Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Felmerül a kérdés, miért teszik Hondoék? Az utóbbi részek alapján a fickó inkább szeret jóban lenni a Jedikkel, mint sem. Ráadásul elméletileg a Revival előtt járunk, ahol szintén megsegíti Kenobiékat. Mondjuk így több értelmet nyer Ahsoka nem épp barátságos modora Hondo felé az 1. részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, jelezte e már valaki, de a TCW 5. évadból immáron elérhető 1080p FULL HD-s WEB-DL is! Ncore-on is fenn van, én most töltöm, ha lejön, teszek be sample képet. Ez baromi új "kiadás" és egyúttal nagyszerű fejlemény is, az Ncore-ra is csak 3 órája került ki, egyébként 877MB-os egy rész.

 

Addig is, az alábbi linken valamennyi új Full HD-s WEB-DL release elérhető:

(Regisztrálni kell és már be is tudtok lépni!)

 

http://tehparadox.com/forum/search.php?searchid=144252467

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy ígértem, íme az összehasonlító kép az 1080p WED-DL releasből. :) Nagyon szép a minősége...készítettem két képet, egyet a szokásos 720p-s web-dl verzióból, másikat az 1080p-s web-dl változatból. Mentsétek le mind a két képet és ha van képnézegetőtök, teljes képernyőn ugráljatok ide-oda a két kép között, látszik a külöbség, sokkal élesebb és tisztább a kép, érdemes leszedni. ;)

720p HD.jpg

1080p HD.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, jelezte e már valaki, de a TCW 5. évadból immáron elérhető 1080p FULL HD-s WEB-DL is! Ncore-on is fenn van, én most töltöm, ha lejön, teszek be sample képet. Ez baromi új "kiadás" és egyúttal nagyszerű fejlemény is, az Ncore-ra is csak 3 órája került ki, egyébként 877MB-os egy rész.

 

Addig is, az alábbi linken valamennyi új Full HD-s WEB-DL release elérhető:

(Regisztrálni kell és már be is tudtok lépni!)

 

http://tehparadox.com/forum/search.php?searchid=144252467

 

úgy néztem, hogy piratebay-en is fent van ez az 1080p-s WEB-DL verzió, de azért köszönjük, hogy megosztottad ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szóval Grievous itt fogja leromboltatni Hondo erődjét. Érdekes, azt hittem az más sztori lesz.

 

 

Én is. Eddig arról szólt a fáma, hogy az lesz az évadzáró duó. Egyébként én bírom a csávót, de nem lesz ez sok belőle és társaiból?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is. Eddig arról szólt a fáma, hogy az lesz az évadzáró duó. Egyébként én bírom a csávót, de nem lesz ez sok belőle és társaiból?

De, szerintem is. Wulff Yularen avgy Cad Bane visszatérésének jobban örülnék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, PB-n is fenn van már! ;) És gyorsan is jön...:)

 

http://thepiratebay.se/search/the%20clone%20wars%201080p%20web%20dl/0/99/0

 

Tényleg érezhető a különbség, főleg, hogyha nagy képernyőn nézed, mondjuk a TV-n... Én is csak ajánlani tudom mindenkinek :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltűnt nektek, hogy a Young Jedi arc-ból a nagy előzetesek egyikében sem láttunk még egy cafatot se?

 

Persze mert az évad 2. felében akarták berakni. De mikor feltűnt az első kép a Wookie padawanról a befagyott tóval, rögtön gyanús lett az egész kronológia, mert csak közeli részek képeivel szoktak dobálózni.

Fél nappal később már jött is ez új sorrend..

Örülök, hogy a Clovis szálat -sok más egyéb mellett- beelőzte! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Zééé a linket! Szerintem én is majd átállok rá, bár nekem úgy is konvertálnom kell, szóval nem tudom megéri-e.

 

Off

Ajánlom neked Ody....Oplay mini. Minden formátumot támogat, nekem is ez van, illetve vettem egyet tesómnak és anyuméknak. ;) Imádják, csak felmásolom nekik egy 2,5-ös HDD-re a filmet (vagy egy sima USB memóriára) és már nézik is. Napi használatban van. Nem kell tökölni a konvertálással és nagyon erős a procija, nem gond neki a FULL-HD-s film sem, a 15 gigás HD rippet is úgy kezeli, hogy egy másodpercet sem tököl, ha tekerek vele.

http://asztali-multimedia-lejatszo.arukereso.hu/asus/o-play-mini-p45549449/termek-leiras.html#properties

 

Itt pedig használtan:

 

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?stext=oplay

 

On

 

szerk: A megjegyzés csak Odynak szól, ASUS-os voltam évekig....kérlek, ne válaszoljatok és ne véleményezzétek a hozzászólást, ne flameljünk, jobban ismerem a terméket, mint itt bárki. (köszi!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.