Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

9 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

sajnálatos, hogy utoljára jön a most várt dolgok közül..

Én örülök neki, hogy egyáltalán jön. :) Plusz tényleg jobb egy "ínségesebb" időszakra tenni, amikor kevésbé terelődhet el róla a figyelem. Ráadásul így több idejük van csiszolni a végeredményen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Sky, nagy öröm nekem is, sokat jelent nekem ez a sorozat! De én mondjuk el tudnám képzelni, hogy nyáron lemenne még minden más előtt. Szerintetek nincs még készen?

A Disney+ amin meg fog jelenni a sorozat nyáron még nem is él majd. A Disney+ csak novemberben indul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

De én mondjuk el tudnám képzelni, hogy nyáron lemenne még minden más előtt. Szerintetek nincs még készen?

Leghamarabb novemberben jöhetne, de mivel az év vége tömény SW szempontból - Mandi, EpIX, Jedi: FO és még a Resistance 2. évadjáról ne feledkezzünk el (ami valszeg érzésem szerint lehet elfog halványulni a Mandi/EpIX tükrében) - így jobb áttenni 2020 -ra, ami SW szempontból mivel kecsegtet? Ööö, Resistance 2. évad második fele és 3. évad első fele? + könyvek, képregények és ennyi. Kell valami nagy durranás 2020 -ra is és szerintem a záró TCW évad erre a legtökéletesebb. :)

 

Amúgy még nincsenek kész az évaddal. A Bad Batch mondjuk szerintem végleges, de az Ahsoka's Journey változáson esett át - fiú lett volna Ahsoka társa, helyette 2 lány lesz - így valószínűleg mondjuk úgy félig-meddig készen van. A Mandalore ostromát a nulláról kezdték tavaly, de szerintem már az is félig-meddig készen van. Ha tippelnem kéne, akkor jövő év tavaszán érkezik heti lebontásban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Biztos kész van már, hisz anno nem egész egy év alatt csináltak megy egy évadot, azaz 22 részt.

Bennem azért merült fel, hogy talán még nincs kész az évad, mert a Celebrationön mutattak egy félkész jelenetet. Ha már kész lenne, miért így mutatták be?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A munkát nehezitheti az is, hogy az a csapat amelyik korábban a TCW-n dolgozott nagyrészt már lelépett a Lucasfilmtől. Filoninak a Rebels-es csapattal kellett főleg dolgoznia és mondta is, hogy jeleznie kellett nekik, hogy ez nagyon más lesz mint amihez szoktak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Darth Sky Pedig ebből a részletből volt a trailerben is, animálva.

És lehet, hogy a trailer elkészültekor még csak annyi volt készen. Azért ezeket a dolgokat nem egy nappal a premier előtt rakják össze. Filoninak lehet, hogy hónapokkal ezelőtt kellett kiválasztania, mit mutat meg a Celebrationon, ami ugye nem annyi, hogy rábök, hogy "akkor ezt megmutatom", azt még egyeztetnie is kell az illetékesekkel. Nem véletlen kuksizott Abrams is fél percenként Kennedy-re. :) A trailer ugyanez. Szóval az, amit láttunk és ahol jelenleg tart a készítés, az két nagyon különböző dolog.

Szerintem közelebb állnak a végéhez, mint az elejéhez, de tudván, mennyi idő egy ilyen összerakása, még én is kételkedem abban, hogy készen lenne. Húsz perces anyag lerenderelése nagyon sok idő, és ebbe nincs benne a hibázás, javítás, újragondolás, stb. A Digicnél dolgozó haverom hajmeresztő dolgokat tud mesélni. Volt olyan, hogy napok óta futott egy render, aztán hirtelen újragondolták a dolgot, és leállították, majd kezdhették az elejéről az animálással. És ők csak egy videojátékhoz csináltak trailert, ami három perc se. Képzelem, mi mehet a LucasAnimationnél. Lehet, hogy egy év alatt összeraktak egy évadot, de évekkel előre is dolgoztak.

Ráadásul az új részeknél belejátszik még az is, hogy új modelleket kellet alkotni, úgy technikákat bevezetni. Azért ez sem egyszerű és ez is időigényes. Mindezt olyan csapattal, ami sosem dolgozott TCW-n, hanem a jóval egyszerűbb Rebelshez szokott. Ennek a 12 résznek az elkészítése könnyen lehet, hogy sokkal több idő és nehezebb munka, mint teszem azt az 5. évad elkészítése volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 04. 17. - 18:33, Bomarr írta:

A Disney+ amin meg fog jelenni a sorozat nyáron még nem is él majd. A Disney+ csak novemberben indul.

 

2019. 04. 17. - 18:55, Bence1997 írta:

Leghamarabb novemberben jöhetne, de mivel az év vége tömény SW szempontból.....

 

Persze értem, de az álmodó nyomor el tudná képzelni, hogy ez lemegy például a Disney channell-en és először. Hisz ez a legrégebbre visszacsatolható cím. Én biztos, hogy minden elé vettem volna, kövezzetek meg, de még a Mandira is szívesen várnék tovább, mint erre.. Ez van. Mindegy felfogtam; disney+ és utoljára..:cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Channelen sokkal kevésbé profitábilisak a sorozatok mint egy streamingen. Le kellett volna nyesni a büdzsét és mondjuk az egész fele ilyen jól se nézne ki. De igazából az a helyzet hogy ha nincs Disney+ akkor nincs TCW új évad. Maga Filoni is elmondta hogy a DisneyPlus-osok keresték meg azzal, hogy készítse el a záróévadot, mert neki magától ebben az időben ez már eszébe se jutott volna. És utána is elvolt bizonytalanodva hogy megtudják-e csinálni (mert a régi csapat már nem volt meg). Tehát nem az van hogy a TCW záróévad alapból lett volna és már csak az volt a kérdés hogy hova tegyék. Vagy a Disney+-ra rakják vagy sehova és akkor soha nem is készül el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez elég drámai lenne.

Spoiler

 

The execution of the order by RaikohIllust

 

Survival, Heartbreak by RaikohIllust

 

Eddig meg se fordult a fejemben, hogy könnyen megtörténhet a dolog. Hiszen amikor Ahsoka elbúcsúzott Anakintól (a Mandalore előtt), akkor egykori mestere Obi-Wannal indult a kancellár kiszabadítására, tehát, ekkor már közvetlenül az Ep3 előtt játszódott a történet. Így reális, hogy a mandalore-i események idején hajtják végre a 66-os parancsot Galaxis-szerte.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Korábban Stephen Stanton nyilatkozta a twitteren - most nem tudtam megkeresni -, hogy várja az új évadot. Megjelölte az őszt, mire valaki kérdezte tőle, hogy mikor érkezik a sorozat. Erre Stephen azt felelte, hogy sajna ő se tud semmit a sorozat befejező évadának érkezéséről - annyi mindenesetre bizonyos, hogy november 12. -én, a Disney+ elstartolásakor a TCW 6 évada fent lesz már a streaming szolgáltatáson.

 

A héten volt egy újabb rendezvény, az Enternal Con. Ott volt James Arnold Taylor, akivel ketten is beszélgettek. Az egyikük azt felelte, hogy JAT -al elbeszélgettek a TCW- ről és James mondta neki, hogy az elkövetkező héten megy vissza, hogy felvegyen még egy kis TCW szinkront.

A másik emberke egy Obi -s képet íratott alá a színésszel. Taylor azt mondta neki, hogy valószínűleg idén novemberben - az első napon - fognak érkezni az új részek, ezzel is "boostolva" a Disney+ -t.

 

Meglátjuk majd, mindenesetre az újabb szinkronmunka érdekes. Valószínűleg utómunkálatokról van szó, egy-két apróbb változtatás. Viszont én jövő tavasznál előbb nem tudom elképzelni a TCW utolsó évadát. :)

 

A kép, amit aláíratott a gyerek, alább tekinthető meg, illetve maga JAT is. :)

[�IMG]

[�IMG]

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Még anno a Celebration Europe -on (2016 -ban) Filoniék egy Rebels QnA keretében szerepeltek, ahol Filoni a végefelé elhintett egy kis információt a TCW záró szálával kapcsolatban. Akkor ugye még nem tudta, hogy befejezheti a történetet, de mostmár beültetheti ezt a kis infót a végébe.

Spoiler

Filoni azt mondta, hogy miközben Ahsoka és Rex Mandalore -on tevékenykednek, Anakin hologramon értesíti Ahsokát, hogy Obi-wan elkapta Grievoust. :)

A videó alább tekinthető meg, beállítottam, hogy mikor beszél róla. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökéletes befejezés lenne (Ahsoka-könyv spoiler)

 

Spoiler

Ahsoka "temetése"

 

A könyvben utalnak rá, hogy Rex "öli meg" a 66-os parancs értelmében(amit persze nem hajt végre, mert a chip nincs már a fejében), hogy meg tudjon lógni Ahsoka. Rex-el együtt készítenek egy hamis sírt, amibe Ahsoka a hitelesség miatt a kardjait is belerakja. De, hogy ténylegesen "halott" legyen, még nevet is vált, így Ahsokából Ashla lesz.

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.