Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyébként igen, szombat estére már elméletileg fel kell kerülniük. Sokaknak viszont a felirat is befolyásoló tényező, ami legjobb esetben is csak vasárnap lesz. Ilyenkor irigylem azokat, akik segédeszközök nélkül 100%-ig megértik hallás után a szöveget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként igen, szombat estére már elméletileg fel kell kerülniük. Sokaknak viszont a felirat is befolyásoló tényező, ami legjobb esetben is csak vasárnap lesz. Ilyenkor irigylem azokat, akik segédeszközök nélkül 100%-ig megértik hallás után a szöveget.

 

Szerintem próbáld ki felirat nélkül elsőre kicsit nehéz, de nem kell hozzá annyira komoly angol tudás. Én régebben is úgy néztem amikor még nem volt felsőfokúm és nem érzek sok különbséget :) Egyébként a TCW azért még az érthetőbb kategóriába tartozik, mert pl. egyszer még annak idején beültünk az Eredetre angolul és a végén ment is a találgatás, hogy na akkor ez hogy is volt :D Egyébként szerintem a 100%-os szintet csak anyanyelvi környezetben lehet elsajátítani... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként igen, szombat estére már elméletileg fel kell kerülniük. Sokaknak viszont a felirat is befolyásoló tényező, ami legjobb esetben is csak vasárnap lesz. Ilyenkor irigylem azokat, akik segédeszközök nélkül 100%-ig megértik hallás után a szöveget.

 

 

Én is csak akkor nézem meg ha van felirat. Szeretem pontosan érteni mi a helyzet a részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik képregényben megmagyarázták, hogy élte túl Maul a naboo-i párbajt. Tudom, hogy közületek jó páran nem látogatják az EU-s topikot, ezért beteszem ide a hozzá tartozó oldalakat. Egyébként a felhívást a másik topikban köszi zillo-nak.

 

Szerintem valószínű, hogy ez lesz a végleges magyarázat, amin legfeljebb csak finomítani fog a TCW. Nem tudom... Ti mit gondoltok?

Star Wars - The Clone Wars - The Sith Hunters 026.jpg

Star Wars - The Clone Wars - The Sith Hunters 027.jpg

Star Wars - The Clone Wars - The Sith Hunters 028.jpg

Star Wars - The Clone Wars - The Sith Hunters 029.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, de azért kösz. Tcw részről ez már annyiban lesz hagyva, arra pénzt is mernék tenni.

Ha akarták volna, akkor feldobták volna a Brothers c. epizódot egy visszagondolással, mint amilyet a Nightsistersben kaptunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg ugye szombat reggel 9.30-tól mennek majd a részek. Na, hogyha ez keleti parti időszámítás szerint megy akk az azt jelenti, hogy +6 óra szóval nálunk délután fél 4, úgyhogy akk szombat este már valószínűleg elérhetőek lesznek a részek...

Az 8/7C időzóna a nyugati part (Los Angeles), szóval +9 óra és este fél 7 nálunk. Leghamarabb este 7 után kerülhet fel a netre a sima és HD verzió, a 720p-s WEB-DL pedig valamikor vasárnap hajnalra várható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, de azért kösz. Tcw részről ez már annyiban lesz hagyva, arra pénzt is mernék tenni.

Ha akarták volna, akkor feldobták volna a Brothers c. epizódot egy visszagondolással, mint amilyet a Nightsistersben kaptunk.

Őszintén szólva, jobban is jártunk volna.

Azért nem valószínű, hogy más lesz a magyarázat, mert Filoni is hasonlóról beszélt, de a képregény alkotóinak is lehetett annyi eszük, hogy nem dolgoznak fel egy ilyen bizonytalan témát, hacsak nem biztosak benne, hogy nem éri módosítás. Azt még el tudom képzelni, hogy Talzin mamát valahogy beleszövik a dologba, hogy kevésbé legyen erőltetett az ügy, bár ilyen téren már akkor sarokba szorították magukat, amikor kitalálták, hogy Maul életben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, hogy az szerdánál előbb nem fog jönni. ;)

 

Tavaly szombaton reggel már "nyitva volt" az esetleges következő heti résznek a szekciója, ebből gondoltam, hogy most is van erre esély.

A premier előtti talán kivétel, de talán majd menet közben helyreáll a tavalyi tendencia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, de azért kösz. Tcw részről ez már annyiban lesz hagyva, arra pénzt is mernék tenni.

Ha akarták volna, akkor feldobták volna a Brothers c. epizódot egy visszagondolással, mint amilyet a Nightsistersben kaptunk.

 

Én is ettől félek, pedig ha már ezt lépték meg, akkor ebből ki lehetett volna hozni egy remek ellentétet, afféle anti-Jedi szellem dolgot, hogy a Jedi-k a szeretet erejével örök életű szellemi lények lehetnek, a Sith-ek pedig a gyűlölettel, őrült, torz testű, halandók... Nem biztos, hogy ez jó... de jobb magyarázat, mint a semmi.

 

Attól tartok, hogy amíg mi még mindig azon rágódunk, hogy "Maul, hogyan élhette túl?", Filoniék már úgy vannak vele, hogy "Már miért ne élhette túl?"...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként igen, szombat estére már elméletileg fel kell kerülniük. Sokaknak viszont a felirat is befolyásoló tényező, ami legjobb esetben is csak vasárnap lesz. Ilyenkor irigylem azokat, akik segédeszközök nélkül 100%-ig megértik hallás után a szöveget.

Van egy átmeneti opció a kettő között. Nevezetesen az angol felirat, mert olvasni sokkal könnyebb. Próbáld ki először így, aztán előbb-utóbb azon kapod majd magad, hogy nem is kell a felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy átmeneti opció a kettő között. Nevezetesen az angol felirat, mert olvasni sokkal könnyebb. Próbáld ki először így, aztán előbb-utóbb azon kapod majd magad, hogy nem is kell a felirat.

Ezzel egyetértek, mikor nem tudtam kivárni a magyar feliratot, az angol nyelvű is sokat segített. :) Bár odáig én nem jutottam el, hogy nincs szükségem feliratra. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik képregényben megmagyarázták, hogy élte túl Maul a naboo-i párbajt. Tudom, hogy közületek jó páran nem látogatják az EU-s topikot, ezért beteszem ide a hozzá tartozó oldalakat. Egyébként a felhívást a másik topikban köszi zillo-nak.

 

Szerintem valószínű, hogy ez lesz a végleges magyarázat, amin legfeljebb csak finomítani fog a TCW. Nem tudom... Ti mit gondoltok?

 

 

Szerintem nem lesz magyarázat. Túlléptek ők már ezen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, de azért kösz. Tcw részről ez már annyiban lesz hagyva, arra pénzt is mernék tenni.

Ha akarták volna, akkor feldobták volna a Brothers c. epizódot egy visszagondolással, mint amilyet a Nightsistersben kaptunk.

Nekem teljesen bejön ez a magyarázat. De ez is olyan, hogy még lehet hozzá tenni. Meglátjuk.

 

Az 8/7C időzóna a nyugati part (Los Angeles), szóval +9 óra és este fél 7 nálunk. Leghamarabb este 7 után kerülhet fel a netre a sima és HD verzió, a 720p-s WEB-DL pedig valamikor vasárnap hajnalra várható.

Szerintem +6 órával kell számolni mert a keleti idő szerint 9:30am -kor adja a CN.

 

 

Tavaly szombaton reggel már "nyitva volt" az esetleges következő heti résznek a szekciója, ebből gondoltam, hogy most is van erre esély.

A premier előtti talán kivétel, de talán majd menet közben helyreáll a tavalyi tendencia.

Jó lenne már szerdán megkapni az előzetes guide -ot, képpel meg mindennel. Akkor Te is munkához láthatnál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában keleti idő szerint szoktak szinte mindent megadni, hogy ahhoz viszonyítsanak úgy általánosságba Európába. Ennek több oka is van, egyrészt a főváros (Washington) is abba az időzónába esik, másrészt New York is ott van és ott fontos az idő a tőzsde miatt, hogy hogy jönnek az átváltások... Egyébként Amerikában nem csak az a két időzóna van, hanem van több is, mert az akkora ország, de azoknak csak helyi jelentősége van... bár ez már nagyon OFF volt :D

Mindenesetre az a lényeg, hogy szombaton este szerintem már lesz feltöltve jó minőségbe az adott epizód :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem 17 óra körül már lehet várni majd az első fecskéket. :)

 

Minden bizonnyal :) bár nekem volt már olyan, hogy megnéztem egy részt így és nem nagyon tetszett és utána megvártam mikor kijött jó minőségbe és úgy már teljesen más volt róla a véleményem... szóval azért vigyázni kell a nívóra :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne már szerdán megkapni az előzetes guide -ot, képpel meg mindennel. Akkor Te is munkához láthatnál. :)

 

Ó, hol van még a szerda?! És íme:

+ akinek kell "háttérkép verzió!

 

A részről: sok mindennek bele kell férnie az biztos, -mondom ezt a friss képgaléria alapján is.

Már megint félek, hogy egyes dolgokra nem jut elég idő.

epguide501.jpg

revival.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 új kép + Episode Guide az 5x01-ből...

 

 

tcws5ep1pic4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

tcws5ep1pic5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

"Fueled by vengeance and rage, the newly reunited brothers Savage Opress and Maul spread terror and violence across the galaxy. As the Sith brothers forcibly recruit Hondo Ohnaka and his pirates, Obi-Wan Kenobi and Adi Gallia chase them down, leading to a deadly confrontation."

 

 

Szerk.: most nézem, hogy az Sw.com-on is fent van már. Mindegy, nekem új volt, hátha másnak is. :P

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, hol van még a szerda?! És íme:

+ akinek kell "háttérkép verzió!

 

A részről: sok mindennek bele kell férnie az biztos, -mondom ezt a friss képgaléria alapján is.

Már megint félek, hogy egyes dolgokra nem jut elég idő.

Szuper, köszi csoli! :yeah: Amúgy ne aggódj, Maul sztorija nem itt fog befejeződni, így ne is várj lezárást vagy valami hasonlót. Ez csupán egy epizód lesz a nagy kirakósban. :) Egyébként milyen képgaléria? Én kettőt láttam eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként milyen képgaléria? Én kettőt láttam eddig.

 

Hát igen 3 db concept rajz és két kép a részből..ezt neveztem én az új galériának..

De a lényeg, hogy a két kép közül az első megmozgatta a fantáziámat, hogy még ez is benne lesz a

 

kalózok meg a párbaj mellett.És ki az vagy kik azok a jedik?

Mondjuk nem bánnám, ha no name jedik halálával többször fokozták volna a sorozat drámaiságát. -pl.: grievous keze által-

de nem késő rákapcsolni ezen a téren.

Ja és nem aggódom, csak monumentális párbajra számítok és remélem nem 2 perc lesz.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Sky! :)

 

Nem jósolok sok jót azoknak a jediknek, akik az első képen összekülönböznek Oppress-el.

 

 

 

Első ránézésre először azt hittem hogy a térdelő alak az Anakin, bár logikusan végiggondolva ennek elég kevés az esélye :).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Első ránézésre először azt hittem hogy a térdelő alak az Anakin, bár logikusan végiggondolva ennek elég kevés az esélye :).

 

 

 

Hát a tarkójából meg nem mondom neked, hogy ki az, de a gesztenyebarna hajszín stimmel. Ennek ellenére én nem Anakinra gondolok, hanem egy huszadrangú jedire. :D

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.