta!". :D

De mit mondjon ha úgy volt? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.