Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezek állati jó képek!

 

 

Az ott egy ifjú wookie jedi lenne?

 

 

 

 

Ha wookie, akkor 100%, hogy nem Jedi növendék, mert Lucas megtiltotta, hogy wookie jediket írjanak. Az a három, akik a ban előtt születtek, azok maradhattak, de újakat nem mutathatnak be.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ha wookie, akkor 100%, hogy nem Jedi növendék, mert Lucas megtiltotta, hogy wookie jediket írjanak. Az a három, akik a ban előtt születtek, azok maradhattak, de újakat nem mutathatnak be.

 

 

 

 

Miért tiltotta meg, azt lehet tudni ? (valszeg lemaradtam valamiről)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ha wookie, akkor 100%, hogy nem Jedi növendék, mert Lucas megtiltotta, hogy wookie jediket írjanak. Az a három, akik a ban előtt születtek, azok maradhattak, de újakat nem mutathatnak be.

 

 

 

ezt nem is tudtam...gondolom a fejletlen beszédkészségük, nem illik a bele a az intelektüel' rendbe... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WoW,mi lesz itt :o Még nem kellett volna rátalálnom az infókra.... :D

 

 

Újabb Ahsoka és Grievous párbaj? :o Remélem viszautalnak az első találkozásra :)

 

 

Ez egy egészen jó sztori,mindig is kíváncsi voltam a

 

fénykardkészítés csínjára-bínjára :)

,és hogy beleteszik a sorozatba.... :o

Szerkesztve: - Ágki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

banking_clan.jpg

 

 

gondolom a clovis-szálban ez az a hely, ahol Embo a kalapján csúszkál a hóban.

Várom a történetet, de az jutott eszembe, hogy kicsit elveszik a Senate Spy lényegét a visszahozásával, mert én biztosra vettem, hogy

Clovist megölték off-screen, csak a rész koncepciója miatt nem mutatták.

Sokáig jegelték, végül egy újabb visszatérés lett belőle. Persze ez emészthetőbb és várom is.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Miért tiltotta meg, azt lehet tudni ? (valszeg lemaradtam valamiről)

 

 

 

ezt nem is tudtam...gondolom a fejletlen beszédkészségük, nem illik a bele a az intelektüel' rendbe... :D

 

 

 

Most néztem a Wookiepedia "Wookiee" lapját, a Behind the Scenes címszó alatt találtam ezt:

"George Lucas has decreed that there can be no more Wookiee Jedi in the Expanded Universe.[19][20] Notably, Obsidian Entertainment was forbidden to make Hanharr a Dark Jedi because of this restriction. Kirlocca, Lowbacca, and Tyvokka are the only existing Wookiee Jedi characters (though an unnamed Wookiee in Edge of Victory: Conquest appears to be an unknown Jedi student rather than Lowbacca), as they were developed before this policy was enacted. The Dawn of the Jedi series which was published years after the policy was enacted introduced the Wookiee Je'daii Ruhr. Whether this decree is still in place remains to be unknown. However, during celebration VI a show called "calling all kids" was shown exclusively to people accompanied by children (however this requirement was very loosley enforced) and featured a special presentation from The Clone Wars (TV) development team about a group of Jedi younglings, Ahsoka Tano and Hondo Ohnaka. One of these youngling's was a Wookiee, whether this appearance is canon or not is so far unknown."

 

Röviden: a wookiee-tiltás ellenére a Dawn of the Jedi-ban szerepel egy wookiee Jedi, és a CVI-on volt egy kizárólag gyerekeknek tartott vetítés amiben Ahsokáról, Hondóról, és egy csapat Jedi ifjoncról, akik közül az egyik wookie. A wookie-Jedi tilalom helyzete kétséges, de hivatalos szó még nem jött róla :hmm:

Na de a lényeg, hogy akkor úgy tűnik mégis csak egy wookie Jedi ifjonc van azon a képen :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint a Clovis szálban betekintést nyerhetünk a Bankár Klán piszkos dolgaiba. Helyes :)

 

Érdekes.. a Wookiee szerint a The Gathering-et berakják a Clovis szál elé egyedülálló részként :hmm:

 

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Érdekes.. a Wookiee szerint a The Gathering-et berakják a Clovis szál elé egyedülálló részként :hmm:

 

Ezt mostanában tehették fel, mert pár órája néztem a rész Wookiee-s oldalát, és akkor még nem így nézett ki. Az sem kizárt, hogy a készítők is csak mostanában találták ezt ki, mert az Insiderben szó nem volt erről a részről az 1-15-ön belül. Nem értem, hogy egy 4 részes összefüggő szálból miért kell kibontani egy epizódot és betenni oda, ahol semmi keresnivalója.

Annyi pozitívum, hogy kíváncsi vagyok, mit hoztak össze, így nem kell 2013-ig várnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint a Clovis szálban betekintést nyerhetünk a Bankár Klán piszkos dolgaiba. Helyes :)

 

Érdekes.. a Wookiee szerint a The Gathering-et berakják a Clovis szál elé egyedülálló részként :hmm:

 

 

Ennek speciel nagyon örülök, és Sky látod? valami ilyesmire gondoltam...kavarnak ezek..korán volt még.. ;)

 

 

És nem csak egyszerűen berakták elé..Eltűnt az An Old Friend epizód. Akkor most már csak Clovis Duó?

Hagyjuk is az újabb találgatást.. ;)

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek! A Wikire ne adjatok már, rajongói kreálmány, hányszor mondjam még? :) A The Gathering után az An Old Friend jön majd. A gyerek biztos figyelmetlen volt. :)

 

Ebben lehet valami...De a fene vigye, ha egyszer nem vagyok insider előfizető, így kénytelen vagyok hinni a wookie-nak..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem higgy. :D Ami az epizód topikba felkerül cím az biztos, hogy úgy és akkor lesz ahogy ott szerepel. :) Egyébként az Insider is elég pontatlan, nem ez az első alkalom, hogy felülírják a korábbi sorrendet és időpontokat. Ezért se írom ki az összes részt a topikba. Képlékeny az egész.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem higgy. :D Ami az epizód guide felkerül cím az biztos úgy és akkor lesz ahogy ott szerepel. :) Egyébként az Insider is elég pontatlan, nem ez az első alkalom, hogy felülírják a korábbi sorrendet és időpontokat. Ezért se írom ki az összes részt a topikba. Képlékeny az egész.

 

Oké főnök! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jónak ígérkezik a folytatás, Ilumot nagyon várom, lehet nekem is visszajön az igazi sw hangulatom :) egy kicsit alább hagyott bennem a lelkesedés a szezonnyitó után...

 

A Revival vagy az Onderon miatt?

Számomra kétértelmüleg hat a megfogalmazás, mert nekem utóbbi az, ami nem tartalmaz túl sok sw érzést.

Más hangulat, más tempó..ettől függetlenül persze érdekel mi lesz a végkifejlete, de nagyon örülök a The Gathering-nek.

Csak 3 kép és egy fél szinopszis is elég volt, hogy teljesen felcsigázzon és nagyon sok sw érzést érzek benne!

Végre úgy várok egy tcw részt ahogy régen, mert erre az Onderon szál nem volt képes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Revival vagy az Onderon miatt?

Számomra kétértelmüleg hat a megfogalmazás, mert nekem utóbbi az, ami nem tartalmaz túl sok sw érzést.

Más hangulat, más tempó..ettől függetlenül persze érdekel mi lesz a végkifejlete, de nagyon örülök a The Gathering-nek.

Csak 3 kép és egy fél szinopszis is elég volt, hogy teljesen felcsigázzon és nagyon sok sw érzést érzek benne!

Végre úgy várok egy tcw részt ahogy régen, mert erre az Onderon szál nem volt képes.

 

Részben így értettem. Tehát én is úgy vagyok vele, ahogy mondtad az Onderonnal kapcsolatba, bár megjegyzem ahogy a topikban is írtam, hogy az én szemembe részről részre javul ez a szál és azért várom az 5. részt is... De igazából arra is gondoltam, hogy az évad kezdése előtt az újdonság varázsával egybekötve sokkal jobban rápörögtem a clone warsra, most meg úgy a szürke hétköznapok között, már valahogy nincs meg az a hangulatom, ami volt a szezon elején. Az is lehet, hogy túl sokat vártam az évadtól, bár számomra az 5. széria egyelőre nem csalódás. És, ha a további lehetséges részeket kezdem el böngészni, akkor szépen lassan visszajön az az igazi sw érzés... Lassan visszatérek a körforgásba :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW sorozat nagy újdonságot valójában már nem tud kínálni...talán ezért is csalódottak páran. Megjegyzem az 5. évad első 4 része klasszisokkal összetettebb mint volt a 4. évad történetileg kissé vontatott de akciódús Mon Calamar-i ütközete és a Shadow Warrior. Tehát számomra az 5. évad mérföldekkel erősebben kezdett, mint a 4. évad. A Mon Cala-i csatában nem volt tét, ezért is nem működött a rajongók szemében...a Shadow Warrior pedig könnyedebb lett, mint amire a trailerek alapján sokan számítottak. Hiszen Grievous elfogása kapcsán mindenki übertáp akciókat vízionált, helyette a gungenek társadalmát ismerhettük meg egy picit közelebbről. Számomra a 4. évad is összességében 10/10, de ezen a minőségi kereten belül a 4. évad első 4 része sokkal gyengébb volt, mint a faszányos Hondo Onaka enteriör (hangulat) és Onderon lázadói. Az Onderoni szállal pedig megkaptuk Che Guevarát és barátait, akik a sorozat történetében az első tökéletesen kidolgozott karakterű és jellemű lázadók. Ugyan a Ryloth szálban már láttunk pár rendszer ellenes elemet, de azok a karakterek közel sem voltak ennyire összetetten felépítve mint az onderoni csapat. Amivel pedig ezt a bejegyzést kezdtem, hogy a TCW már nem tud újdonságot kínálni, az pedig csak nézőpont kérdése. A történet megszabta saját kereteit, a show besorolása ugyancsak képez némi gátat, az epizódok hossza megintcsak probléma lehet, hiszen a túlságosan karakterközpontú részeket, amik mondjuk 3-4 részen keresztül is folynak, az akcióra fogékonyabb réteg kevésbé tudja értékelni. A TCW azért jó, mert egy szezonon belül is több stílus keveredik. Megjegyzem én is minimum atomháborút vártam Onderonon, de nem csalódtam, hogy helyette politikailag árnyaltabb részeket kaptunk.

 

Amit pedig érdemes megjegyezni, bár lehet, csak nálam van így, de a TCW részeknek ülniük kell. Kicsit furcsa, mert 22 perctől nem vár az ember túl sokat, mégis folyamatosan meglepődöm rajta, hogy a TCW a többszöri megnézés alkalmával üt jobban. Elsőre csak átfutom az epizódot...akkor szokott kevésbé ülni a rész, aztán a 2. alkalommal már jobban át tudom érezni. Természetesen több dologra figyelek, kedvemre elveszhetek a részletekben és a felfedezés varázsa mindig megdöbbent, de valahol ezt díjazom elsőként a TCW-ben, hogy az animációs keret ellenére tudnak minőségi élményt adni, amin aztán törhetem a fejemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt szeretem, mikor olyan részt kapunk, amikor a tapasztalt, higgadt és sokmindenre fogékony tagok -nem mindig tartozom közéjük- mellett mindenki más is elvan ájulva, annyira odabaszós volt.

Persze nem lehet mindig mindenkinek kedvezni, de néha úgyérzem egyesek csak személyiségük miatt tudnak pozitívumnak megélni valójában gyengébb dolgokat.

(Álatalános vélemény az egész eddigiekről, nem kizárólag az Onderon szálra értendő, csak arról jutott eszembe)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az, hogy szerda és sehol egy sneak peek az 5x05-ből?

Én is hiányoltam, de aztán rájöttem, hogy valószínűleg azért mert már a nyáron kiadták ;) De elvileg holnap vagy pénteken kell jönnie még egynek.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.