Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez az onderoni szál már most az egyik kedvencem. Imádom az ilyen intrikákkal teli részeket. Egyébként a TV spot elején ahogy a 2 jedi kilép az ajtón, csak nekem tünt egy pillanatra úgy, mintha élőszereplős sorozatot néznék?

Akárhányszor pörgetem vissza, folyton hatalmába kerít az érzés....néha nagyon el tudják találni az animált karakterek mozgását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, de én nem aggódom egyébként, csak egyszerűen megkérdeztem. :D

Cserébe itt a Front Runners előzetese.

köszi! Érdekel a folytatás. és itt a kép, amit kértél:

epguide502_2.jpg

Ezentúl nem is próbálkozom az eredeti sw.com-os képekkel, hacsak nem vághatóak tuti biztosra úgy ahogy az itteni guide megkívánja!

És muszály volt visszaszólnom valamit, mert múltkor aggaodalmaskodónak neveztél és, hát te sem először hozod szóba a "zavaró fekete széleket". :evil:

De egy igazi rajongó legyen is szőrszálhasogató! :yeah:

 

 

csak nekem tünt egy pillanatra úgy, mintha élőszereplős sorozatot néznék?

Akárhányszor pörgetem vissza, folyton hatalmába kerít az érzés....néha nagyon el tudják találni az animált karakterek mozgását.

 

Persze, rengeteget fejlődtek, de talán mégis túlzás amit írsz. Nekem legalábbis mindig van szemem az animáció légiességére.

Még Avatar, Star wars, vagy akár a Gyűrűk ura filmeknél is érződik számomra, hogy mi a cgi és mi nem. És legtöbbször nem a megjelenítés, hanem pont a mozgás árulja el.

Lehet bármilyen profi, nem igazi és ez látszik egyelőre mindenen.

De visszatérve, bámulatos, hogy tcw min megy keresztül, ezt persze aláírom..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetes alapján várós a rész... bár ezek a jedi köpenyek még mindig elég furán állnak Ahsokán, pontosabban nem maga a köpeny, hanem a csuklya rajta van a fején az olyan mulatságos, bár ez lehet azért van, mert azok a szarvai (vagy mik) régebben kisebbek voltak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetes alapján várós a rész... bár ezek a jedi köpenyek még mindig elég furán állnak Ahsokán, pontosabban nem maga a köpeny, hanem a csuklya rajta van a fején az olyan mulatságos, bár ez lehet azért van, mert azok a szarvai (vagy mik) régebben kisebbek voltak :)

Így talán nem meglepő, miért nem láttuk Shaak Tit sosem csuklyában. :) Bár Ahsoka esetében még nem vészes. Főleg ahogy ugrált a fákon. Mint valami vadmacska. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így talán nem meglepő, miért nem láttuk Shaak Tit sosem csuklyában. :) Bár Ahsoka esetében még nem vészes. Főleg ahogy ugrált a fákon. Mint valami vadmacska. :D

 

Am Shaak Tit asszem csak egyszer láttuk eddig az egész sorozatba, bár tényleg nem volt rajta csuklya :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt találtam a theforce.net fórumon:

 

""A War on Two Fronts" got a rating of 1.71, thats 0,10 better than the first episode last year that wasnt a premier episode. "Revival" got 1.94, which is 0,01 better than last years premier,"

 

Ha igaz, akkor ez nagyon jó hír, eleve magasabb a nézettség, egy sokkal kedvezőtlenebb időpontban. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem tudom megszokni Ahsokán a Jedi-köpenyt. A következő rész nagyon város, alig várom, hogy lássam Izis minden szegletét. :) Remekül visszadja a Kotor 2-beli városkép hangulatát, még akkor is, ha eltelt több ezer év.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon örülök a köpenyeknek, így Tano-énak is.

Bár egy kicsit olyan ezen a képen, mint egy női szatír, de baromi jó.

Említette valaki Shaak Ti-t. Nos köpenyben szerepelt eddig mindig, csak a csuklya nem volt fent.

Esetében már közel akkora kell legyen a csuklya, mint a köpeny alsó része. :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Front Runners

 

 

Jól veszem ki az előzetesekből, hogy egyedül Ahsoka marad az Onderonon tanácsadónak? :hmm:

 

 

 

Így igaz, úgy emlékszem azt mondta Obi, hogy ők visszamennek beszámolni Tanácsba, Anakin megkérdezte Ahsokát, hogy vissza akar e menni velük a Coruscantra, de Ahsoka azt mondta hogy maradni akar :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi Insiderből napvilágra került az évad részeinek néhány további címe...

 

 

A 8. részig már ismert volt, de bírom őket is, hogy kerek legyen.

 

5x03 - Front Runners

5x04 - The Soft War

5x05 - Tipping Points

5x06 - An Old Friend

5x07 - Rise of Clovis

5x08 - Crisis at the Heart

5x09 - Secret Weapons

5x10 - A Sunny Day in the Void

5x11 - Missing in Action

5x12 - Point of No Return

5x13 - Eminence

5x14 - Shades of Reason

5x15 - The Lawless

 

Elvileg a 13-14-15 trió lesz a Mandalore-szál.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.